Bergüzar Korel'in Gelinliği

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.123
15
07.08.09 Evlendiler

bergüzar-korelin-gelinliği-1.jpg

bergüzar-korelin-gelinliği.jpg

bergüzar-korelin-gelinliği-2.jpg

bergüzar-korel-gelinlik.jpg

Ben hiç beğenmedim Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
E

ecrin74

Ziyaretçi
sade diycem ama sadeliktende cikmis bu gelinlik ...hic begenmedim ...duvagi cocukken evcilik oynadigimizda tülleri kafamiza taktigimiz gibi hihoyyyt ...

graceful

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.069
23
çok çirkin ne biçim olmuş makyajıda yaşlı göstermiş... saç yok zaten duvak bi tuhaf hiç olmamış ... halbuki siyah saç esmer tende ne güzel gelinlikler oluyor... resmen kendi eliyle çirkin olmayı istemiş gibikaydirigubbakcemile3

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2086 gün geçti.

ElleriminSesiVar

SıkıntıYok
Pro Üye
11 Mayıs 2007
7.723
193
O esnada hamiş oldugu ıcın sanırsam gelınlıgın beli yüksekte kalmıskafamçokkarıştı

Makyajını ben sahsen cok begendım ama gelınlıkte bel kısmı ve duvak tam bir fiyaskoydu...

Gerci nıkahtan sonra duvağı cıkarmıs ama cıkkss...

oge

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
577
1
ben bu kadını normalde beğenirim ama gerçekten çirkin bi gelin olmuş duvak çok çirkin gelinlik berbat..

ceku

Yeni açmış bir çiçek
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.408
393
34
sadece bergüzal korel çirkinlikle kalmamış ki halit ergençe bakın sakalları ne kadar dağınık iğrenç görünüyo.Başkasının düğününe giderken bile özenir insan kendi düğünlerinde sıfır özen.-tatlicadiarzu-

E

EU3

Ziyaretçi
makyajı garip,evet uygun kelime 'garip' ! pörtlek pörtlek gösteren kötü bir makyaj,duvağı zaten oyuncak gibi ,gelinlikte bir acayip,sade bile diyemiyorum,yorganı dolamış sanki üstüne,o kadar parası var gidipte bunu mu almış.

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
5.529
4
39
nedense begenmedim
boyu zaten uzunmu yoksa topuklu ayakkabidan dolayimi adamdan uzun gösteriyor eger öyle ise topuklu giymis olmasi hata

merwecik_20

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
2.828
17
33
okadar konusuldu bunların evlılıgı böle olmamalıydı.sade olcam derken rüküş olmuş cıkmıs bu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3070 gün geçti.

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.375
3
Bende hiç beğenmedim gelinliğini.
Duvağı o kadar kabarık ki,Halit Ergenç sanki ondan bayağı kısaymış gibi gösteriyor.
Dizinin finalinde giydiği gelinlik bile daha güzeldi.
Makyajınıda hiç beğenmedim.