Beta hcg değerlerim düştü dış gebelik mi kimyasal mı

birbebekhayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
53
15
28
Resimde beta hcg değerlerimi koydum.. 😔 Düzenli arttı üç-dört günde bir verdim. Doktor mükemmel artış dedi. Ama lekelenme ve 3-5 damla kanamam oldu. Sonra olmadı. Bu değerlere göre düşük yapıyorum biliyorum ama korkuyorum. Dış gebelik midir nedir bu kimyasal gebelikte değerler hep düşük. Benim 2000 lere dayanmıştı.. 😔 Kendiliğinden düşer mi kanamam da yok. Parça vs kalmasından kürtaj dan korkuyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210407-124026.jpg
    Screenshot_20210407-124026.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 696
Cogu kadin kimyasal gebelik gecirir
Adet olunca farkina varmaz

yani adetim
Gecikti sanar, 4-5 gun sora adet gelir,

kimyasal gebelikten korkmayin bi cok kisi haberi olmadan gecirio
Sifirlaninca adet gbi adet gorceksnz ins bence 2 gune gelicek adetiniz..

Ama hala kanama gelmedi. 😔 Beta hcg sıfırlanınca mı kanama gelir peki bilginiz varmı
Bazılarının kanaması sıfırlanınca başlıyormuş. Ama siz takibi bırakmayın. Benim de ilk başta değerlerim hızla düşmeye başladı kimyasal sanıldı sonra 1 hafta sonra yeniden arttı. Dış gebelikmiş yani malesef. Siz de kan verin takipte olun.😔

Cogu kadin kimyasal gebelik gecirir
Adet olunca farkina varmaz

yani adetim
Gecikti sanar, 4-5 gun sora adet gelir,

kimyasal gebelikten korkmayin bi cok kisi haberi olmadan gecirio
Sifirlaninca adet gbi adet gorceksnz ins bence 2 gune gelicek adetiniz..
İnşaAllah ya çok korkuyorum içimde dert olacak diye 270 e indi. Hep indi. İnşallah kimyasaldır dış gebelik değildir hala belli olmaz dedi doktor.. 😔 Dalgalanma olmadan sürekli inmeye devam etmesi gerekmiş

Benim geçirdiğim kimyasal gebelikte de değerlerim buna yakındı 1700 lerdeydi umarım dış gebelik değildir bence kimyasal

60 a düşmüştü sonra 300lere çıktı dış gebelik olduğu anlaşıldı iğne vuruldu inşallah işe yarar😔 sizin son durum ne
Çok üzüldüm.. 😔 Ağrılarınız felan oluyor muydu hiç, benim 1900 lerden birden 470 e düştü. Bu kadar ani iniş olmaz denildi bide dış gebelikte.. Sizde oldu mu peki ani iniş? Sonra bir gün sonra 270 oldu. Bugün vereceğim diğer kanı.. 😔 Ama hala kanama yok dert oldu içimde çok rahatsızım

X