beta hcg 30.1

morkity-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.043
1.231
28
merhabalar. bugün gecikmemin 5. günü. sabah kan vermeye gittim. doktor bu gecikmeye göre haftaya kadın doğuma git kesen gözükebilir dedi. az evvel sonuç çıktı mı diye aradım ve 30 çıktığını öğrendim. cumartesi bir şekilde kanına baktır çok düşük değer dedi. çok korktum ve endişeliyim. bu kadar gecikmeye bu kadar düşük değeri çıkıp sonradan sağlıklı gebelik yaşayan anneler var mı? gerçekten çok mutsuzum ve korkuyorum biraz örneklerle morale ihtiyacım var sanırım :KK43: :KK43:

Adetim 10 gün geçtikten sonra değerim 73 çıktı geç döllenme olabiliyor. Şuan 15 haftalık hamileyim gayet sağlıklı ilerleyen bir gebelik. Önemli olan ilk çıkan değer değil 2. Çıkan değer 2 gün sonra kan verin değerin 2 kat artması gerekiyor

Adetim 10 gün geçtikten sonra değerim 73 çıktı geç döllenme olabiliyor. Şuan 15 haftalık hamileyim gayet sağlıklı ilerleyen bir gebelik. Önemli olan ilk çıkan değer değil 2. Çıkan değer 2 gün sonra kan verin değerin 2 kat artması gerekiyor
evet cumartesi günü acile gideceğim. çok teşekkür ederim inşallah sağlıklıdır. inşallah siz de bebenizi sağlıkla kucaklarsınız :KK200:

X