Beta hcg 1.38 gebelik var mı

ahide

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
4
4
34
Selam kızlar 3 kere erkek gebelik testi yaptım silik çift çizgi çıktı üçünde de, adetime 2 gün var dün kan testi verdim beta hcg 1.38 çıktı sizce hamile miyim? ( sol kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ağzımda metalik bir tat var) görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim 👋

Selam kızlar 3 kere erkek gebelik testi yaptım silik çift çizgi çıktı üçünde de, adetime 2 gün var dün kan testi verdim beta hcg 1.38 çıktı sizce hamile miyim? ( sol kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ağzımda metalik bir tat var) görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim 👋
Regl geçince tekrar denemelisin. 10 üzerini gebelik olarak alıyorlar genelde

Selam, bende de benzeri olmuştu 2 çıktı beta HCG. Göğüslerim de çok hasasiyet karnında ağırı şişkinlik. Üç gün geçti yükseldi değerlerim bence gebesin bir hafta bekle öyle tekrardan kan ver

adetlerim hep düzenlidir gününü hiç şaşmaz

dün adet olmam gerekiyordu olmadım kan testi verdim bugün beta hcg 2 çıktı

3 gün önce ilk olarak kahverengi çamur gibi bi akıntı geldi dün ve bugün 2şer kez pembe akıntı bel ağrım ve sol kasıkta ağrı var

nedir sizce

Adet gecikmemin 5. Günü idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı bugün 8. Gün ve kan testi yaptırdım 1.2 çıktı beta hcg gebe değilsin dedi doktor. Bir yanım inanmak istemiyor hala neden adet olmadım değer yükselir mi şöyle mi böyle mi derken kafayı yicem

Kizlar bana da Fikir Verir misiniz, adetlerim 30 gunde bir mutlaka olur. Bu ay 5 gun gecikince beta hcg 0.1 cikti, 13. Gun yani bugun total hcg 5 cikti. Sizce gebelik ihtimali nedir?

Valla perşembe dr gittim adetim 3 ğün gecikmişti,dr söktürücü verdi,gecen hafta idrar ve kan negatifti,rahm duvarınçok ince zaten gebe kalamazson şu durumda dedi.hafta sonu yemeğe misafir çağırdım,temizlikte çabası.şu an dr gidip test sonucumu yüzüne atsasım var:)

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz?
Sat 8 Kasım 19 Kasımda çatlatma iğnesi vurundum ve dayanamadım adete 1 hafta kala kan verdim sonuç 1.9 çıktı böyle çıkıp yükselen var mı? 😓

Kızlar regl günüm altı gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221202_162950.jpg
    IMG_20221202_162950.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 180
X