Gelinlik Modelleri Bergüzar Korel'in Gelinliği

Öncelikle o nasıl bir topuklu ki kocasını bile geçmiş... Olmamış bu 1
2.si makyajı yüzüne hiç uymamış, resmen onu çirkinleştirmiş.
3. sü duvağın hali gelinlikle beraber resmen tımarhaneden kaçmış gibi görünüyor ben olsam kesin kaçardım zaten, Halit Ergenç de hafif tebessüm edip sanki deli yaklaşmayın der gibi bakmış...

:jeyyar:

gelinliğin beli neydi öyle lastik takıp büzmüşler gibi duvak tam çocuk işi eskiden perdeyle kafamıza yapar oynardık:) çok kötüydü... gelin dediğin güzel olur insan giyerken hiçmi bakmaz nasıl olduğuna. burada ki bir çok gelin arkadaşımızın gelinlikleri bundan iyi demekki öle modacı ayağına geçinmekle olmuyor gelinlik dikmek yakıştırmak:KK70:

hiç beğenmemiştim ve hala daha da beğenemiyorum bergüzar korelin gelin halini , zaten adam kısa takmış o kocaman duvağı hiç hoş değil yani..

Arkadaşın biri evcilik oynarken taktıgımız duvaklar gibi demiş hislerime tercüman oldu vallahi :roflol: Çok da güldürdü beni :roflol: Gerçekten öyle olmuş, tülü gelişigüzel bağlayıp kafasına yerleştirmişler sanki gelinlikte çok kötü ...a.s

uyuızz itici çirkin pörrtlek bi kadın.
hiçde begernmiyorum ne kendisini ne gelinliği hiçte yakışmamış..hayatımda gördüğüm en çirkin gelinn..
böööööööööööööööö

çok itici olmuş bence,boy pos var daha güzel olmasını beklerdim hele duvak felaket saçları açıkken güzel duruyodu dizide,açık bıraksaymış bari :umursamaz:

Son düzenleme:
gelinliğin eteği perde gibi durmuş. duvakta gerçekten çok çirkin. gelinliği hazırlayan kim acep çirkin yapmak için uğraşmış resmen. binbir gecedeki gelinliği daha güzeldi diye hatırlıyorum.
hatta 2 gelinlik giydi. birini onur aksal ile evlenirken diğerinde finalde giydiği gelinlik. hoş bir bayan ama kendini çirkin yapmış resmen.

X