Beta hcg 490 gerçek gebelik olabilir mi

betulgms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
14
9
27
Öncelikle herkese merhaba
Benim regl iki gün gecikti ve ev tipi test yaptım pozitif çıktı iki gün sonra hala regl olmadığım için kan testi verdim onun sonucu 490 civarı çıktı pozitif yazıyordu. Kimyasal gebelik ya da dış gebelik olma ihtimali var mı sizce çok korkuyorum 😞

Benim regl iki gün gecikti ve ev tipi test yaptım pozitif çıktı iki gün sonra hala regl olmadığım için kan testi verdim onun sonucu 490 civarı çıktı pozitif yazıyordu. Kimyasal gebelik ya da dış gebelik olma ihtimali var mı sizce çok korkuyorum 😞
Yok neden öyle düşünüyorsunuz.hayirli olsun gözünüz aydın olsun ♥️🧿🧿

Hayırlı olsun sağlıklı bi hamilelik geçirip bebegini kucağına alırsın inş
Değeriniz iyi bence 2gun sonra ayni hastanede testi tekrarlayıp doktorunuzla görüşün

Neden akliniza öyle sey getiriyorsunuz. Değeriniz de gayet guzel ve normal. Burdaki çok konu bizlerin kafasini karistiriyor. Kendim de o batağa düşdüm lutfen başkalarinin deneyimlerini kendinize yansitmayin. Heleki ortada bir sorun yokken

Canım boş gebelik falan onları ultrasonla zamanla anlarsın. Kimyasalsada zaten beta hcg düşer zamanla doktorunda söyler. Sen bunları kafana takma kendini üzme, hayırlı olsun hamişliğin🙏🏻

Neden akliniza öyle sey getiriyorsunuz. Değeriniz de gayet guzel ve normal. Burdaki çok konu bizlerin kafasini karistiriyor. Kendim de o batağa düşdüm lutfen başkalarinin deneyimlerini kendinize yansitmayin. Heleki ortada bir sorun yokken
Aslında çok heves edince hep bi kötü şey olur ya oyüzden ne düşüneceğimi ne hissedeceğimi şaşırdım. İstemsizce düşülüyor o batağa galiba :KK43: çok teşekkür ederim desteğiniz için

X