Gelinlik Modelleri Bergüzar Korel'in Gelinliği

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.114
14
07.08.09 Evlendiler

bergüzar-korelin-gelinliği-1.jpg

bergüzar-korelin-gelinliği.jpg

bergüzar-korelin-gelinliği-2.jpg

bergüzar-korel-gelinlik.jpg

Ben hiç beğenmedim Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
sade diycem ama sadeliktende cikmis bu gelinlik ...hic begenmedim ...duvagi cocukken evcilik oynadigimizda tülleri kafamiza taktigimiz gibi hihoyyyt ...

çok çirkin ne biçim olmuş makyajıda yaşlı göstermiş... saç yok zaten duvak bi tuhaf hiç olmamış ... halbuki siyah saç esmer tende ne güzel gelinlikler oluyor... resmen kendi eliyle çirkin olmayı istemiş gibikaydirigubbakcemile3

O esnada hamiş oldugu ıcın sanırsam gelınlıgın beli yüksekte kalmıskafamçokkarıştı

Makyajını ben sahsen cok begendım ama gelınlıkte bel kısmı ve duvak tam bir fiyaskoydu...

Gerci nıkahtan sonra duvağı cıkarmıs ama cıkkss...

ben bu kadını normalde beğenirim ama gerçekten çirkin bi gelin olmuş duvak çok çirkin gelinlik berbat..

sadece bergüzal korel çirkinlikle kalmamış ki halit ergençe bakın sakalları ne kadar dağınık iğrenç görünüyo.Başkasının düğününe giderken bile özenir insan kendi düğünlerinde sıfır özen.-tatlicadiarzu-

makyajı garip,evet uygun kelime 'garip' ! pörtlek pörtlek gösteren kötü bir makyaj,duvağı zaten oyuncak gibi ,gelinlikte bir acayip,sade bile diyemiyorum,yorganı dolamış sanki üstüne,o kadar parası var gidipte bunu mu almış.

nedense begenmedim
boyu zaten uzunmu yoksa topuklu ayakkabidan dolayimi adamdan uzun gösteriyor eger öyle ise topuklu giymis olmasi hata

Bende hiç beğenmedim gelinliğini.
Duvağı o kadar kabarık ki,Halit Ergenç sanki ondan bayağı kısaymış gibi gösteriyor.
Dizinin finalinde giydiği gelinlik bile daha güzeldi.
Makyajınıda hiç beğenmedim.

Kadinin kendisi zaten itici, gelinligide cok itici duvagida ayni sekilde itici ve basit hic begenmedim, tencere yuvarlanmis kapagini bulmus kocasida ayni iticilikte :umursamaz:

Gelinliğin eteği felan tam bi fiyasko.
Hele duvağı, aman Allahım yorum bile yapmak istemiyorum..
Omuzundaki askılıktan çıkmış şeyde hiç hoş değil..
Vallahi fakir desen değil, para kaynıyo kadında..
60 yaşında içi geçmiş teyzeler bile daha güzel gelinlikler giyiyo, hiç beğenmedim. :1closedeyes:

nedennn bu ünlüler bukdr zevksiz yaa..bisürü ünlü evleniyo ve ben hiç birinin gelinligini begenmedim bugune kdr..bende o para olcakkii ahh ahhhhhhhhhh:):):)

bende hiç beğenmedim. anlamıyorum yaa, o kadar para bende olacak bi gelinlik yaptırırım herkes :1shok::1shok::1shok: kalır. bazıları sade olcaz diye ne kadar abartıyorlar.

X