Benimde verilmesi gereken tam 7 kilom var destek olun lütfen !

RAAPUUNNZEELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2013
157
21
arkadaşlar benimde vermem gereken 7 kilo fazlalığım var çok değil ama inanılmaz takıntılıyım
her gün buraya girip başarı öykülerini yada diyete başlama yazılarınızı okuyup motive olmaya
çalışıyorum 57 kiloyum 50 kg olmak istiyorum boyum 168 cm dönem dönem yeme bozukluğuyla
mücadele ettim bu nedenle endişeleniyorum.

arkadaşlar benimde vermem gereken 7 kilo fazlalığım var çok değil ama inanılmaz takıntılıyım
her gün buraya girip başarı öykülerini yada diyete başlama yazılarınızı okuyup motive olmaya
çalışıyorum 57 kiloyum 50 kg olmak istiyorum boyum 168 cm dönem dönem yeme bozukluğuyla
mücadele ettim bu nedenle endişeleniyorum.

Merhaba

Cuma günü zayıflama yarışması var istersen oraya dahil olabilirsin hem grup olarak inanılmaz destek var bu sayede hem eğleniyorsun hemde kilo verebiliyorsun. Linki aşağıda cnm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=71509

Ama öncelkle diyet değil sağlıklı yaşama merhaba de bizler öyle yaptık

Umarım 7 kilon kül olup uçuppppp giderrr :KK1::KK1:

bu arada boyun kaç bilmiyorum ama kilon gayet iyi

Merhaba

Cuma günü zayıflama yarışması var istersen oraya dahil olabilirsin hem grup olarak inanılmaz destek var bu sayede hem eğleniyorsun hemde kilo verebiliyorsun. Linki aşağıda cnm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=71509

Ama öncelkle diyet değil sağlıklı yaşama merhaba de bizler öyle yaptık

Umarım 7 kilon kül olup uçuppppp giderrr :KK1::KK1:

bu arada boyun kaç bilmiyorum ama kilon gayet iyi

Çokkk teşekkür ederim desteğin için boyum 1.68 cm yarışmaya da katılmayı düşünüyorum.

Çokkk teşekkür ederim desteğin için boyum 1.68 cm yarışmaya da katılmayı düşünüyorum.

Rica ederim cnm ne demek

ouuu bence çok ii

ama insan kendisine en iyi sekilde hissetiği kiloda olmalı

bende 61.5 kiloyum hedefim 55

Şuan duraklama dönemindeyim kilo veemıyorumama sabırla devam ediyorum

Benimde ideal kilo 61 ama ben kendime 55 in yakıştığını düşünüyorum :KK1:

Rica ederim cnm ne demek

ouuu bence çok ii

ama insan kendisine en iyi sekilde hissetiği kiloda olmalı

bende 61.5 kiloyum hedefim 55

Şuan duraklama dönemindeyim kilo veemıyorumama sabırla devam ediyorum

Benimde ideal kilo 61 ama ben kendime 55 in yakıştığını düşünüyorum :KK1:

dönem dönem yeme bozuklukları yaşadım bu nedenle çok önemsiyorum aynı zaman da sizinde
kilonuz gayet iyi ama dediğiniz gibi insan kendine yakıştığını düşündüğü kilo da kalmalı

seni motive edici bir seyler söyleyim o zaman...
benimde boyum 160 maalesef :) cook zayıf bi kızdım 2 sene önce 8 kilo birden aldım. 2 senedir 56 kiloydum...
aksam 7den sonra bir sey yemeyerek, sekeri, tuzu ve hamur isini bırakarak bir ayda 52 kiloya düstüm...
gecen hafta bi grip atlattım ve 49 kiloya düstüm... :)
sende bu sekilde basarabilirsin bilmiyorum uyguladıgın bi diyet var mı ama...
ara ögünlerde ve canım abur cubur istediginde de form bisküvileri tercih ettim :)

merhaba benimde boyum 160 ve 55 kiloyumm . 5kilo vermek istiyorum önceden 23 kilo verdim istersen beraber baslayalım burdan veya whatsaptan yazarız birbirimize

seni motive edici bir seyler söyleyim o zaman...
benimde boyum 160 maalesef :) cook zayıf bi kızdım 2 sene önce 8 kilo birden aldım. 2 senedir 56 kiloydum...
aksam 7den sonra bir sey yemeyerek, sekeri, tuzu ve hamur isini bırakarak bir ayda 52 kiloya düstüm...
gecen hafta bi grip atlattım ve 49 kiloya düstüm... :)
sende bu sekilde basarabilirsin bilmiyorum uyguladıgın bi diyet var mı ama...
ara ögünlerde ve canım abur cubur istediginde de form bisküvileri tercih ettim :)

Benimde boyum 1,60 kilom 58 :KK43: Dediklerini uygulucam inş. işe yarar :)

X