Benim şansım tahmini ne zaman döner ?

Premses sal artık şu adamları valla bak hepsine yazık itip itip çekiyon adamları kafaları çalışmıyor zaten üstüne ambale ediyosun.
🤦🏼‍♀️
Kendinde bi soluklan bu kadar adamla ne ara bu kadar olay yaşadın. Kelebek misali hayat yaşıyosun sonra şansım ne zaman döner. Rahat bıraksan dönecek belkide bırakmıyon ki 😏

evet bazılarını yazmadım
anladım sizi biraz durulmam lazım

aslında bu kişi gerçekten bana değer veren çok saygılı birisi öyle hanzo hödük değil
sağlığına giyimine falan da çok dikkat ediyor
yani ama çocukları var eski eşi de doktor zaten
ben nasıl bunun üstesinden gelebilirim ki
ben senin için her şeyi hallederim sen sadece yanımda ol diyor ama güvenemiyorum
Doktorla evlenmeyin bence.
2 tane çocuğu var. Daha yaşınız 28.
Çocukları olmasa tamam derdim ama sizin gibi çocuksuz birini düşünseniz daha iyi.
Sırf etikete bakmayın. Tahminen adamın yaşı da 40 civarı çok uçurum olur aranızda..
Sonra mazallah 1 yıla boşanırsınız.

Çocukları olmasa tamam derdim ama sizin gibi çocuksuz birini düşünseniz daha iyi.
Sırf etikete bakmayın. Tahminen adamın yaşı da 40 civarı çok uçurum olur aranızda..
İki çocuklu, yaşı büyük bir doktor prensesin nazını kaprisini çekmez bence ilişkileri ilerlediğinde. Tamam eski nişanlısı hödüktü ama prenses de gerçekten prenses. Evlenip boşanmış adam o kadar nazlamaz bence.

Bir de gerçekten prenses, çocuklu adamla evlilik sizin istediğiniz gibi bir evlilik olmayacaktır. Eski eş, üvey çocuk karmaşası sizin evlilik hayallerinizle uyuşmaz.

Nişanlınız kaş yaptıracağınız zaman size örnek fotoğraf gönderdiğinde kıyamet koparan kadınsınız siz, eşinizin hayatında daima eski karısının olmasına nasıl katlanacaksınız?

Evlenmek için acele edip bu tür şeyleri gözardı etmeyin.

O zaman karpuz secer gibi, sirf evlenmis olmak icin biriyle evleneceksiniz. Ne diyeyim ki baska.

Sizin yasadiklarinizi yasayan bir kadinin daha da ince elemesi gerekirken siz yasim geldi diye elinizin altindakilerden birini secip evlenmeyi düşünüyorsanız daha cok konunuzu okuruz burada.
Allah korusun lyanna artık ben de düzgün bir erkek istiyorum

evet 40 yaşında sildim onu her yerden zaten ama açıkçası mantıklı düşünüp bazen evet desem mi teklifine diyorum maddi açıdan ve rahat yaşama bakımından ve hoş birisi de bana da çok iyi davranıyor

İki çocuklu, yaşı büyük bir doktor prensesin nazını kaprisini çekmez bence ilişkileri ilerlediğinde. Tamam eski nişanlısı hödüktü ama prenses de gerçekten prenses. Evlenip boşanmış adam o kadar nazlamaz bence.

Bir de gerçekten prenses, çocuklu adamla evlilik sizin istediğiniz gibi bir evlilik olmayacaktır. Eski eş, üvey çocuk karmaşası sizin evlilik hayallerinizle uyuşmaz.

Nişanlınız kaş yaptıracağınız zaman size örnek fotoğraf gönderdiğinde kıyamet koparan kadınsınız siz, eşinizin hayatında daima eski karısının olmasına nasıl katlanacaksınız?

Evlenmek için acele edip bu tür şeyleri gözardı etmeyin.
aaaa kız valla o konuyu ben unuttum sen unutmamışsın valla öyle bir olay var

aaaa kız valla o konuyu ben unuttum sen unutmamışsın valla öyle bir olay var
Bazı konularınızı unutmak mümkün olmuyor. O dönemler hayretle takip ediyordum :KK53:
Ama gerçekten eğer evlenmek için evlenecekseniz nişan attığınıza yazık olmuş, en azından o zamanlar sevdiğiniz bir adamdı eski nişanlınız. Şimdi kağıt üstünde hangisi iyi görünürse onunla evlenirseniz çok hayıflanırsınız.

Hos bi kızson belki ya da her önüne gelenle görüstüğün için yanlıs anlasılıyorsun bence net bi druusunuz olsun bisey hissetsediğiniz birileriyle neden görüsesiniz ki

Bazı konularınızı unutmak mümkün olmuyor. O dönemler hayretle takip ediyordum :KK53:
Ama gerçekten eğer evlenmek için evlenecekseniz nişan attığınıza yazık olmuş, en azından o zamanlar sevdiğiniz bir adamdı eski nişanlınız. Şimdi kağıt üstünde hangisi iyi görünürse onunla evlenirseniz çok hayıflanırsınız.
seviyordum ama her pisliği de yaptı sevdiğim adamlardan bi bok olmuyor onu anladım

X