Beta hcg yüksek kese gozukmedi

13 ekimde 785 kan verdim 2 saat o ce çıkmadı büyük ihtimal 1400 yada 1500lerde cıkacak saglikli yükseldi benim çünkü hep ama ben erken biliyorum kese için doktor sadece gözükmesi lazımdı dedi beni korkutfu

1522 çıktı sonuç çıkınca bir daha muayene etti gördü keseyi 10 gün sonra gel kalp atışı için dedi çok şükür😊
Merhaba, kese gozukurken bebek gozukdu mu? Cunki 5 haftalik bende kese gozukdu amma bebek yok, bu hafta yine ultrasona gidicem.

Merhaba, kese gozukurken bebek gozukdu mu? Cunki 5 haftalik bende kese gozukdu amma bebek yok, bu hafta yine ultrasona gidicem.
Merhaba hayır gozükmedi hatta bebeği 6 buçuk haftalıkken vajinal görduler daha sonrasında kalp atişıyla beraber karından. Kendini strese sokma annesi daha minnacık gözükmemesi çok normal🥰

Benim kese vardı bebek yoktu kesenin olmaması çok saçma geldi bana🤷🏼‍♀️ doktorum kesenin bebek olmadan da büyüdüğünü betayı yükseleceğini söylemişti hatta kese boşken büyümesi çok büyük sorunlar çıkarabilir diye hemen kürtaja almıştı belki de kesseniz vardır ama içi boştur olmaması imkansız bu değerlerle
Çok şükür gördük keseyi bebeğimiz de cinsiyet bile ogrendik

Canim ya ben gecen hafta 7 hatfaliktim baska bir doktora gittigimde karindan ultrasonla bakti hic bir sey goremedi.Halbuki 5 haftada vaginal gormustuk ikizlerimizi.Doktor beni korkuttu hatta kanaman falan oldumu,dusmus olabilir dedi.Benimde lekelenmem vardi,cok korktum.Sonra vaginal bakti,her ikisinin kalp atislari da yerindeydi cok sukur.Baska bir doktora git bence
Merhaba ben de ikiz bekliyorum kısmetse,haftaya tekrar gidecegim doktora.7 haftalık diye gitmiştim sat a göre ama 5 haftalık gözüktü.geç döllenme değil aslında.ilişki tarihimi net biliyorum.simdi boş gebelikten korkuyorum.acaba ikiz gebeliklerin görülmesi daha mı geç oluyo.küçük oldukları için.

Merhaba ben de ikiz bekliyorum kısmetse,haftaya tekrar gidecegim doktora.7 haftalık diye gitmiştim sat a göre ama 5 haftalık gözüktü.geç döllenme değil aslında.ilişki tarihimi net biliyorum.simdi boş gebelikten korkuyorum.acaba ikiz gebeliklerin görülmesi daha mı geç oluyo.küçük oldukları için.
Merhaba canim.Sag salim kucagina al insaAllah,gec dollenmedir bence.Iliski oldugu gun dolleniyor diye bi kural yok cunki.Yumurta ve spermin bir kac gun yasama sanslari var.O uzden bilemezsin net olarak ne zaman dollendiyini.HCG degeriyle bagli.Benim ilk ultrasonda keselerden biri bostu.Ben de cok korkmustum biri bos mu deye.Sonraki defa her ikisinin de kalp atislarini suyduk cok sukur.Bosuna stres yapmisim bak.Her ikisi ayni gunde dollenmedi bak iliskiye ragmen aralarinda 4-5 gun fark var)))Bence sen de bosuna stres yapma bak yazik bebislere🥰

Merhaba canim.Sag salim kucagina al insaAllah,gec dollenmedir bence.Iliski oldugu gun dolleniyor diye bi kural yok cunki.Yumurta ve spermin bir kac gun yasama sanslari var.O uzden bilemezsin net olarak ne zaman dollendiyini.HCG degeriyle bagli.Benim ilk ultrasonda keselerden biri bostu.Ben de cok korkmustum biri bos mu deye.Sonraki defa her ikisinin de kalp atislarini suyduk cok sukur.Bosuna stres yapmisim bak.Her ikisi ayni gunde dollenmedi bak iliskiye ragmen aralarinda 4-5 gun fark var)))Bence sen de bosuna stres yapma bak yazik bebislere🥰
Çok teşekkür ederim🥰dr olumsuz konusmadı ama ben kafayı yemek üzereyim.kötüye hazırlıyorum hep kendimi.keseler gayet düzgün.lekelenme falan bişey yok.hatta hiç şikayetim yok

Çok teşekkür ederim🥰dr olumsuz konusmadı ama ben kafayı yemek üzereyim.kötüye hazırlıyorum hep kendimi.keseler gayet düzgün.lekelenme falan bişey yok.hatta hiç şikayetim yok
O zaman keyfine bak,bosuna strese salma ne kendini,ne de bebekleri.bak ben yaptim,soyluyorum simdi sen yapma bari😅

X