Beta HCG 143

Xcvbnmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2021
29
2
31
Kızlarrr selam adet gecikmesinin 2. Günü beta HCG 40 çıktı. İki gün sonra yeniden kan verdim 143 çıktı sizce normal mi? Lütfen yardımcı olun bu şekilde olup bebeğini kucağına alan var mı ?

Kızlarrr selam adet gecikmesinin 2. Günü beta HCG 40 çıktı. İki gün sonra yeniden kan verdim 143 çıktı sizce normal mi? Lütfen yardımcı olun bu şekilde olup bebeğini kucağına alan var mı ?
Normal gayet güzel artmış

İnternetten okudum değerin 1000 lerde olması gerekiyormuş bu dış gebelik olabilirmiş falan yazıyor moralim çok bozuldu ilk hamileliğim olunca tecrubesizlik işte
1000 mi 40 dan nasıl çıksın 2 günde o kdr 40 çıkmışsa 2 gün sonra 2 katı yani 80 felan olur senin fazla artmış benimde böyle fazla artıyordu bir sıkıntı yok sen nete bakma 5 haftada git keseni gör

1000 mi 40 dan nasıl çıksın 2 günde o kdr 40 çıkmışsa 2 gün sonra 2 katı yani 80 felan olur senin fazla artmış benimde böyle fazla artıyordu bir sıkıntı yok sen nete bakma 5 haftada git keseni gör
Teşekkür ederim ederim canım peki 143 kaç haftalık gebelik demek bı kere kimyasal gebelik yaşadım onun için çok tedirginim gönül rahatlığıyla sevinemedim bile

Arkadaşlar merhaba bende yeni üye oldum. Sizlere danışmak istiyorum.
Reglim 1 gün geçtiği zaman erken tespit eden idrar testi yaptım. İkinci çizgi çok belliydi. Birde başka bir markanın normal testini aldım ve ikinci çizgi çok silikti çok zor görünüyordu. Aynı gün (07.05.2021) kan tahlili verdik ve beta 48,7 çıktı. Pazartesi günü tekrardan kan tahlili verip artış oranına bakacağız. Sizce 1 gün gecikmeyle bu dğer normal mi? Yani kasık ağrılarım da var. Bana değerim biraz düşük geldi. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Arkadaşlar merhaba bende yeni üye oldum. Sizlere danışmak istiyorum.
Reglim 1 gün geçtiği zaman erken tespit eden idrar testi yaptım. İkinci çizgi çok belliydi. Birde başka bir markanın normal testini aldım ve ikinci çizgi çok silikti çok zor görünüyordu. Aynı gün (07.05.2021) kan tahlili verdik ve beta 48,7 çıktı. Pazartesi günü tekrardan kan tahlili verip artış oranına bakacağız. Sizce 1 gün gecikmeyle bu dğer normal mi? Yani kasık ağrılarım da var. Bana değerim biraz düşük geldi. Yorumlarınızı bekliyorum :)
Canım merak ettim değerlerin yükseldi mi benimde adetime iki gün var 66 çıktı betam bende korkuyorum inşallah seninki yükselmiştir bana da umut olur

Canım merak ettim değerlerin yükseldi mi benimde adetime iki gün var 66 çıktı betam bende korkuyorum inşallah seninki yükselmiştir bana da umut olur
Canım merhaba iyi bayramlae öncelikle. İlk kan tahlilinden üç gün sonra 208 çıktı değerim. Haftaya doktoruma randevu aldık bakalım. Allah gönlüne göre verir inşallaj sen içini ferah tut senin değerin benden yüksek çıkmış. Ben adetimin geciktiği ilk gün yaptırmıştım. sen birdaha kan ver kuzum 😘

Öncelikle seninde bayramın mübarek olsun iki kimyasal gebelik yaşadım bundan önce yine aynı şeyi yaşarsam diye korkuyorum yarın tekrar kan vereceğim inşallah senin değerin çok güzel artmış sağsalim alırız kucağımıza inşallah 😘

Canım benimde adet günü 40 çıktı çok korkuyorum durumun ne acaba kese gördün mü

İnternetten okudum değerin 1000 lerde olması gerekiyormuş bu dış gebelik olabilirmiş falan yazıyor moralim çok bozuldu ilk hamileliğim olunca tecrubesizlik işte

Adet gecikmesinin 2. Günü oralara gelme imkanı yok. Ne çabuk moraliniz bozuluyor durun bir sabır sükunet lütfen. Bu süreç çok uzun ve zorlu. Daha en başında moraller bozulmasın. Beklemekten başka yapacak bir şey yok bu aşamada. Daha çok yeni. Doktora bile gitseniz bir şey gözükmez.

Canıım durumun nee bana söyler misin benimde bat tta 40 çıktı şimdi kan verdim ama pazartesiye kaldı sanırım :KK43: öyle korkuyorum kii

X