Beta hcg değeri yüksekliği

Bu değer de kişiye göre değişiyor. Tek ve ikiz olması değerden pek anlaşılmıyor. Sağlıkla doğsun inşallah 😍

Herkese merhaba arkadaşlar, bunca zaman yorumlar okuyarak umut ederek günlerimi, buralarda geçirdim.yaşım 36 amh düşüklüğü vardı doğal olarak Fsh yüksekliği de.. kaç ay gecikmelerimi gebelik sandık ama olmadı.

bu ayda 5 gün gecikmişti yine aynı hüsran diye umursamadan , ama hep bir umutla, test yaptım ve pozitif sonuç aldım :) hemen doktora gittik beta 19.730 çıktı ve kesem 8mm. Doktor 10 gün sonra bir daha gel keseye bakalım dedi.Birçok nedeni olabilir dedi doktor ama ben hüngür hüngür ağladım.. imkansız denilen birşey olmuştu ve azıcık olan yumurtam döllenmişti ❤️ Şimdi siz tecrübeli arkadaşlarımdan yorum istiyorum. Bu sonuçlar için ne olabilir , şimdiden teşekkür ederim 🙏

canım son durumun ne peki çoğul gebelik mi?
Soruyu sorduktan sonra 4 kez ultrasona girdim eğer göremedikleri birşey yoksa çoğul gebelik değil. Şuan 12.hafta içerisindeyim, son girdiğim ultrasonda epey hareketli olduğunu gördük 🙂 nasip olursa haftaya ikili test yaptırıcam belki cinsiyet de belli olur 😬

Soruyu sorduktan sonra 4 kez ultrasona girdim eğer göremedikleri birşey yoksa çoğul gebelik değil. Şuan 12.hafta içerisindeyim, son girdiğim ultrasonda epey hareketli olduğunu gördük 🙂 nasip olursa haftaya ikili test yaptırıcam belki cinsiyet de belli olur 😬
Sağlıkla kucağına alırsın umarım 😍çok heyecanlı bir süreç ☺️🙈

Arkadaşlar merhaba benim yumurtlama tarihim ocak 25-26 iki gün üst üste yumurtlama oldu dün de kan tahlili yaptırdım 13.75 çıktı normal mi değer ve Aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim çok korkuyorum bir daha olur diye

Arkadaşlar merhaba benim yumurtlama tarihim ocak 25-26 iki gün üst üste yumurtlama oldu dün de kan tahlili yaptırdım 13.75 çıktı normal mi değer ve Aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim çok korkuyorum bir daha olur diye
2 gün sonra aynı hastanede tekrarlayın kan tahlilini hayırlı olsun geç döllenme ise düşük olması normal korkmayın🤲🏽🙏🏽

X