Bertcan'ın katili: 'Türkan ortadan kaldır dedi' ANNENİN İFADESİ; AYRILDIĞIM İÇİN BENDEN İNTİKAM ALDI

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Capture.JPG

Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra Tuzla'da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan'ın katil zanlısı, cinayeti itiraf etti.

Sitene Ekle

Kartal'da 9 Mart günü ilkokul öğrencisi Beratcan Karakütük, okul çıkışı ortadan kayboldu. Beratcan'ın bulunması için İstanbul Polisi seferber oldu. Çocuk Şube ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri pek çok noktada arama çalışması başlatırken, Cinayet Masası ekipleri, de ailenin ilişkilerini mercek altına aldı.

ANNENİN İKİ AYRI KİŞİYLE DAHA İLİŞKİ YAŞADIĞI TESPİT EDİLDİ

Beratcan'ın annesi Türkan Karakütük'ün daha önce aynı işyerinde çalıştığı Ersin Kaşıkcı, ile ilişkisi olduğu belirlendi. Habertürk'ün haberine göre; annenin 2 ayrı kişiyle daha ilişki yaşadığı tespit edildi. Polis, isimleri açıklanmayan 2 kişi ile birlikte Ersin Kaşıkcı'yı gözaltına aldı.

3 şüpheli de ifadelerinin ardından 'delil yetersizliği' gerekçesiyle serbest bırakıldı. Ancak anne ile arasında çok sayıda telefon görüşmesi bulunan Ersin Kaşıkcı, bir numaralı şüpheli oldu.

Dün gözaltına alınan Ersin Kaşıkcı'nın'nın polisteki anlatımları kan dondurdu.

İLİŞKİYİ KİMSEYE ANLATMASIN DİYE ÖLDÜRMÜŞ

Şüpheli, ifadesinde cinayeti nasıl ve neden gerçekleştirdiğini anlattı. Kaşıkcı, Beratcan'ın annesiyle ilişkisi olduğunu iddia etti. Beratcan'ın bu ilişkiyi fark etmesi üzerine kimseye söylememesi için Beratcan'ı öldürdüğünü söyledi. Şüphelinin, Beratcan'ı okul çıkışında aldıktan sonra servisin içerisinde ağzını bantladığı ve saatlerce çocuğu bu halde gezdirdiği ortaya çıktı.

ANNE, OĞLUNUN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ BİLİYORDU

Araçta personel taşınırken de Beratcan'ın ağzı bantlı şekilde minibüste olduğunu söyleyen zanlının iddiasına göre anne, oğlunun öldürüldüğünü biliyordu.

"SUDA BOĞDUM"

Zanlı ifadesinde şunları söyledi; "Yolcuları bıraktıktan sonra Tuzla'ya gittim. Beratcan'ı stepnenin üzerine yatırdım. Nefes alamadığı için bilinci kaybolmuştu. Bacakları hareket ediyordu. Yaklaşık 15 dakika suda boğdum, ardından cesedini aynı yere attım.

BİZİ BİRLİKTE OLURKEN GÖRMÜŞ

Türkan’la aramızda 6 yıldır ilişki vardı. Oğlu Beratcan, bizi birlikte olurken görmüş. ‘Babama söyleyeceğim’ diyerek Türkan’ı tehdit etmiş. Daha sonra annesine şantaj yaparak isteklerde bulunmuş. Taleplerinin sonu gelmeyince, Türkan bana, ‘Artık yaşantımı değiştirmek istiyorum. Onu ortadan kaldır’ diyerek yardım istedi."

ANNENİN İFADESİ; AYRILDIĞIM İÇİN BENDEN İNTİKAM ALDI

Türkan Karakütük ise, "Benim Ersin’le 6 yıldır ilişkim vardı. Kocam bundan şüpheleniyordu. Ama asla çocuklarımın haberi yoktu. Ben Ersin’le konuştum, onunla ayrılmak istedim. Olay günü saat 10.00'da artık ilişkinin bittiğini söyledim. Bana bunun acısını yaşatacağını söyledi. Sanırım, ayrıldığım için benden intikam almak için bunu yapıyor. Zaten evladımı alarak bana büyük acı yaşattı" dedi.

ADLİYEYE SEVKEDİLDİLER

Beratcan’ın katil zanlısı Ersin K. ve annesi Türkan polisteki sorgularının ardından savcılık sorgusu için Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildiler.

http://www.milliyet.com.tr/bertcan-in-katili-turkan-ortadan-gundem-2217305/

Son düzenleme:
gerçekmiş ya ilişkisi olduğu anne itiraf etmiş, acaba adam iftira mı ediyor demiştim şimdiye kadar

ANNENİN İKİ AYRI KİŞİYLE DAHA İLİŞKİ YAŞADIĞI TESPİT EDİLDİ

Beratcan'ın annesi Türkan Karakütük'ün daha önce aynı işyerinde çalıştığı Ersin Kaşıkcı, ile ilişkisi olduğu belirlendi. Habertürk'ün haberine göre; annenin 2 ayrı kişiyle daha ilişki yaşadığı tespit edildi. Polis, isimleri açıklanmayan 2 kişi ile birlikte Ersin Kaşıkcı'yı gözaltına aldı.

şoklardan şok beğeniyorum, olan çocukcağıza oldu

Bi insan namusuyla yaşar.
Senin namussuzlugunun cezasini o yavru neden cekti neden? Allah hepinizi bildigi gibi yapsin.
O gunahsiz yavrulara sorulacak neden olduruldukleri, sorulacak. Sorulsun da. Yanlarina kalmasin..
Insan evladi icin dunyayi yakar ya.
Rabbim sasirtma. Hayirli anne babalar et..

Okudum haberi kadının 3 kişiyle ilişkisi varmış bu adamlara 6 yıllık ilişkisi varmış ne kadar iğrençlik ya ne sadakat kalmış ne namus birde başına örtü takmış Allahın belası

adam ne rahat ya, mesaim bitmediğimden çocuğun ağzını bantladım, elini ayağını bağladım arabaya attım, mesaim bitene kadar çalışmaya devam ettim diyor, 15 dk suda boğdum diyor, valla anlamıyorum ben nasıl yapıyorlar, senden zayıf kendini koruyamıcak bi çocuk nasıl gözlerine baka baka boğabildin

Kadının yüz karası valla umurumda değil banlanacaksam bile diyeceğim aşağılık mahluk insan müsveddesi..... 1 de yetmemiş 3 adamla aldatıyormuş beyni bacak arasında olan sürüngen !

adam ne rahat ya, mesaim bitmediğimden çocuğun ağzını bantladım, elini ayağını bağladım arabaya attım, mesaim bitene kadar çalışmaya devam ettim diyor, 15 dk suda boğdum diyor, valla anlamıyorum ben nasıl yapıyorlar, senden zayıf kendini koruyamıcak bi çocuk nasıl gözlerine baka baka boğabildin

çocuğu bantlayıp nasıl çalışmış,araçtaki insanlar görmemiş mi ya

çocuğu bantlayıp nasıl çalışmış,araçtaki insanlar görmemiş mi ya

bagaja atmış galiba canım, bayılttım diyor zaten, kafasına mı vurdu acaba ne yaptıysa, zaten ağzı bantlı elleri ayakları bağlı seste çıkaramazdı bayıltmasa bile

kocasından 4 sene önce boşandığı yazıyordu ilk haberlerde.
Hala resmen evlimiymiş ? Koca ile aynı evde olsa bu kadar mı kör olur adam.
Her ne olursa olsun bu kadar tabu yapmasalar cinselliği ufacık çocuklara böyle kıymazlar.
İki dakikalık zevk için çocuğu öldürebilir mi insan kılıklı şeytanlar.
Yalnız yine bütün haberler kadına yönelmiş ,öldüren erkek yine aklanıyor.
Cinsiyet önemli olmamalı bir çocuk öldüğünde.Kadın namussuz da erkek namuslu ve vicdanlı mı ?

Anadolu kadınını da zıvanadan çıktı, yuhh ya yuhhhh, ne hale geldi lan dünya?? Anneler uçkurlarını evlatlarına tercih ettiler, başımıza taş yağacak derler ya, yağsın da şu insan dölü ziyanlarının kafasına düşsün.

bagaja atmış galiba canım, bayılttım diyor zaten, kafasına mı vurdu acaba ne yaptıysa, zaten ağzı bantlı elleri ayakları bağlı seste çıkaramazdı bayıltmasa bile

off off offf :KK43:

Bunlar nasıl insan,bunlar nasıl mide bulandırıcı hayatlar...

kocasından 4 sene önce boşandığı yazıyordu ilk haberlerde.
Hala resmen evlimiymiş ? Koca ile aynı evde olsa bu kadar mı kör olur adam.
Her ne olursa olsun bu kadar tabu yapmasalar cinselliği ufacık çocuklara böyle kıymazlar.
İki dakikalık zevk için çocuğu öldürebilir mi insan kılıklı şeytanlar.
Yalnız yine bütün haberler kadına yönelmiş ,öldüren erkek yine aklanıyor.
Cinsiyet önemli olmamalı bir çocuk öldüğünde.Kadın namussuz da erkek namuslu ve vicdanlı mı ?

hırsızın hiç mi suçu yok diyorsun doğru diyorsun sonuçta beratı öldüren o katil, ama çocuğuna karşı sorumlulukları olan anne, bu kadar sevgilisi var ise çocuğuna zarar verebileceklerini hesap etmeliydi "en azından" yani

hırsızın hiç mi suçu yok diyorsun doğru diyorsun sonuçta beratı öldüren o katil, ama çocuğuna karşı sorumlulukları olan anne, bu kadar sevgilisi var ise çocuğuna zarar verebileceklerini hesap etmeliydi "en azından" yani

sana katılıyorum.
Doğurmakla "anne" olunmuyor maalesef.
Bu kadına anne lafını bile kullanmak istemiyorum.Para karşılığı bu tür ilişkiye girse bile çocuğunu korur anne.Kimisi dövüyor acımadan,dayaktan kendi annesinin elinden ölen bebekler ,çocuklar var, kimi de böyle ....
Artık duyduğum gördüğüm haberlerden sonra annelik babalık bir kavram olarak kalıyor.Kendi doğurmasada çocukları seven ne kadar adam ve kadın var.Onlar daha anne -baba bence.

olan çocuğa oldu yine.ama yinede insan annesinin elinden,yüzünden ölmesin diye düşünüyor.

bir çocuğu annesi de korumazsa kim koruyacak hayatta.anne babaya da güvenilmezse kime güvenilecek.ne kadar arttı bu olumsuz örnekler.hep mi vardı,yoksa duyulmuyor muydu önceden acaba?yoksa gerçekten mi arttı bu tür canavarca olaylar?

daha neler duyacak bu kulaklar acep..... daha neler görecek ya rabbim... neler oluyor memlekette be pehh....

X