Bergzar Korel

Çoğunluğun yaptığı doğrudur gibi sürü psikolojisiyle bakılmamalı olaya. Bergüzarın yaptığını magazinde çok kişi yapsa bile bu onun ahlaklı olduğunu göstermez.. Özel hayat bizi ilgilendirmez diyoruz ama bu kadar medyaya basına yansıyınca insan 'ayıp yahu' demeden geri kalamıyor :))

bu kadını hiç beğenmiyorum ben çok kaba görünüyor bilmiyorum hoş değil yaaaaa

Gecen bır gazetede en ıtıcı kadın seÇılmıŞ..alık alık bakıyor dıyordu..karekterıde

zaten ortada

dişlerini begenmiyorum bide itici soguk bi kadın en bilim hiç bi cekiciliği yok bence
bi de saclarını ortadan ayırıp yapıştırmıyomu kafasına tav oluryorum yaaa

güzel kadın ben beğeniyorum ama ahım şahım değil gözleri güzel bence bakışlarına birşey diyemeyeceğim ama itici çünkü soğuk, suratı soğuk fiziği odun gibi duruyor ses tonu soğuk o yüzden itici geliyor bana

çok sinir oluyorummm. bu kadına,
pınar altuğa benzedi kişiliği gittikce,
daldan dala maşallah
güzel de değil bence
özellikle gülüşünü nedense hiç yakıştıramıyorum ona
daha bir çirkin oluyor gülünce..

dişleri çok ufak diş etleri felan görünüyor cnm ondan yakışmıyor gülmek bi de soğuk ya gülmek çok yakışmaz soğuklara gülüşü bile soğuktur

Sevmiyorum ve beğenmiyorum...
Oyunculuğunu da başarılı bulmuyorum. Hep aynı bakış kardeşim azcık geliştirsin kendini. Hüzünlü pirenses hesapta. PEh.

siteden uzak kaldıgımdan buyana neler yazılmıs.. ne topikler acılmıs.. bergüzar olunca konu hemen atladım... ve sonuc nedense herkes benle aynı görüşte sanki :) kız cok güel aslında ama nedense bi iticilik var... boy pos maşallah.. annede oluyormus ne güzel.. ama en basından beri yani gördügümden beri ısınamıyorum bu kadına... bide aysun kayacıyakaydirigubbakcemile3

guzel bır kadın ama yasadıklarıyla cok ıtıcı bırı oldu.sevmıyorumm

çok iri ya. omuzları falan acayip geniş.. şimdi böyleyse doğumdan sonra ne hale gelicek merak ediyorum :)

X