Beta hcg 11. 62 olup değeri yükselen var mı?

Kbrgnyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
242
103
27
Dün idrar testi yaptım çift çizgi çıktı biraz silikti bugünde kan verdim adetime 5 gün var beta hcg 11.62 çıktı değeri bu şekilde olup yükselen var mı?

Dün idrar testi yaptım çift çizgi çıktı biraz silikti bugünde kan verdim adetime 5 gün var beta hcg 11.62 çıktı değeri bu şekilde olup yükselen var mı?
5 üzeri değer, gebelik var olarak kabul edilebilir fakat önemli olan iki günde bir, iki katına çıkması. Benim değerim 20 çıkmıştı, düşüktü zaten ve kimyasala döndü. Umarım sizin değeriniz yükselir ve sağlıkla devam eder gebeliğiniz.

5 üzeri değer, gebelik var olarak kabul edilebilir fakat önemli olan iki günde bir, iki katına çıkması. Benim değerim 20 çıkmıştı, düşüktü zaten ve kimyasala döndü. Umarım sizin değeriniz yükselir ve sağlıkla devam eder gebeliğiniz.
Siz ne zaman öğrenmiştiniz adet gününüzden önce mi sonra mı

Adetinize daha çok zaman var, muhtemelen yükselir. Sağlıklı bir gebelik olsun🍀

Canım değerin yükseldi mi merak ettim benimde adete 3 gün kala 8.8 di iki gün sonra 16.2 oldu yine düşük geliyo bana

Önemli olan değerin iki sonra en az %60 artmış olması, 11.62 de pozitif sonuçta :KK200:
Sağlıklı bir hamilelik dilerim.

X