Beta Hcg 2 Kat Artmad─▒ ­čśö

nediyimkidaha

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Ekim 2012
102
70
Merhaba, ben de ayni durumdayim. Hatta benimki sizin kadar bile artmamis. En son cuma gunu 4800 oldu. Sali gunu 3200 idi. Bana da doktorum pek olumlu konusmuyor. Su an 6+3um. Cuma gunu kontrolum var. Asiri streslendigim icin yabanci kaynak dahil her seyi okudum. Normal artislara gore biraz daha riskliyiz ama saglikla devam edebilir. ─░cinizi karartmayin. Saglikliysa, iyiyse bebeklerimiz bizimledir diye dusunuyorum. Kader arkadasiniz olarak size simsiki sariliyorum.

Aselmira27

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Eyl├╝l 2021
24
0
25
K─▒zlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmad─▒m 28 g├╝nde bir adet oluyorum ama bazen 30 da olabiliyor bu arada 3-4 ayd─▒r deniyoruz bebek i├žin neyse gene gecikmedir diye ├╝st├╝ne ├žok d├╝┼čmedim 5 g├╝n ge├žtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yapt─▒m 1 dk bile olmadan k─▒pk─▒rm─▒z─▒ ├žizgi oldu neyse ertesi g├╝n doktora gittim bi ├Ânceki adet tarihime g├Âre 4 hafta 1 g├╝n dedi ama kese g├Âz├╝kmedi kese g├Âz├╝kmemesi normal daha ├žok ufak 1 hafta sonra gel g├Âr├╝necektir dedi kan testi yapt─▒ray─▒m m─▒ dedim idrarda pozitif ├ž─▒km─▒┼č gerek yok rahim kal─▒nla┼čmanda g├╝zel gebeli─če haz─▒r ┼čuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yapt─▒m de─čerim 2115 ├ž─▒kt─▒ sonra pazar tekrar yapt─▒m 2 kat artmam─▒┼čt─▒ d├╝nyam ba┼č─▒ma y─▒k─▒ld─▒ bu arada ikinci 3054 ├ž─▒kt─▒ hemen gece doktor bakt─▒k ve gittik bo┼č olabilir d─▒┼č olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan bakt─▒ kesede g├Âz├╝k├╝yor bebekte ilk ba┼čta d├╝┼č├╝yor b├╝y├╝k ihtimal dedi sonra dikkatli bakt─▒ hay─▒r gayet sa─čl─▒kl─▒ ama de─čerin kafam─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒yor dedi kan testi yanl─▒┼č ├žal─▒┼č─▒lm─▒┼č olabilir ┼čuan bir s─▒k─▒nt─▒ g├Âz├╝km├╝yor 5 hafta 5 g├╝nl├╝k dedi ┼čiddetli kanaman ve a─čr─▒n olursa gel dedi di─čer ilk gitti─čim doktor idrar pozitifse bizim i├žin ├Ânemli olan sa─člam kese ve bebe─či g├Ârmek kan─▒n ├Ânemi kalm─▒yor demi┼čti. Beta de─čeri 2 kat─▒ artmadan sa─čl─▒kl─▒ gebelik ge├žiren var m─▒? K─▒zlar l├╝tfen bana yard─▒m edin ├žok korkuyorum­čśş

Bebe─čin resminide ekledim ­čśö
Bende ┼čuan sizinle ayn─▒ durumday─▒m keseyi g├Ârd├╝ ama iki kat artmadigi i├žin pek sa─čl─▒kl─▒ bulmad─▒

Aselmira27

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Eyl├╝l 2021
24
0
25
K─▒zlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmad─▒m 28 g├╝nde bir adet oluyorum ama bazen 30 da olabiliyor bu arada 3-4 ayd─▒r deniyoruz bebek i├žin neyse gene gecikmedir diye ├╝st├╝ne ├žok d├╝┼čmedim 5 g├╝n ge├žtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yapt─▒m 1 dk bile olmadan k─▒pk─▒rm─▒z─▒ ├žizgi oldu neyse ertesi g├╝n doktora gittim bi ├Ânceki adet tarihime g├Âre 4 hafta 1 g├╝n dedi ama kese g├Âz├╝kmedi kese g├Âz├╝kmemesi normal daha ├žok ufak 1 hafta sonra gel g├Âr├╝necektir dedi kan testi yapt─▒ray─▒m m─▒ dedim idrarda pozitif ├ž─▒km─▒┼č gerek yok rahim kal─▒nla┼čmanda g├╝zel gebeli─če haz─▒r ┼čuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yapt─▒m de─čerim 2115 ├ž─▒kt─▒ sonra pazar tekrar yapt─▒m 2 kat artmam─▒┼čt─▒ d├╝nyam ba┼č─▒ma y─▒k─▒ld─▒ bu arada ikinci 3054 ├ž─▒kt─▒ hemen gece doktor bakt─▒k ve gittik bo┼č olabilir d─▒┼č olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan bakt─▒ kesede g├Âz├╝k├╝yor bebekte ilk ba┼čta d├╝┼č├╝yor b├╝y├╝k ihtimal dedi sonra dikkatli bakt─▒ hay─▒r gayet sa─čl─▒kl─▒ ama de─čerin kafam─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒yor dedi kan testi yanl─▒┼č ├žal─▒┼č─▒lm─▒┼č olabilir ┼čuan bir s─▒k─▒nt─▒ g├Âz├╝km├╝yor 5 hafta 5 g├╝nl├╝k dedi ┼čiddetli kanaman ve a─čr─▒n olursa gel dedi di─čer ilk gitti─čim doktor idrar pozitifse bizim i├žin ├Ânemli olan sa─člam kese ve bebe─či g├Ârmek kan─▒n ├Ânemi kalm─▒yor demi┼čti. Beta de─čeri 2 kat─▒ artmadan sa─čl─▒kl─▒ gebelik ge├žiren var m─▒? K─▒zlar l├╝tfen bana yard─▒m edin ├žok korkuyorum­čśş

Sonucunuzu merak ettim benimde sizinle ayn─▒ ┼čekilde acaba nas─▒l yapt─▒n─▒z noldu

Saskin25

Bi mucize olsun demi┼čtim geliyor in┼čallahhh ­čĄ▓ÔŁú­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2018
2.166
2.483
Merhaba, ben de ayni durumdayim. Hatta benimki sizin kadar bile artmamis. En son cuma gunu 4800 oldu. Sali gunu 3200 idi. Bana da doktorum pek olumlu konusmuyor. Su an 6+3um. Cuma gunu kontrolum var. Asiri streslendigim icin yabanci kaynak dahil her seyi okudum. Normal artislara gore biraz daha riskliyiz ama saglikla devam edebilir. ─░cinizi karartmayin. Saglikliysa, iyiyse bebeklerimiz bizimledir diye dusunuyorum. Kader arkadasiniz olarak size simsiki sariliyorum.
Ama zaten normalde d├╝┼čmemesi laz─▒m sizin de─čeriniz baya d├╝┼čm├╝┼č ­čśö

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 7 g├╝n ge├žti.

EppekArasi

Nirvana
Pro ├ťye
4 Temmuz 2013
26.517
80.421
K─▒zlar merhabalar

Benim de oyle oldu dikkat edin siz kendinize doktorum bana calistigim icin 10gu rapor yazmisti calisiyorsaniz rapor alin yoksa evde yatin dinlenin bol bol ve saglikli beslenin .Suan oglum 7 yasinda cok sukur . Umarim sizde saglikla kucaginiza alirsiniz .

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 46 Kg. ile 62 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 158 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :86.1 Kg. ┼×imdiki Kilom :73.8 Kg.

Saskin25

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2018
2.166
2.483
Hic dusmedi degerim aslinda 2000, 3200, 4000, 4800 ve en son sali gunu 6500 oldu.
Aa o zman ma┼čallah , ├Ânceki mesajda 4800 yazm─▒┼čs─▒n─▒z sonra 3200 yaz─▒nca ben tam tersi anlad─▒m . Sa─čl─▒cakla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah

nediyimkidaha

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Ekim 2012
102
70
Aa o zman ma┼čallah , ├Ânceki mesajda 4800 yazm─▒┼čs─▒n─▒z sonra 3200 yaz─▒nca ben tam tersi anlad─▒m . Sa─čl─▒cakla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah
Doktor artislari begenmiyor, yarin kontrolum var, her seye hazirlikli ol dedi. Dualarinizi bekliyorum. ─░nsallah saglikla kucagima alabilirim:KK43:

Saskin25

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2018
2.166
2.483

Aselmira27

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Eyl├╝l 2021
24
0
25
Merhaba size doktor ne dedi acaba benim de─čerim 1443 den 1212 ye d├╝┼čt├╝ iki g├╝n arayla ama doktora gittim keseyi g├Ârd├╝ kan testi benim i├žin ├Ânemsiz dedi

Saskin25

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 May─▒s 2018
2.166
2.483
Merhaba size doktor ne dedi acaba benim de─čerim 1443 den 1212 ye d├╝┼čt├╝ iki g├╝n arayla ama doktora gittim keseyi g├Ârd├╝ kan testi benim i├žin ├Ânemsiz dedi
Benm bi sorunum yok canm ├žok ┼č├╝k├╝r ben di─čer arkada┼ča yazm─▒┼čt─▒m ama onunda yanl─▒┼č anla┼č─▒lma olmu┼č. Dr ne dediyse odur . Takma kafana

Tubamerwe

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Eyl├╝l 2021
295
119
30
K─▒zlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmad─▒m 28 g├╝nde bir adet oluyorum ama bazen 30 dolabiliyor bu arada 3-4 ayd─▒r deniyoruz bebek i├žin neyse gene gecikmedir diye ├╝st├╝ne ├žok d├╝┼čmedim 5 g├╝n ge├žtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yapt─▒m 1 dk bile olmadan k─▒pk─▒rm─▒z─▒ ├žizgi oldu neyse ertesi g├╝n doktora gittim bi ├Ânceki adet tarihime g├Âre 4 hafta 1 g├╝n dedi ama kese g├Âz├╝kmedi kese g├Âz├╝kmemesi normal daha ├žok ufak 1 hafta sonra gel g├Âr├╝necektir dedi kan testi yapt─▒ray─▒m m─▒ dedim idrarda pozitif ├ž─▒km─▒┼č gerek yok rahim kal─▒nla┼čmanda g├╝zel gebeli─če haz─▒r ┼čuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yapt─▒m de─čerim 2115 ├ž─▒kt─▒ sonra pazar tekrar yapt─▒m 2 kat artmam─▒┼čt─▒ d├╝nyam ba┼č─▒ma y─▒k─▒ld─▒ bu arada ikinci 3054 ├ž─▒kt─▒ hemen gece doktor bakt─▒k ve gittik bo┼č olabilir d─▒┼č olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan bakt─▒ kesede g├Âz├╝k├╝yor bebekte ilk ba┼čta d├╝┼č├╝yor b├╝y├╝k ihtimal dedi sonra dikkatli bakt─▒ hay─▒r gayet sa─čl─▒kl─▒ ama de─čerin kafam─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒yor dedi kan testi yanl─▒┼č ├žal─▒┼č─▒lm─▒┼č olabilir ┼čuan bir s─▒k─▒nt─▒ g├Âz├╝km├╝yor 5 hafta 5 g├╝nl├╝k dedi ┼čiddetli kanaman ve a─čr─▒n olursa gel dedi di─čer ilk gitti─čim doktor idrar pozitifse bizim i├žin ├Ânemli olan sa─člam kese ve bebe─či g├Ârmek kan─▒n ├Ânemi kalm─▒yor demi┼čti. Beta de─čeri 2 kat─▒ artmadan sa─čl─▒kl─▒ gebelik ge├žiren var m─▒? K─▒zlar l├╝tfen bana yard─▒m edin ├žok korkuyorum­čśş

Tubamerwe

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Eyl├╝l 2021
295
119
30
K─▒zlar merhabalar