Beta hcg yüksek kese gozukmedi

Tugbacnr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
449
122
25
Arkadaşlar ilk gebelikte adete 4 gün kala beta 80 çıkmıştı. 5 haftalikta da 2300 çıktı ve kese çoktan gozukmustu
Şimdi ise 4 gün kala kanda 263 adetin ilk gunu 1556 2 gun geçmeden 3551 ama kese gozukmedi

Arkadaşlar ilk gebelikte adete 4 gün kala beta 80 çıkmıştı. 5 haftalikta da 2300 çıktı ve kese çoktan gozukmustu
Şimdi ise 4 gün kala kanda 263 adetin ilk gunu 1556 2 gun geçmeden 3551 ama kese gozukmedi
Kese 5. Haftalarda falan gözüküyor siz kaçıncı haftadasiniz

Biraz daha zaman verin ultrason makineleri arasinda cok fark oluyo bazisi goremiyo. Kanamaniz siddetli agriniz olursa doktora gidin hemen dis gebelik ihtimaline karsi. İnsallah saglikli hayirli bi gebelik olsun 🙏

Biraz daha zaman verin ultrason makineleri arasinda cok fark oluyo bazisi goremiyo. Kanamaniz siddetli agriniz olursa doktora gidin hemen dis gebelik ihtimaline karsi. İnsallah saglikli hayirli bi gebelik olsun 🙏
Devlet doktoru birde sadece makine ile 1 dakika bile bakmadı

karından baktıysa gözükmemiş olabilir benim vajinal baktığında bile 5+2 görünmüştü yanlış hatırlamıyorsam ..biraz daha bekle bakalım kan değerin çok iyi aslında...allah gönülne göre versin inşalah

1500 den sonra vajinadan 3000 den sonra karından görünmesi gerekiyor belki cihaz eskidir imkanınız varsa başka bir doktora tekrar görünün

karından baktıysa gözükmemiş olabilir benim vajinal baktığında bile 5+2 görünmüştü yanlış hatırlamıyorsam ..biraz daha bekle bakalım kan değerin çok iyi aslında...allah gönülne göre versin inşalah
Evet kan değerine göre hesaplıyor haftalık olarak 5 haftalık değil kan yüksek olması şaşırtıyor sadece iki ihtimal var ya ikiz yada erken döllenme

Ben de 3 haftalik öğrendiğim de gittim kese gözükmedi. 4+3 ben de pazartesi kontrole gideceğim inşallah gözükür.🥰

alttan muayene ile gözükür merak etmeyin karından belli olmayabilir çok küçük normal

X