Bergzar Korel

claw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
159
1
bu resimde kate winslet'e benzemiş sanki:)
berg%FCzar+korel

Berguzar-Korel.jpg

LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CEkran%C4%B1n%20parlayan%20y%C4%B1ld%C4%B1zlar%C4%B1%5C37HSDIZIY.berguzar.jpg

berguzar-korel.jpg

Yeni programi var Bergüzarin yakinda Star'da baslayacak.. Bergüzar ile Cocuktan al haberi diye..

Güzel hoş bir bayan
Vucudunuda beğeniyorum
Ama bir iticilik var hatunda ne olduğunu bilmiyorum
+

Gülüşünü hiç beğenmiyorum..

O kadar rezil olduki artık dünya güzeli olsa gözümde güzelliği yok :sinifsinif:

Aynen bende hiç sevmiyorum ve liv85 e katılıyorum...Çokta itici geliyor bana

yani bu kadın hakkında yorum yapmak hiç aklıma gelmemişti güzel mi çirkin mi diye.sıradan bi kadın işte ne saçının bi özelliği var ne vücudunun,yüzünün..burda topiğini açmak bile aklıma gelmezdi o derece :nazar:

Çok sıradan.. Güzel diyemem. Ne sempatik ne şirin ne güzel ne çekici. hiç bir özelliği yok. Kepazeliği de cabası tabi.. ama ben önceden de hiç beğenmezdim.

aslında bütünüyle bakınca fiziği falan hoş ama hatunda anlam veremediğim bir iticilik söz konusu. neyinden kaynaklanıyor bilmiyorum ama itici işte. kimi insan çok güzel olmaz ama sempatikliği,sevimliliği,şirinliği ile kendini beğendirir. bergüzarda bu vasıfların hiç biri yok bence. bir köşe yazarı (Hıncal Uluç'tu sanırım yanlış da olabilir) bakışları inek gibi demişti. gerçekten de dizide inek gibi bön bön bakıyor sürekli gözlerini kocaman açıpkaydirigubbakcemile3

aslında bütünüyle bakınca fiziği falan hoş ama hatunda anlam veremediğim bir iticilik söz konusu. neyinden kaynaklanıyor bilmiyorum ama itici işte. kimi insan çok güzel olmaz ama sempatikliği,sevimliliği,şirinliği ile kendini beğendirir. bergüzarda bu vasıfların hiç biri yok bence. bir köşe yazarı (Hıncal Uluç'tu sanırım yanlış da olabilir) bakışları inek gibi demişti. gerçekten de dizide inek gibi bön bön bakıyor sürekli gözlerini kocaman açıpkaydirigubbakcemile3

aa harbiden ineğe benziyor:KK70:
bu arada onu araştırdım Yalçın Küçük demiş.
ve şöyle bir resim buldum:
3670.jpg

Son düzenleme:
bu haberi okuduktan sonra diziyi ilk izlediğimde gülme krizine girmiştim adam nasıl da güzel benzetmiş diye :)

Bende pek hoşlanmıyorum ama öyle çook çirkinde diyemem ha çok güzel değil ama öyle aman aman bi güzelliğide yok.. Sempatikte değil soğuk geliyor...
bu beğenmemem için yeterli sebep...
Kişiliğini nerden biliyorsunuz bayanlar siz?

Bende pek hoşlanmıyorum ama öyle çook çirkinde diyemem ha çok güzel değil ama öyle aman aman bi güzelliğide yok.. Sempatikte değil soğuk geliyor...
bu beğenmemem için yeterli sebep...
Kişiliğini nerden biliyorsunuz bayanlar siz?

Magazinlerde nasıl bi kişiliği olduğu ayan beyan ortada :kahve:

magazinlere bakılırsa ünlülerde kimin eli kimin cebinde belli değil çoğu böyle... Herneyse bergüzel korelin yada bi başkasının kişiliği ile ilgilenmiyorum

X