Beraber hesaplayalım lütfen işin içinden çıkamıyorum kızlar :(

SelanikMuhaciri

Dünyada her şey kadının eseridir. M.K.ATATÜRK
Pro Üye
10 Mayıs 2016
3.569
6.584
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba

Ben 31 ocakta adet oldum

Martın 4 . De de adet olmam gerekiyordu

düzenli adet görüyorum ve 32 gün aralıklı adet döngüm

Yumurtlama şubatın 18 i ne denk geliyor hesaplara göre

Tam o gün son ilişkim oldu ve üstüne ilişki yaşanmadı

O ilişkiden 2-3 gün lekelenmem oldu yerleşme mi yoksa yumurtlama mı bilemiyorum çok az dı damla şeklinde sadece

Ve kızlar ben o yerleşme diye düşündüğüm lekelenmeden 3 gün sonra test yaptırdım 0.4 çıktı

3 gün sonra yine yaptırdım 0.3 çıktı veee

Beklenen adet i 7 gün geçe tekrar yaptırdığımda 0.1 çıktı

Şimdi tam 11 gün oldu hala gelen giden yok akıntım devam etmekte

Asıl soruya gelirsem geç döllenme olmuş olsaydı çıkarmıydı şimdiye kadar ve böyle durum yaşayıpta hamile olduğunu kaç günde öğrendiniz ?

Okuduğunuz için teşekkür ederim ama inanın çıkmazdayım :KK43:

Çıkardı canım. Ben adetime bir hafta kala kan verdim negatifdi ardından bir gün kala verdim pozitif di muhtemelen geç döllenme olmuştu benim ki de çünkü daha önceki gebeligimde adetime 10 gün kala çıkmıştı kanda...

Çıkardı canım. Ben adetime bir hafta kala kan verdim negatifdi ardından bir gün kala verdim pozitif di muhtemelen geç döllenme olmuştu benim ki de çünkü daha önceki gebeligimde adetime 10 gün kala çıkmıştı kanda...
Yani umudu kesmeliyim dimi canım

Yani 11 gün uzun bu süre gebe olsan zaten kanda çıkardı. Iyisimi kadın doğuma git canım başka bu sıkıntı olabilir bu kadarda kafana takma. Rabbim anne olmayı sana nasip etmişse zaten olur hayırlı geceler.

Yani 11 gün uzun bu süre gebe olsan zaten kanda çıkardı. Iyisimi kadın doğuma git canım başka bu sıkıntı olabilir bu kadarda kafana takma. Rabbim anne olmayı sana nasip etmişse zaten olur hayırlı geceler.
Sağol canım teşekkür ederim sanada hayırlı geçeler :)

Mrb ben eşimde yumurtlama döneminde birlikte oldum 2 gün önce de oldu son ilişkiden 2 gun sonra adet olcakmışım gibi agrı hissettim ve yumurtalıklarım battı agrıdı tutmuş olabilir mi

Mrb ben eşimde yumurtlama döneminde birlikte oldum 2 gün önce de oldu son ilişkiden 2 gun sonra adet olcakmışım gibi agrı hissettim ve yumurtalıklarım battı agrıdı tutmuş olabilir mi
Olabilir yumurtlama dönemi dediğiniz için acaba yumurtlama belirtisimiydi yaşadığınız malesef bende sizin gibi aynı sorunun cevabını aramaktayım

Arkadaşlar test yaptım ama hiç birşey anlamadım yardım edin lütfen
İlk resimde test 5-6 dk içinde böyle çıktı

2. Resimde 5 dakika içinde silindi gitti

3. Resimde ise bu şekilde oldu 15 dakika içerisinde testin son hali

Eklentiler

• IMG_1364.JPG
    IMG_1364.JPG
    77,6 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_1368.JPG
    IMG_1368.JPG
    56,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1371.JPG
    IMG_1371.JPG
    22,7 KB · Görüntüleme: 56

Canım test bozuk olabilir ama gebelikte olabilir başka bitane daha test yap varsa elinde

Malesef tatlım ya bir tane almıştım eczaneden :KK43:
Eczane yakınmı canm yakınsa git al 2 tane daha, yada akşam eşin alsın, ilk testte var gibi çıkmış ama sonradan öyle olması normal değil test bozukta olabilr çok ümitlenme yinede hayırlısı Rabbimden canım benim

Anlamadığım nokta 5-6 dk içinde çift çizgi çıkıp da nasıl 5 dk içinde silinip gidiyor?? Yani çift çizgiden sonraki5 dk içindemi silindi?? Eğer öyleyse testin bozuk olma ihtimali yüksek, çünkü testler pozitiften negatife dönmüyor diye biliyorum. En azından benimkiler dönmemişti. Rabbim gönlüne göre verir inşallah :)

Kuzum tekrr yaptn mı cnku cift cizgi genelde 5 dkka icinde olan kabuldur diye biliyrm ben tekrrdan kan versene cnm belki yukselmstr

Haydeee:) ilk defa boylr bir test goruyorum cok ilginc cidden:) gebelik kanda gec cikabilir bilmiyorum dollendikten itibaren mi cikiyor acaba... benim iliskiden 15 gunnsonra 164 tu. Cok merak ettim insallah hamilesindir canim mutlaka yaz sonucu buraya.

Bu arada dip not: gebelik testi alirken ne olur bir tane almayin, mumkunse farkli iki markadan alin, elinizde herzaman bir yedek mutlaka bulunsun, bozuk cikar, cift cizgi cikar ama emin olmak icin bi test daha yaparsin, o gun cikmaz ama iki gun sonra tekrarladiginda cikar, yani elinizde olsun ne olur

X