Beta hcg değerinin az artması

Ege denizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
1
0
36
Merhaba, beta hcg değerim az artış gösteriyor 5 mayısta 133, 7 mayısta 223, 11 mayısta 416, 12 mayısta 653, 14 mayısta 962. 5 haftalık hamileyim, doktor artışın çok az olduğunu söyledi bu değerlerde kese görünmez dedi fakat kese göründü. Doktor bu duruma bir anlam veremedi, tekrar ultrasyonla bakılacak. Benim gibi hcg değeri düşük olup kese görünen var mıdır? 😟

Merhaba, beta hcg değerim az artış gösteriyor 5 mayısta 133, 7 mayısta 223, 11 mayısta 416, 12 mayısta 653, 14 mayısta 962. 5 haftalık hamileyim, doktor artışın çok az olduğunu söyledi bu değerlerde kese görünmez dedi fakat kese göründü. Doktor bu duruma bir anlam veremedi, tekrar ultrasyonla bakılacak. Benim gibi hcg değeri düşük olup kese görünen var mıdır? 😟
benm bildigimde vajinal ultrasinla 1500'lerdeyken karından ultrasonla ise 3000lerdeyken kese gozukur.. sizin nasl gozukmus bende anlamadm bos kesemi acaba degerinizde en az %60 artmalıydi ama o kadar bile artis olmamis genel olarak bakarsak... hayirlisi olsun insallah

Bütün gebelik testini aynı yerde mi yaptırdınız? 900lerde kese değişik geldi biz genelde 1600den sonra vajinal usgde görürüz . Gerçekten rahim içimde bi kese gördüyse hekiminiz değerin önemi yok gerçi sağlıklı günler

Bütün gebelik testini aynı yerde mi yaptırdınız? 900lerde kese değişik geldi biz genelde 1600den sonra vajinal usgde görürüz . Gerçekten rahim içimde bi kese gördüyse hekiminiz değerin önemi yok gerçi sağlıklı günler
Merhaba benim beta degeri 11758.24 cikti bu sonuçta ben nekadsrlik gebe oluyorum acil doktoru 5 aylik dedi qma

En iyi sonucunuzu son adet tarihi ve ultrasondaki görüntü belirler çünkü değer aralıkları değişkendir . Bazen yükselir bazen düşer açıkçası 5 ay olduğunu düşünmüyorum
Ben şuan bile adetim yalnız öteki cocugumdada 9 ay sürdü adetim ulturasondada alttan muayne etti ve 5 haftalık olabilir dedi anlamadım

Ben şuan bile adetim yalnız öteki cocugumdada 9 ay sürdü adetim ulturasondada alttan muayne etti ve 5 haftalık olabilir dedi anlamadım
9 aydır adet sürmez muhtemelen başka odak vardır ya bebeğin eşi rahim ağzına yakın bi yere yerleşmiştir . Kese gözüktü mü iki hafta sonra kalp atımına çağırmıştır kese gördüyse

Merhaba lar şuan bende benzer durumu yaşıyorum beta HCG 80 ila başladı 4 gün sonrası 530 tekrar 4 gün sonra 930 ve bugün 1043 çıktı muyane etti doktor kese gözüktü normalde bu değer ile gözükmesi mümkün değilmiş.. sizin sonucunun ne oldu

Merhaba lar şuan bende benzer durumu yaşıyorum beta HCG 80 ila başladı 4 gün sonrası 530 tekrar 4 gün sonra 930 ve bugün 1043 çıktı muyane etti doktor kese gözüktü normalde bu değer ile gözükmesi mümkün değilmiş.. sizin sonucunun ne oldu
Merhaba son durumunuz nedir? Bende böyle Bi durumdayım şuan.

Merhabalar geçen hafta cuma keseyi tekrar gördük büyümüş bi şekilde 5+3 haftalık dedi doktor fakat kendini göremedik ve beta HCG 1887 çıkmış.. bu hafta cuma tekrar görmek istedi doktor
Hmm anladım inşallah bebeğinizi de görürsünüz herşey güzel olur 🙏 ağrınız oluyor mu kasık bel falan?

Amin inşallah vümlemiz için..İlk defa bugün yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum fakat normal adet günüm yaklaşıyor bu zamanlarda Ağrı olabiliyormuş.. siz de durum nedir
Bende hala beta takibi yapıyorum bendede az artıyor 2 güne bir sırasıyla
143-231-366-570 yarın tekrar bakılacak artık ne der bilmiyorum daha önce 4 kimyasal ım oldu ama bukadar yükselmemiş ti, Bi terslik varımdır bilmiyorum.

Bende hala beta takibi yapıyorum bendede az artıyor 2 güne bir sırasıyla
143-231-366-570 yarın tekrar bakılacak artık ne der bilmiyorum daha önce 4 kimyasal ım oldu ama bukadar yükselmemiş ti, Bi terslik varımdır bilmiyorum.
Offf 4 kimyasal mı ben şuan ilkini yaşıyorum bittim resmen ağrı kanama derken ne zor süreç geçmiştir sizin için. Umarım bu çok sağlıklı olur, dualarımdasınız.. 😟

X