Beta hcg değeri çok düşük olup sonradan yükselen var mı?

Ekn1990

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mart 2021
63
24
Merhaba arkadaşlar 24 Mayıs regl olmam gereken gündü ama olmadım hala. Dün kan testi yaptırdım değerim 18.91 çıktı acaba artar mı zamanla

Geç dölllenme olabilir. Yarın tekrar ver 30 üstü ise var inşallah.

Geç dölllenme olabilir. Yarın tekrar ver 30 üstü ise var inşallah.
Doktor 5 gün sonra asıl sonuç belli olur ama dayanamazsan 2 gün sonra da gelebilirsin demişti acaba ne zaman gitmem doğru olur

Doktor 5 gün sonra asıl sonuç belli olur ama dayanamazsan 2 gün sonra da gelebilirsin demişti acaba ne zaman gitmem doğru olur
Adetin 7 gün gecikmesini bekliyorlar, ondan 5 gün sonra gel demiştir.
2 gün sonra ise betahcg’nin 2’ye katlanmasını istiyorlar, onu da kontrol edebiliriz demiştir.

Ben olsam dayanamaz, 2 gün sonra test yaptırırdım, 5 gün sonra bi daha giderdim doktora :)

Adetin 7 gün gecikmesini bekliyorlar, ondan 5 gün sonra gel demiştir.
2 gün sonra ise betahcg’nin 2’ye katlanmasını istiyorlar, onu da kontrol edebiliriz demiştir.

Ben olsam dayanamaz, 2 gün sonra test yaptırırdım, 5 gün sonra bi daha giderdim doktora :)
Bende şuan aşırı merak ediyorum gitmek istiyorum ama kötü Bi şey duyarım diye çok korkuyorum kafam çok karıştı

Merhaba arkadaşlar 24 Mayıs regl olmam gereken gündü ama olmadım hala. Dün kan testi yaptırdım değerim 18.91 çıktı acaba artar mı zamanla
Ben varım 17 değerle öğrendim 2 gün sonra da 322 olmuştu :)) seninde inşallah yükselir

X