Bebek İkinci El Beşik&mama sandalyesi arıyorum istanbul dan acil kızlar

Elvin2014

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
125
2
Marka aramıyorum.kızım olacak.resimli bir şekilde ve fiyatı ile öneri sunulursa gelip kapıdan alacağım.maddi açıdan sıkışık durumdayız lütfen fiyatlar makul olsun.

Evet yatak çok çok çok güzel fakat bizim bebeğin bundan biraz büyük çilek mobilyadan hediye gelen bir yatağımız var.ben yatak odama yanıma koyabileceğim sepet tarzı 3-4ay kullanmak için bir yatak tarzı arıyorum.canım benim ilgin ve yardımın için çok teşekkürler.

Evet yatak çok çok çok güzel fakat bizim bebeğin bundan biraz büyük çilek mobilyadan hediye gelen bir yatağımız var.ben yatak odama yanıma koyabileceğim sepet tarzı 3-4ay kullanmak için bir yatak tarzı arıyorum.canım benim ilgin ve yardımın için çok teşekkürler.

anladım canım, umarım güzel bişey bulursun o halde:KK66: gerçi ben de bu beşiği yatak odamda kullandım, çünkü boyutları 60a 120. sepet beşikten azıcık daha buyuk. ama tabi karar senin

Evet canım çok haklısın ama İnan yatak odamda okadarlık yer bile yok.eşimin görevinden dolayı sürekli taşındığımız için eşyalar kötü oluyor diye hep az ve küçük alma taraftarıyız.bu nedenle sepet tarzı Ya da mama beşik arıyorum.hem mama sandalyesi ortadan çıkmış olur hem yatağı😅inşallah sizin beşikte en kısa sürede sahibini bulur.

KRAFT DONDY UZAKTAN KUMANDALI OTOMATİK SALLANAN BEŞİĞİMİ SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM MALUM KIZIM BÜYÜDÜ BU SEBEPLE SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM SONRASINDA MAMA SANDALYESİ OLARAK DA KULLANABİLİRSİN. BEN ÇOK MEMNUN KALDIM FAKAT KIZIM 4 AYLIKKEN ALDIĞIM İÇİN SADECE BİR AY O DA GECELERİ KULLANABİLDİM. SEN BEBEKLİĞİNDEN İTİBAREN KULLANABİLİRSİN. GECELERİ ÖZELLİKLE ÇOK İŞİME YARAMIŞTI AYARLIYORDUM VE KIZIM SALLANA SALLANA UYUYORDU. İSTANBUL BAŞAKŞEHİRDEYİM YAKINIMDAYSAN GETİREBİLİRİM YA DA BİR YERDE BULUŞABİLİRİZ İLGİLENİRSEN kardelen.yaren@gmail.com PİYASASI 550-600 TLCİVARI UYGUN FİYATA VEREBİLİRİM

Ilginiz için Çok teşekkür ederim ancak ben mama sandalyesi olarak değil beşik mama sandalyesi arıyorum.çünkü yatak odamıza beşik ayrı almak mama sandalyesi ayrı almak yerine iki özelliği olan bir ürün olsun istedik.

Ilginiz için Çok teşekkür ederim ancak ben mama sandalyesi olarak değil beşik mama sandalyesi arıyorum.çünkü yatak odamıza beşik ayrı almak mama sandalyesi ayrı almak yerine iki özelliği olan bir ürün olsun istedik.

kraft dondy hem beşik sonrasında da mama sandalyesi olarak kullanabiliyosun zaten canım

Vermiş olduğunuz sahibinden linkinden baktım ancak o sadece mama sandalyesi olarak görünüyor ve çok küçük geldi bize bu nedenle vazgeçtim

Marka aramıyorum.kızım olacak.resimli bir şekilde ve fiyatı ile öneri sunulursa gelip kapıdan alacağım.maddi açıdan sıkışık durumdayız lütfen fiyatlar makul olsun.

Kullanılmadı bu beşik bir bak canm istersen hoşuna giderse özelden grşbilirz fiyatta
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397820703.088807.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397820714.186186.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ilgin için çok teşekkürler istediğim beşiği buldum ama seninkide çok harika daha önce olsa idi kesin alırdım.şindiden alacak kişiye iyi günlerde kullanmasını dilerim.

Canım ilgin için çok teşekkürler istediğim beşiği buldum ama seninkide çok harika daha önce olsa idi kesin alırdım.şindiden alacak kişiye iyi günlerde kullanmasını dilerim.

Rica ederim iyi günlerde kullansın prenses😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X