Beta hcg 21.262 ancak bebek görünmüyor

Yagmurizmmm06

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
129
57
27
Kızlar yarın doktor kontrolüm var. Bugün itibari ile 7.haftama girmiş bulunmaktayim. Betam dün 21.262 çıktı. Ondan 2 gün önce de 12.202 çıktı. Sizce artış nasıl? 6+1 de doktor bebeği goremedi. Bir hafta sonra gel dedi. Artışı da beğenmedi. Umitlenme diyor. Değer 21 binlere çıktığı halde boş gebelik olma şansı var mı sizce? Yada geç döllenme?

Kızlar yarın doktor kontrolüm var. Bugün itibari ile 7.haftama girmiş bulunmaktayim. Betam dün 21.262 çıktı. Ondan 2 gün önce de 12.202 çıktı. Sizce artış nasıl? 6+1 de doktor bebeği goremedi. Bir hafta sonra gel dedi. Artışı da beğenmedi. Umitlenme diyor. Değer 21 binlere çıktığı halde boş gebelik olma şansı var mı sizce? Yada geç döllenme?
Ben beta değerimi bilmiyorum ama boş gebelik yasadım doktorum 8. Haftaya kadar bekletti 6.7. Haftada yolksac görmemiz gerekiyordu kese iyi büyüyor ama içi boş demişti.

Artışın iyi görünüyor canım, neden beğenmemiş ki? idrara sıkışık git mutlaka

Ya o yetersiz buluyor açıkçası ben anlamıyorum bence de iyi artmış ama :/ geç döllenme olma şansı var mı peki ?
Ben gebe kalmadim hiç o yüzden bilemedim ne desem ama geçte görenler var bebeğini üzülme lütfen stres yapma inşallah güzel sonuçlar alirsin

X