Beta HCG değerime bakar mısınız?

Gecekusum999

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
1.264
1.345
24
Kızlar Merhaba🌸Geçen haftasonu idrar testlerim pozitif çıkmıştı.Pazartesi akşamı da acilde kan verdim Beta HCG değerim 62.5 çıkmıştı.Yarın sabah tekrar kan testi vereceğim.Sat tarihim 14 Haziran bat tarihim de 10 11 temmuz.Yani normalde adetime 2-3 gün olması gerekiyor.Beta HCG değerim normal mi sizce bilgisi olan var mı?

Beta hcg hormonu döllenmeden sonra ilk kana yansıyor sonra da bebek rahme yerleşince idrarda çıkmaya başlıyor. Evde idrar testi yaptınız ve çıkmış bir de kan testi yaptınız orda da değer var ise hayırlı olsun hamilesiniz ama şu an gidip ultrason ile baktırsanız keseyi bile göremezsiniz 5. Ya da 6. Haftada genelde 6. Haftada kese görülüyor diye biliyorum şu an değerlerin düşük olmasının sebebi gebeliğin çok yeni olmasından kaynaklıdır. Gün gün değişir ve çok hızlı yükselir.

Kızlar Merhaba🌸Geçen haftasonu idrar testlerim pozitif çıkmıştı.Pazartesi akşamı da acilde kan verdim Beta HCG değerim 62.5 çıkmıştı.Yarın sabah tekrar kan testi vereceğim.Sat tarihim 14 Haziran bat tarihim de 10 11 temmuz.Yani normalde adetime 2-3 gün olması gerekiyor.Beta HCG değerim normal mi sizce bilgisi olan var mı?
Merhaba ikinci testte acaba kaç çıktı testiniz

Merhaba öncelikle hayırlı olsun size sorum olacakti bu 1022, 0 ile mi başlıyor. 0,10000 yani (sıfır virgül on bin ) ne demek oluyor
Teşekkür ederim canim darisi tum isteyenlere 🤲 bnim bildigim 0-5 arasi gebelik yok 5 in ustu gebrlik var demek yani 0,100 seklinde ki deger olumsuz olabilir dr una sor mutlaka. Trkrar testbisteyebilir adet gunune gore. Allah gönlüne göre versin canım 🤲🤍

Teşekkür ederim canim darisi tum isteyenlere 🤲 bnim bildigim 0-5 arasi gebelik yok 5 in ustu gebrlik var demek yani 0,100 seklinde ki deger olumsuz olabilir dr una sor mutlaka. Trkrar testbisteyebilir adet gunune gore. Allah gönlüne göre versin canım 🤲🤍
Amin çok teşekkür ederim tekrardan hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❤

Merhaba öncelikle hayırlı olsun size sorum olacakti bu 1022, 0 ile mi başlıyor. 0,10000 yani (sıfır virgül on bin ) ne demek oluyor
Eğer rakam dogru ise cok iyi .Gebesiniz saglikla ilerliyor demek .Kadin dogumcuya bir gidin bence .tebrik ederim.saglikla kucaklariz isallah😂

merhaba kızlar adetime 3 gün kalasıya beta hcg trsti haptım sonuç 0.141 refarans degeri de 0.5-5 çıkdı ve şimdi adetimden 1hafta geçdi acaba hamilemiyim beta hcg hormonum şuan yükselmişmidir bir de adetime 1hafta kalsıya benden bir gün boyunca kahverengi leke geldi 2gün de pembe leke geldi ve sonra kesildi

merhaba kızlar adetime 3 gün kalasıya beta hcg trsti haptım sonuç 0.141 refarans degeri de 0.5-5 çıkdı ve şimdi adetimden 1hafta geçdi acaba hamilemiyim beta hcg hormonum şuan yükselmişmidir bir de adetime 1hafta kalsıya benden bir gün boyunca kahverengi leke geldi 2gün de pembe leke geldi ve sonra kesildi
Kan verin doğru sonucu alırsınız

Bir hafta gectiyse ve düzenli olan biriyseniz tekrar yapın varsa cıkacaktir mutlaka.söylediginiz belirtilere göre var gibi görunuyor .İsallah gonlünüze göre olur her sey bu arada umarim kendinize dikkat etmissinzidir agır kaldırmamak gibi.

X