Benimle aynı şeyleri yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu???

Ayslllm

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
425
149
Arkadaşlar merhaba..
İki senedir çocuk istiyoruz ama henüz kısmet olmadı.. daha öncesinde bir gebelik sürecim oldu fakat erken doğumla kaybettim bebeğimi.. bu ay ise yine bir umutla denedik belki olur diye.. belirtilerim psikolojik mi yada belirti sayılıyor mu onu da bilmiyorum..kısaca anlatmak gerekirse bu ay..
Adetten sonra akıntılarım oldu sürekli..beyaz renkte
Şimdi yine var akıntı ama su gibi sanki ..
Bi kaç gün kasık ağrısı çektim..(yumurtlama dönemimdi galiba)
Sonra karnımda aşırı şişkinlik oldu çatlayacakmış gibi hissediyordum..ve kabızlık çekiyorum..🤦
Daha sonra iştahımda açılmalar oldu sürekli yeme ihtiyacı duyuyorum..
Vee aşırı uyku hali..gece geç yatardım normalde..şimdi ise gece erkenden yatıyorum sabah kalkasım gelmiyor..
Sonra göğüslerimde hafiften hassasiyet oluştu..
Sonra dudağımda uçuk çıktı.. önceki gebeliğimi öğrendiğimde de çıkmıştı böyle.. araştırdığımda bazı hamilelikler de olabildiğini öğrenmiştim..
Yüzümde sivilcelenmeler oldu..
Şimdi ise adetim 3 gün gecikti..test yapmaya korkuyorum.. sizce psikolojik mi bunlar

Canım pskolijikte olabilir hamile de olabilirsin. Ben gebelikten 2 gün üst üste Ruyamda yemek görünce şüphelendim test yaptim pozitif. bizimde 2 sene sonunda geldi ilki düşüktü 2 aylık ama sonunda Allahım nasip etti sanada nasip etsin inşallah sonrasında da kucagimiza almayı tabi .
3 gün geçtiyse yap test yarın sabah bence ben duramazdım valla☻

Canım pskolijikte olabilir hamile de olabilirsin. Ben gebelikten 2 gün üst üste Ruyamda yemek görünce şüphelendim test yaptim pozitif. bizimde 2 sene sonunda geldi ilki düşüktü 2 aylık ama sonunda Allahım nasip etti sanada nasip etsin inşallah sonrasında da kucagimiza almayı tabi .
3 gün geçtiyse yap test yarın sabah bence ben duramazdım valla☻
Yaa inşallah psikolojik değildir.. sabırsızlıkla o güzel haberi alacağım günü bekliyorum.. test yapmayı çok istiyorum ama eşim istemiyo üzülürsün diyo.. o yüzden birazcık da olsun içimi daha doğrusu kafamı rahatlatmak için buraya yazmayı gerek duydum ..

Yaa inşallah psikolojik değildir.. sabırsızlıkla o güzel haberi alacağım günü bekliyorum.. test yapmayı çok istiyorum ama eşim istemiyo üzülürsün diyo.. o yüzden birazcık da olsun içimi daha doğrusu kafamı rahatlatmak için buraya yazmayı gerek duydum ..
Insallah rabbim en kiwa zamanda nasip etsin.adet gecikdikçe daha cok umutlanırsın benim eşimde kızıyordu ama dinleyen kim :)))))))

Insallah rabbim en kiwa zamanda nasip etsin.adet gecikdikçe daha cok umutlanırsın benim eşimde kızıyordu ama dinleyen kim :)))))))
Umudumu hiç yitirrmiyorum ki.. tamam kabul ediyorum o negatifi gördüğüm zaman üzülüyorum.. ama en azından acaba hamile miyim ki diye kendimde belirti aramaktan kurtulmuş olucam o psikolojiden çıkmış olucam.. şimdi kendimi hamile gibi hissediyorum gereksiz yere... Kendimi korumaya aldım iş güç görmüyorum.. ama o negatifi gördüğüm zaman hayatıma kaldığı yerden devam etmiş olucam.. yeminle kendimi yoruyorum yaa.. gidip test de alamıyorum içim içimi yiyor

Umudumu hiç yitirrmiyorum ki.. tamam kabul ediyorum o negatifi gördüğüm zaman üzülüyorum.. ama en azından acaba hamile miyim ki diye kendimde belirti aramaktan kurtulmuş olucam o psikolojiden çıkmış olucam.. şimdi kendimi hamile gibi hissediyorum gereksiz yere... Kendimi korumaya aldım iş güç görmüyorum.. ama o negatifi gördüğüm zaman hayatıma kaldığı yerden devam etmiş olucam.. yeminle kendimi yoruyorum yaa.. gidip test de alamıyorum içim içimi yiyor
Aynı şeyleri yaşadım valla. Sanki göğüslerim şişiyordu diyordum ya bu sefer oldu bence diye ama yok. Ben adet günümü bile bekleyemiyordum meraktan cok yıpratıcı oluyor ama elde degil

Benimde ilk gebeliğim sizin gibi oldu bütün belirtiler aynı ve dudağımda ki uçuk hala iyilesmedi benim regl gecikmez ertesi gün hemen test yaptım ve kıpkırmızı iki darısı sana🤗

Benimde ilk gebeliğim sizin gibi oldu bütün belirtiler aynı ve dudağımda ki uçuk hala iyilesmedi benim regl gecikmez ertesi gün hemen test yaptım ve kıpkırmızı iki darısı sana🤗
Yaa çok mutlu oldum aynı şeyleri yaşayıp güzel sonuç almana.. ama benim daha önce de çok kez gecikmişti adetim.. polikistik over var bende malesef

Yaa çok mutlu oldum aynı şeyleri yaşayıp güzel sonuç almana.. ama benim daha önce de çok kez gecikmişti adetim.. polikistik over var bende malesef
Kilonuz varsa kontrol altına alın düzenli beslenin sebze ağırlıklı ve asla bu ay kaldım mi diye gün saymayin psikoloji çok onemli..genelde kaç günde ise dongunuz üç gün bekleyin ve test yapın sonrasında güzel haberi alacaksınız 🤗

Kilonuz varsa kontrol altına alın düzenli beslenin sebze ağırlıklı ve asla bu ay kaldım mi diye gün saymayin psikoloji çok onemli..genelde kaç günde ise dongunuz üç gün bekleyin ve test yapın sonrasında güzel haberi alacaksınız 🤗
Kilom 60 oldu 4 kilo vermiştim ama bu ay çok yemekten 1 kilo almışım 🤦15-20gün geciktiğini biliyorum.. inşallah öyle olmaz yine.. inşallah dediğiniz gibi güzel haberler alırım 🌸🥰

Kızlar bugün idrar testi yaptım ama çok çok aşırı silik çıktı belki göz yanılması da olabilir bilmiyorum öyle görmek istediğim için görmüş de olabilirim🙈

IMG_20220601_125611.jpg
yok değil mi kendimi kandırmayım boş yere 🤦

Başka belirtileriniz nelerdi acaba bende bu ara beyaz kremsi akıntılarim oluyo kask ağrısı bel ağrısı

Hadi ben yazayım hamileliklerimdeki belirtileri , 2 çocuk annesi olaraktan ☺️ faydam olur belki birilerine, sol kasıkta sürekli batma ve çekme, adet sancısı gibi bir sancı azalıp artan, kasığın tam karşısı taraf belde ağrı, renksiz kokusuz kremsi akıntı ve en önemlisi değişik bir his geliyor insana... Hiç WC ye sıkışmadım, hiç midem bulandı, başım dönmedi, göğüslerim adet olacakmış gibiydi başka farkı yoktu. Uçları biraz hassasti sadece dokununca agrirdi.bu aralar yine benzer hislerdeyim, gebelik düşünüyorum ama kışın, o yüzden yeniden grubu yakın markaja aldım bakalım 😅🤭

Ha bu arada benim iki gebeliğimde de idrarda çıkmadı.(regl gecikmesine rağmen hep silik cizgiydi, öyle ki gözlerim şaşı olurdu bir ben görürdüm yalandan olan o cizgimsi şeyi 😅) İkisi de b-hcg 100ün üzerine olmasina rağmen...

X