Beta HCG 140

İlk değer iyi bence 2 gün sonra bir daha kan verin 2 katı artış olursa iyi yönde ilerliyor hayırlı olsun 🙏🏼

Ben 58 ile öğrenmiştim.Arkadaşım 8 ile.iki güne bir kan testi verdim.İki katı kadar yükselmedi benim daha az yükseldi.ama sağlıklı bir çocuğum oldu şükür:)darısı başınıza

Adetiniz gecikmis miydi teşekkür ederim
Evet hemde 10 gün geç döllenme olmuş

İnanın en başından bu kadar takılmayın çünkü 9 aylık bi maraton her detayı takıp kıyaslayıp kendinize sıkıntı yapmayın Herşey sağlıkla ilerlesin öylede oldu deyip rahatlayın

Evet hemde 10 gün geç döllenme olmuş

İnanın en başından bu kadar takılmayın çünkü 9 aylık bi maraton her detayı takıp kıyaslayıp kendinize sıkıntı yapmayın Herşey sağlıkla ilerlesin öylede oldu deyip rahatlayın
İlk tecrübem bide dış gebelik falan mı diye korktum açıkçası ama doğru söylüyorsunuz olumlu düşünmek lazım

Aslinda benim belirtim olmadı desem yeridir hatta hala bir belirtim yok ufak bı bel ve karın ağrısı dışında. Ama adet günüm gelmeden önce göğüs uclarim çok açıyordu bide saçma gelecek ama sürekli karnım gurulduyordu
Merhaba belirtileriniz neydi acaba neler hissettiniz?

Anladım canım hayırlı olsun gebeliğin. Bende de çok afedersiniz ama üç gün aşırı karın şişliği ve gaz sancısı oldu. Karnimdan sesler çıktı.Çok fazla geyirdim kaç gündür. Adet sancısı gibi sancı var ama ne olur bilmiyorum 😞 lütfen bana ve benim gibi bebek isteyenler için dua eder misiniz hamilelerin duası kabul olur inşallah 🤲🤲

Arkadaşlar benim 3 gün gecikme var evde test yaptım yarım saat ara ile hemen pozitif oldu. Bugün kan verdim 170 çıktı değer. Doktor birşey söylemedi pek bilgi vermedi. 3 4 gün sonra kadın doğuma git dedi sonra buraya gel kaydını açalım dedi

Aslinda benim belirtim olmadı desem yeridir hatta hala bir belirtim yok ufak bı bel ve karın ağrısı dışında. Ama adet günüm gelmeden önce göğüs uclarim çok açıyordu bide saçma gelecek ama sürekli karnım gurulduyordu
Benimde sürekli Gurulduyor bat 13 haziran. Benim değer de 170 çıktı. Doktor düşük biraz sonuç dedi korktum

X