Beta Hcg 400 çıktı

Kendiliğinden mi düştü? Beta baktırmaya devam ettiniz mi? Benim değerlerim de düzensiz artıyor ve dış gebelik şüphesi var ondan endişe ediyorum.
Canım benden de dış gebelikten şüphelendiler ama şükür dış gebelik değildi o çok zor bir süreç çünkü … kese olması gerektiği yerde göründü ama ben kendiliğinden düşük yaptım ve evet beta sıfırlanana kadar 2 güne bir kan vermeye devam ettim

Canım benden de dış gebelikten şüphelendiler ama şükür dış gebelik değildi o çok zor bir süreç çünkü … kese olması gerektiği yerde göründü ama ben kendiliğinden düşük yaptım ve evet beta sıfırlanana kadar 2 güne bir kan vermeye devam ettim
Ben de dün kürtaj oldum canım, söylediğin gibi bende de kese oluşmuştu ama boyu şekli kan değerlerim derken sağlıksız olduğu kesinleşti.

Ne kadar sürede sıfırlandı peki? Ben kürtaj oldum acaba bu durumda beta hemen sıfırlanıyor mu?

Neden dıs gebelılten suphelendıler

Merhaba arkadaşlar
Benim geçen cuma beta hcg 77 çıktı dün yani pazartesi de 400 çıktı sizce güzel gidiyor mu? Doktora ne zaman gitmeliyim. Geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ve bu tecrübe beni biraz korkutuyor.
1 aralık 680 saat: 12.30
3 aralık 842 saat: 08.15
4 aralık saat:08.30-1100 / 14.30- 1225

Dr kimyasaldan süphelendi sizce nasıl degerler

Merhaba arkadaşlar benim 20 ekim beta hcg 159 …22 ekim beta hcg 244 …değer en az %66 artması lazım ama bu şekilde artmadı düşük riski var Mıdır ? Yarın tekrar vereceğim aynı hastanede veriyorum kanı ama artış bana düşük geldi
Canım 😭 hamilesin şuan nazar değmesin ben de senin gibi değerim ilk 37 çıktı 3 gün sonra 188 bugün verdim yine 3 gün geçince 245 çıktı ağlamaktan helak oldum senin düzene girdimi beta daha sonra sanki bu hamileliğinin devamı değil mi nolur bana dua et

Canım 😭 hamilesin şuan nazar değmesin ben de senin gibi değerim ilk 37 çıktı 3 gün sonra 188 bugün verdim yine 3 gün geçince 245 çıktı ağlamaktan helak oldum senin düzene girdimi beta daha sonra sanki bu hamileliğinin devamı değil mi nolur bana dua et
Merhaba canım msjını geç gördüm ben düşük yaptım canım … umarın sen iyisindir

Yok canım bende hamile değilim profilimde kaldı kaldıramadım ara sıra bakıyorum okuyorum olsaydı ne kadarlık olurdu diye ama kaldıracağım
Kusura bakma canım bilemedim rabbim tez zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌸 kendimce fikrim kaldır kendini böyle üzme bundan sonrası için sağlıklı ve rahat bir ruh haline de ihtiyacımıznvar rabbim vermediyse vardır bir bildiği zor biliyorum ben de kürtaj olalım 1 ay anca olacak ama alıştırıyorum kendimi artık umarım bundan sonrası güzel olur 🤲🏻

Kusura bakma canım bilemedim rabbim tez zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌸 kendimce fikrim kaldır kendini böyle üzme bundan sonrası için sağlıklı ve rahat bir ruh haline de ihtiyacımıznvar rabbim vermediyse vardır bir bildiği zor biliyorum ben de kürtaj olalım 1 ay anca olacak ama alıştırıyorum kendimi artık umarım bundan sonrası güzel olur 🤲🏻
Teşekkür ederim canım güzel dileklerin için🌸❣️

X