Beşinci güne gitmeyen embriyolar

Merhabalr allah bebeğinizi kucağına almayı nasip etsin Bende aynı durumdayım 5.güne gitmiyor bahceci de denedim siz tekrar nerde denediniz neler yaptınız sorun ne cıktı yardımcı olur mjsunuz
merhaba, çok teşekkür ediyorum. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bahçecide iki tedavim oldu ama ikisinde de koca bi negatif aldım. Yoğunluktan hep hatalar yaptılar tedavilerimde. Çok üzüldüm çok ağladım. Neler çektiğimi bi ben bilirim, hayatımın en kötü günlerini geçirdim. İkinciyi de orda denemek en büyük hatalarımdan biriydi. Allah düşmanımı düşürmesin oraya. Yeni merkez ararken hamile kaldım.

5 tane toplandı canım 3 u 3.gün 1 kaliteydi ama 5. Gune gitmedi Bend e rezerv az ama 5.güne gitmiyorsa sperm kaynaklı olabilir diyorlar bilemiyorum napcamartik çok yoruldum 12 senelik evliyim 6 kere denedim 2 kere kimyasal oldu
Canim..bende oyle biliyorum..esiniz urolokla gorustumu hic..cok gecmis olsun ..

merhaba, çok teşekkür ediyorum. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bahçecide iki tedavim oldu ama ikisinde de koca bi negatif aldım. Yoğunluktan hep hatalar yaptılar tedavilerimde. Çok üzüldüm çok ağladım. Neler çektiğimi bi ben bilirim, hayatımın en kötü günlerini geçirdim. İkinciyi de orda denemek en büyük hatalarımdan biriydi. Allah düşmanımı düşürmesin oraya. Yeni merkez ararken hamile kaldım.
Aa ne güzel kendiliğinden olmus

Ya inanın o kadar sevindim ki bu sonuca ..

Merhaba,senin hamileliğin doğal mı oldu? Sizin problem neydi? Nerede olumsuz oldu? Nerede olumlu sonuçlandı tedaviniz eğer doğal olmadıysa

Merhaba,senin hamileliğin doğal mı oldu? Sizin problem neydi? Nerede olumsuz oldu? Nerede olumlu sonuçlandı tedaviniz eğer doğal olmadıysa
Merhaba Bahçeciden sonra tedavi olmadım, sebepsiz infertiliydi benim, Cem çelik bana en kolay hastamsın kesin gebe kalırsın demişti ama bi sene gittim geldim yoğunluktan hiç iyi ilgilenmediler, hiç ama hiç memnun kalmadım, doğal yoldan gebe kaldım sonra.

X