benim yaptıklarım...

muline o ne oluyo acep bacım:uhm:

canım şimdi yeni kanaviçeler hep bu mouline ipleriyle yapılıyor. anchor un da var dmc nin de. şemaların çoğındaki renklere ait nolar mouline e göre veriliyor. bu arada çocuk battaniyesi üzerine işlemek üzere ben diğer topiğe istersen bir kaç örnek daha ekliyeyim...ona göre karar verirsin...

bence sen bu yaptıgın örneklerı kermeslerde kullan arkadasım hem allah rızası ıçın satar kımsesızlere yardım edersın....maasallah ellerıne nazar deymesın.....

canım benim hayalim sadece kanaviçe ile ilgili bir dükkan açmak, ve tüm yaptıklarımı orda sergileyebilmek.ve benim gibi kanaviçe sevenleri orda buluşturmak. satmak çok öncelikli değil benim için...kermesler hakkında çok bilgim yok o yüzden bişey diyemeyeceğim...

canım şimdi yeni kanaviçeler hep bu mouline ipleriyle yapılıyor. anchor un da var dmc nin de. şemaların çoğındaki renklere ait nolar mouline e göre veriliyor. bu arada çocuk battaniyesi üzerine işlemek üzere ben diğer topiğe istersen bir kaç örnek daha ekliyeyim...ona göre karar verirsin...

tamam canım çok ıyı olur....Şeniz

ellerine sağlık çok güzeller bende kanawiçelerden pike takımı yapıyorum senin desenlerin çok hoşmuş:)

DANTEL-002.jpg

DANTEL-004.jpg

sercan boy panosu cok hosuma gıttı nasıl yapılıcak yardım edermısın semasını renklerını yazarsan cok mutlu olurum ayrıca sagol tum ıcını bızlere actıgın ıcın cok sıkılıyorum evde banada mesgale olur seccade falan ıslemıstım sanırım onun gıbı yapıyo sımdıden cokkkkk sagollll

X