Beta Hcg 2 Kat Artmadı 😔

Kızlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmadım 28 günde bir adet oluyorum ama bazen 30 da olabiliyor bu arada 3-4 aydır deniyoruz bebek için neyse gene gecikmedir diye üstüne çok düşmedim 5 gün geçtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yaptım 1 dk bile olmadan kıpkırmızı çizgi oldu neyse ertesi gün doktora gittim bi önceki adet tarihime göre 4 hafta 1 gün dedi ama kese gözükmedi kese gözükmemesi normal daha çok ufak 1 hafta sonra gel görünecektir dedi kan testi yaptırayım mı dedim idrarda pozitif çıkmış gerek yok rahim kalınlaşmanda güzel gebeliğe hazır şuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yaptım değerim 2115 çıktı sonra pazar tekrar yaptım 2 kat artmamıştı dünyam başıma yıkıldı bu arada ikinci 3054 çıktı hemen gece doktor baktık ve gittik boş olabilir dış olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan baktı kesede gözüküyor bebekte ilk başta düşüyor büyük ihtimal dedi sonra dikkatli baktı hayır gayet sağlıklı ama değerin kafamı karıştırıyor dedi kan testi yanlış çalışılmış olabilir şuan bir sıkıntı gözükmüyor 5 hafta 5 günlük dedi şiddetli kanaman ve ağrın olursa gel dedi diğer ilk gittiğim doktor idrar pozitifse bizim için önemli olan sağlam kese ve bebeği görmek kanın önemi kalmıyor demişti. Beta değeri 2 katı artmadan sağlıklı gebelik geçiren var mı? Kızlar lütfen bana yardım edin çok korkuyorum😭

Bebeğin resminide ekledim 😔
Benim de oyle oldu dikkat edin siz kendinize doktorum bana calistigim icin 10gu rapor yazmisti calisiyorsaniz rapor alin yoksa evde yatin dinlenin bol bol ve saglikli beslenin .Suan oglum 7 yasinda cok sukur . Umarim sizde saglikla kucaginiza alirsiniz .

Hic dusmedi degerim aslinda 2000, 3200, 4000, 4800 ve en son sali gunu 6500 oldu.
Aa o zman maşallah , önceki mesajda 4800 yazmışsınız sonra 3200 yazınca ben tam tersi anladım . Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah

Aa o zman maşallah , önceki mesajda 4800 yazmışsınız sonra 3200 yazınca ben tam tersi anladım . Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah
Doktor artislari begenmiyor, yarin kontrolum var, her seye hazirlikli ol dedi. Dualarinizi bekliyorum. İnsallah saglikla kucagima alabilirim:KK43:

Merhaba size doktor ne dedi acaba benim değerim 1443 den 1212 ye düştü iki gün arayla ama doktora gittim keseyi gördü kan testi benim için önemsiz dedi

Merhaba size doktor ne dedi acaba benim değerim 1443 den 1212 ye düştü iki gün arayla ama doktora gittim keseyi gördü kan testi benim için önemsiz dedi
Benm bi sorunum yok canm çok şükür ben diğer arkadaşa yazmıştım ama onunda yanlış anlaşılma olmuş. Dr ne dediyse odur . Takma kafana

Kızlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmadım 28 günde bir adet oluyorum ama bazen 30 dolabiliyor bu arada 3-4 aydır deniyoruz bebek için neyse gene gecikmedir diye üstüne çok düşmedim 5 gün geçtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yaptım 1 dk bile olmadan kıpkırmızı çizgi oldu neyse ertesi gün doktora gittim bi önceki adet tarihime göre 4 hafta 1 gün dedi ama kese gözükmedi kese gözükmemesi normal daha çok ufak 1 hafta sonra gel görünecektir dedi kan testi yaptırayım mı dedim idrarda pozitif çıkmış gerek yok rahim kalınlaşmanda güzel gebeliğe hazır şuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yaptım değerim 2115 çıktı sonra pazar tekrar yaptım 2 kat artmamıştı dünyam başıma yıkıldı bu arada ikinci 3054 çıktı hemen gece doktor baktık ve gittik boş olabilir dış olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan baktı kesede gözüküyor bebekte ilk başta düşüyor büyük ihtimal dedi sonra dikkatli baktı hayır gayet sağlıklı ama değerin kafamı karıştırıyor dedi kan testi yanlış çalışılmış olabilir şuan bir sıkıntı gözükmüyor 5 hafta 5 günlük dedi şiddetli kanaman ve ağrın olursa gel dedi diğer ilk gittiğim doktor idrar pozitifse bizim için önemli olan sağlam kese ve bebeği görmek kanın önemi kalmıyor demişti. Beta değeri 2 katı artmadan sağlıklı gebelik geçiren var mı? Kızlar lütfen bana yardım edin çok korkuyorum😭

Kızlar merhabalar
Adet olmam gereken tarih 17.09.21 di fakat adet olmadım 28 günde bir adet oluyorum ama bazen 30 da olabiliyor bu arada 3-4 aydır deniyoruz bebek için neyse gene gecikmedir diye üstüne çok düşmedim 5 gün geçtikten sonra bir idrar testi deneyim dedim yaptım 1 dk bile olmadan kıpkırmızı çizgi oldu neyse ertesi gün doktora gittim bi önceki adet tarihime göre 4 hafta 1 gün dedi ama kese gözükmedi kese gözükmemesi normal daha çok ufak 1 hafta sonra gel görünecektir dedi kan testi yaptırayım mı dedim idrarda pozitif çıkmış gerek yok rahim kalınlaşmanda güzel gebeliğe hazır şuan tertemiz dedi tabi ben doktoru dinlemedim cuma kan testi yaptım değerim 2115 çıktı sonra pazar tekrar yaptım 2 kat artmamıştı dünyam başıma yıkıldı bu arada ikinci 3054 çıktı hemen gece doktor baktık ve gittik boş olabilir dış olabilir kimyasal olabilir dedi ama ilk kontrol edelim dedi alttan baktı kesede gözüküyor bebekte ilk başta düşüyor büyük ihtimal dedi sonra dikkatli baktı hayır gayet sağlıklı ama değerin kafamı karıştırıyor dedi kan testi yanlış çalışılmış olabilir şuan bir sıkıntı gözükmüyor 5 hafta 5 günlük dedi şiddetli kanaman ve ağrın olursa gel dedi diğer ilk gittiğim doktor idrar pozitifse bizim için önemli olan sağlam kese ve bebeği görmek kanın önemi kalmıyor demişti. Beta değeri 2 katı artmadan sağlıklı gebelik geçiren var mı? Kızlar lütfen bana yardım edin çok korkuyorum😭

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Doktor artislari begenmiyor, yarin kontrolum var, her seye hazirlikli ol dedi. Dualarinizi bekliyorum. İnsallah saglikla kucagima alabilirim:KK43:
Merhabalar sonuçlarınız nedir? Ben 7+0 oldum bugün doktora gideceğim bakalım ne diyecek gene hepinizle paylaşırım herşey güzel olacak pozitif düşünelim❤️

Benim de oyle oldu dikkat edin siz kendinize doktorum bana calistigim icin 10gu rapor yazmisti calisiyorsaniz rapor alin yoksa evde yatin dinlenin bol bol ve saglikli beslenin .Suan oglum 7 yasinda cok sukur . Umarim sizde saglikla kucaginiza alirsiniz .
Oyy sizin adınıza çok sevindim inşallah bizimde öyle olur🙏🏻❣️❣️

Benimde şuan aynı canım beta 17 kasımda 3940dı bugun yanı 18kasımda verdim 4400 vermiş ara ara kanamam oluyor progrstan kullanıyorum düşük riskin var ded doktor

Eklentiler

• F32CCFFE-48D9-4340-9009-D134B9B13E61.jpeg
    F32CCFFE-48D9-4340-9009-D134B9B13E61.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 65
X