Anket BETA HCG DEĞERİM ARTMIYOR GİBİ LÜTFEN YARDIM 😔😢

Artış normal mi değil mi ?

• Ankete Katılan
    6

Leylosleylos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
64
46
Selam arkadaşlar. Normalde 18 nisanda regl olmam gerekirken yaşadığım belirtilerden dolayı ve gebelik testinde çıkan silik çizgilerden şüphelendim 17 nisanda gidip kan testi yaptırdım. Beta hcg değerim 53 çıktı. 3 gün sonra gittim 135 çıktı. Çok çok hafif kahverengi ni lekelenme yaşadım doktora bunu belirttiğimde 3 gün sonra yeniden beta hcg istedi. Düşük olabilir dedi. Sizce artış ne durumda ? Lütfen fikir verin
7F6C6B70-B6E3-41CE-B4B6-D956A7A7D069.jpeg
4B2062A5-7F45-46D1-AA91-505A27DD705A.jpeg

Selam arkadaşlar. Normalde 18 nisanda regl olmam gerekirken yaşadığım belirtilerden dolayı ve gebelik testinde çıkan silik çizgilerden şüphelendim 17 nisanda gidip kan testi yaptırdım. Beta hcg değerim 53 çıktı. 3 gün sonra gittim 135 çıktı. Çok çok hafif kahverengi ni lekelenme yaşadım doktora bunu belirttiğimde 3 gün sonra yeniden beta hcg istedi. Düşük olabilir dedi. Sizce artış ne durumda ? Lütfen fikir verinEki Görüntüle 2622959 Eki Görüntüle 2622960
Yani 2 günde yüzde 60 normal kabul edilir. Tekrar kan ver belki artış yükselir. Bu arada anketi yanlış işaretledim normal geldi bana

çok tşk ederim doktorum beni korkuttu aslında lekelenmeyi duyunca artışta pek yok acaba düşük mü dedi 😢😢😢😔 2 gün sonra yeniden gidicem 🤲🏻🙏 MoonfacedMom MoonfacedMom
2 gün sonraki kan sonucunda belli olur canm değerin düşük gebelik çok yeni olduğu için Dr lar olumlu konuşmazlar pek. Bu kan sonucunda çılgın Bi yükseliş olabilir umudunu kaybetme 🙂

Allah Allah. Normal geldi bana. Doktordan iyi bilemem tabi ama oran olarak olması gerektiği gibi diye düşünüyorum.

2 gün sonraki kan sonucunda belli olur canm değerin düşük gebelik çok yeni olduğu için Dr lar olumlu konuşmazlar pek. Bu kan sonucunda çılgın Bi yükseliş olabilir umudunu kaybetme 🙂
İnşallah cnm allah razı olsun inan eşimde bende çok tuhaf olduk. İnşallah dediğin gbi olur 🙏

Allah Allah. Normal geldi bana. Doktordan iyi bilemem tabi ama oran olarak olması gerektiği gibi diye düşünüyorum.
Benimde araştırmalarıma göre iki kat normal ama doktor beni çok korkuttu. Zaten bi dahaki gittiğimde eğer yani inşallah artış olursa doktorumuda değiştirmek istiyorum. 🙏 içimi bi nebze ferahlattığı için herkese tşk ederim 🙏🙏

X