Beta hcg sonuçum 47 arkadaşlar . Bakar mısınız?

Merhaba arkadaşlar. Bugun gelelik için kan verdim sonuçum beta hcg 47,01 çıktı. Dr %95 hamilesin ama değer çok düşük keseyi görmeden bşy denmez dedi içime kurt düştü. Acaba sonradan değer düşmesi olabilir mi ? Dış gebelik kimyasal gebelik vs olabilir değerlerinin yükselmesini bekle dedi:KK43: inşallah normal gebeyimdirde bebeğim sağlıklı gelişir. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi? ( bu arada kasıklarımda ağrılarım var sanki adet ağrısı gibi bu neden oluyordur ki hafif bacaklarıma vuruyo ağrı)
Sizin yüksek ya bencede hamilesin ben aşılama oldum 9. Günüm ve kan testim 1.61 çıktı negatif dedim doktor bekleyin 15. Gün test yapın dedi umudum yok çok üzgünüm dualarınıza talibim

Merhaba arkadaşlar. Bugun gelelik için kan verdim sonuçum beta hcg 47,01 çıktı. Dr %95 hamilesin ama değer çok düşük keseyi görmeden bşy denmez dedi içime kurt düştü. Acaba sonradan değer düşmesi olabilir mi ? Dış gebelik kimyasal gebelik vs olabilir değerlerinin yükselmesini bekle dedi:KK43: inşallah normal gebeyimdirde bebeğim sağlıklı gelişir. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi? ( bu arada kasıklarımda ağrılarım var sanki adet ağrısı gibi bu neden oluyordur ki hafif bacaklarıma vuruyo ağrı)

cuma test yapıştım 1.61 pazartesi yani bugün yaptım 41.22 evet pozitif ama doktorum neden Çarşamba bir daha test yap dedi

selamlarr
ben 3 aylık evliyim... sistit oldum sandım garip bi hissiyat vardı ondan dolayı kan aldırdım ve sonuç 17,15 çıktı. yarın regl olmam lazım normalde... daha kimseye söyleyemedim ne olduğundan emin olmadığımdan.. adetten önce test yaptırıp bu değerleri gören var mı???

Merhaba adetim 5 gün gecikti .idrar testi pozitif çıkınca kan verdim 49 çıktı. Bekleyelim dedi .Haftaya tekrar gideceğim. Var mı kızlar aranızda böyle olan .Çok kötü bir durummus:KK43:

Merhaba adetim 5 gün gecikti .idrar testi pozitif çıkınca kan verdim 49 çıktı. Bekleyelim dedi .Haftaya tekrar gideceğim. Var mı kızlar aranızda böyle olan .Çok kötü bir durummus:KK43:
bende adetime 4 gün kala test yaptırdım beta 5.47 çıktı bugün adet olmam gerekli .. adet olacak gibi şişkinlik kasık ve bel ağrılarım var yarın sabah tekrar kan vericem umarım bizimde yükselişimiz olur ve bebekler tutunur :KK43:

Hayırlı olsun canım benim Râbbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallâh..Bende 14,35 ile öğrendim sizinki çok çok iyi hiç endişelenmeyin duâ edin:-))

Benim 14,35 çıkmıştı sizinki iyi.. Hayırlı olsun

Amin inşallah.
Haftaya salı günü gel dedi doktor, keseyi görmek için.
Sizce bu süreçte hala 2 günde bir test olmalı mıyım? Yoksa yeter mi

Ne yaptınız sonuç ne? Benimde böyleydi dış gebelik kimyasal değilse eğer yükseliyor değer

Vajinal ultrasonla bakti keseyi göremedi. çok da umutsuz konuştu. Olsa görürdük gibi :KK43:Acaba gorunmeyebilir mi ? 50 olan değer 1 haftada normal ilerleyisiyle 600 700 olmalı. Anlamadım :KK43:Ne zor bir sürecmiş. Ya dese hamile değilsin ona bile razı oluyorum .böyle belirsizlik çok zor.

Yani vajinal ultrasonla mutlaka görünmesi mi gerekiyordu ? Yani bu aşamada gorunmuyorsa yok mu demektir .Adetim 10 gün geçti. Ama ben ovulasyon testi yaptığımda bayağı gec yumurtluyordum .bilmiyorum kafam çok karışık;(

X