Beşik yükseltme aparatı için yardım !!!

memure09

paşasının validesi
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
161
86
39
Merhabalar, benim 11 aylık bir oğlum var. babası askerden geldiğinden beri yani 9. ayından itibaren kendi odasında uyumaya başladı. Şu an tam ayağa kalkma dönemi ve uyurken düşmesinden çok korkuyorum :18: Beşiği resimdeki gibi. Nasıl yükseltebilirim önünü ? Var mı bildiğiniz aparat ya da çözümü. Ben internetten araştırdım ama bulamadım :KK43:

Eklentiler

• $belis-buyuyebilen-mdf-besik-capa-176000-182408_2.jpg
    $belis-buyuyebilen-mdf-besik-capa-176000-182408_2.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 3.198
Son düzenleme:
$mail3.jpg $mail2.jpg $mail.jpg

umarım mesajımı okursun,biz de araştırdık ama bulamadık,bunu eşim kendi kafasında tasarlamış,gece uyumadan düşünmüş,mobilyacıya gitmiş tarif etmiş,15 tl ye yaptırmış,resimden de göreceğin üzere yatağa vidayla falan bağlı değil,uyutmadan önce alıyorum,uyutup yatırınca bu aparatı koyuyorum,o zaman yükseklik boyu kadar oluyor,düşmesi imkansız,şu anda oğlum 25 aylık,hala kullanıyorum.beşiğin ahşap kalınlığı kaç cm ölçerek o aralıkta 2 suntayı birleştirip vidalayacak,çok basit birmekanizma,biz bir de fitil yapıştırdık alt kısma,böylece hem ses yapmıyor hem de yatağındayken bu aparatı oynatmasına imkan vermiyor.msj mı okursan haberim olsun,işe yarar umarım :)))

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1102624 Eki Görüntüle 1102625 Eki Görüntüle 1102626

umarım mesajımı okursun,biz de araştırdık ama bulamadık,bunu eşim kendi kafasında tasarlamış,gece uyumadan düşünmüş,mobilyacıya gitmiş tarif etmiş,15 tl ye yaptırmış,resimden de göreceğin üzere yatağa vidayla falan bağlı değil,uyutmadan önce alıyorum,uyutup yatırınca bu aparatı koyuyorum,o zaman yükseklik boyu kadar oluyor,düşmesi imkansız,şu anda oğlum 25 aylık,hala kullanıyorum.beşiğin ahşap kalınlığı kaç cm ölçerek o aralıkta 2 suntayı birleştirip vidalayacak,çok basit birmekanizma,biz bir de fitil yapıştırdık alt kısma,böylece hem ses yapmıyor hem de yatağındayken bu aparatı oynatmasına imkan vermiyor.msj mı okursan haberim olsun,işe yarar umarım :)))

merhaba :) bende beşikten çocuk düşüren biri olarak sizin fikrinizi uyguladım dğn yaptırdım şuan çok kullanışlı gibi. 50 TL ye yaptırdım bende dün.

X