beta hcg değeri ikiz olup olmadığının ipucunu verebilirmi?

Benim de cuma gunu ilk muayenem var, bana da cift embriyo transferi yapildi, 10.gun 336, 12 gun 826 cikti. Ben de merak icindeyim 😍🥰

Kızlar merhaba dün doktorumla görüştüm ilk muayenemdi. Kese için bakmadı sadece genel bilgiler verdi ve beta değerime baktı.
24 Kasım : 36.58
27 Kasım : 154.40
1 Aralık : 2100 küsür şeklinde çıktı. Bu değerler SAT tarihine göre 4+2 günlük hamileliğe göre. Tabi tahminimce 1 hafta daha küçük. Ben muhtemelen 9 kasımda hamile kaldım.
Bu değeri görünce çok güzel artıklar olduğunu ve ihtimal dahilinde ikiz gebelik olabileceğini söyledi. Haftaya gel kesene bakalım 3000 i geçer değerlerin dedi. Sizce de ikiz olabilir mi? Yani eşimle şok olduk. Çünkü akrabamız ikiz yok. Benim baba tarafında uzakta var sadece. Yorum yapar mısınız lütfen? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar merhaba dün doktorumla görüştüm ilk muayenemdi. Kese için bakmadı sadece genel bilgiler verdi ve beta değerime baktı.
24 Kasım : 36.58
27 Kasım : 154.40
1 Aralık : 2100 küsür şeklinde çıktı. Bu değerler SAT tarihine göre 4+2 günlük hamileliğe göre. Tabi tahminimce 1 hafta daha küçük. Ben muhtemelen 9 kasımda hamile kaldım.
Bu değeri görünce çok güzel artıklar olduğunu ve ihtimal dahilinde ikiz gebelik olabileceğini söyledi. Haftaya gel kesene bakalım 3000 i geçer değerlerin dedi. Sizce de ikiz olabilir mi? Yani eşimle şok olduk. Çünkü akrabamız ikiz yok. Benim baba tarafında uzakta var sadece. Yorum yapar mısınız lütfen? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ne çıktı sonucunuz sizinle aynı durumdayım

Merhaba benim de 4+1 normalde bat 17 aralıktı. Bugün çıkan beta sonucu 1099. İkiz gebelik ihtimali var mı sizce ?

Merhabalar; 2,5 yaşında bir kızım var ve beta testine göre hamileyim 🍀 dün yaptırdığım kan testinde beta Hcg 10683 küsur çıktı. Bu kadar yüksek olunca acaba ikiz mi demekten kendimi alamadım 🙄 var mı acaba bilgilendirecek birileri?

Merhaba tek bebek var benm anladgm kadaryla erkek bebekte beta değeri yüksek cikiyormus birden fazla kişiden aynı şeyi duydum ve şuan erkek bebek bekliyoruz 🤍🥰🧿

X