Beta hcg adette 3 gun kala 12,5 kan pihtilasmasi var doktor hemen igneye baslar mi beklesemmi

merviskvk

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2021
176
63
32
Merhaba kizlar bende genetik kan pihtilasmasi cikti 4 dusugum vardi simdi adetime 3 gun kala test yaptirdim kanda beta 12,5 cikmis sizce doktora hemen gitsem mi igneye baslar mi yoksa adet gecmesini mi bekleyim
Gec kalmaktan korkuyorum

Eklentiler

• D5CA0F41-9A12-4BD4-851C-494E106E30C1.jpeg
    D5CA0F41-9A12-4BD4-851C-494E106E30C1.jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba kizlar bende genetik kan pihtilasmasi cikti 4 dusugum vardi simdi adetime 3 gun kala test yaptirdim kanda beta 12,5 cikmis sizce doktora hemen gitsem mi igneye baslar mi yoksa adet gecmesini mi bekleyim
Gec kalmaktan korkuyorum
Bende de pıhtılaşma çıktı ama sadece coraspin kullanıyorum iğne falan vermedi bana doktor acaba neye göre iğne veriyorlar?

Genetik bolumune yaptiriyorsunuz genlerinizde anne ve babadan gelen veya sonradan olusan kan pihtilasmasi varsa soyluyolar
anladım canım teşekkür ederim.
ben adetime 3 gün kala 12 değeriyle pozitifi gördüm ama adet günümde kanamam oldu tekrar kan verdim 9 a düşmüştü. Kimyasal gebelik geçirdim. benim testim yok kan pıhtılaşmasıyla ilgili ama doktorum önlem için al demişti. Adetten1 gün önce oksapar iğne akşamda coaspirin almıştım. Ertesi gün kanamam oldu. Acaba iğneden falan mı kimyasal oldu diye düşünüyorum

Bugun bende basladim doktor biraz hcg dusuk kimyasalda olabilir dedi ama takip edip bakicaz pazartesi gel tkrr bakalim dedi suan coraspirin ve 4 binlik oksapar yazdi

Gec kalmaktan korkuyorum
Merhaba hayırlı olsun canım bendede kan pıhtılaşması var drum ilk önce coraspirin verdi kalp atışlarını duyumsasa oksapara başladım

Merhaba hayırlı olsun canım bendede kan pıhtılaşması var drum ilk önce coraspirin verdi kalp atışlarını duyumsasa oksapara başladım
Evet bana da bi ay once coraspirin vermisti basladim simdi pozitif gorunce igneye baslatti ama degerim biraz dusuk dedi kimyasal olabilir ama adet oncesi 3 gun kala yaptim testi 12,5 cikti yani cok yeni de olabilir Pazartesi tekrar bakicam gel dedi insallah yukselisi guzel olur

Gec kalmaktan korkuyorum
Ben adete 4 gün kala 14 ile öğrendim. Pıhtılaşma homozigot olduğu için hemen iğneye başladım.
Hiç coraspin vermedi

Ben adete 4 gün kala 14 ile öğrendim. Pıhtılaşma homozigot olduğu için hemen iğneye başladım.
Hiç coraspin vermedi
Benimde biri homogizot ikisi heterogizot cikti simdi kan sulandirici igneye basladi doktorum baklm yukselcekmi biraz tedirgin oldum doktor oyle diyince ama insallah umutlarimi rabbim bosa cikarmasin 4 kez dusuk yasadim hayal kirikligi yuksek ve heycan bile kalmadi sakince ve tedirgince bekliyorum ... sabrimin sonu selamet olsun yarrabim 🤲🏻 Insallah bizim gibi herkese rabbim nasip etsin saglikli evlat

Lenfosit aşısını araştırın.
Benimde biri homogizot ikisi heterogizot cikti simdi kan sulandirici igneye basladi doktorum baklm yukselcekmi biraz tedirgin oldum doktor oyle diyince ama insallah umutlarimi rabbim bosa cikarmasin 4 kez dusuk yasadim hayal kirikligi yuksek ve heycan bile kalmadi sakince ve tedirgince bekliyorum ... sabrimin sonu selamet olsun yarrabim 🤲🏻 Insallah bizim gibi herkese rabbim nasip etsin saglikli evlat
Bende yaptırdım. Genelde düşük yaşayanlar yaptırıyor.
Babanın genlerini yabancı olarak algıladıkları için vücut atıyor. Bağışıklığın düzenlenmesini sağlıyormuş.
İstanbul’da mı yaşıyorsunuz.
İlk doz kese de 2. Doz kalp atışında yapılıyor..;

Babanın genlerini yabancı olarak algıladıkları için vücut atıyor. Bağışıklığın düzenlenmesini sağlıyormuş.
Ilk defa duydum bi arastirayim cok Tesekkur ederim belki de olabilir yani ikimizinde uremede sorun yok benim rahimde de hic bi sorun yok oluyor gebelik sonra hemen dusuyor bu defa insallah kan pihtilasmasi icin kan sulandirici igne ise yarar bide dediginiz Asiyi arastirayim olmadi doktoruma da danisirim Tesekkur ederim tekrar

Ilk defa duydum bi arastirayim cok Tesekkur ederim belki de olabilir yani ikimizinde uremede sorun yok benim rahimde de hic bi sorun yok oluyor gebelik sonra hemen dusuyor bu defa insallah kan pihtilasmasi icin kan sulandirici igne ise yarar bide dediginiz Asiyi arastirayim olmadi doktoruma da danisirim Tesekkur ederim tekrar

Bu asi acaba kan uyusmazligi asisi mi? Eger oysa evlenirken kan uyusmazligi testi yapiliyor

Gec kalmaktan korkuyorum
Benimde iki kaybim var 3.gebeligimde corasprin ve igne kullandim sanirim bebek gorundukten snra igneye baslamistik gecmis zaman yanlis bilgi vermiyim ama ya bebek gorununce yada kalp atisi alininca igneye basladik bu ikisinden birini beklemistik tup bebekti benimki pihtilasmam vardi

X