Beta hcg yüksek olan arkadaşlarlar bi bakar mısınız?

Eva6634

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
9
4
Kızlar merhaba 2 gün önce test verdim fakat sonucu evden kontrol edeyim diye doktora göstermek için beklemedim sonuç pozitif fakat durum(y) koymuşlar anladığım kadarı ile yüksek en son adet olma tarihim 12 haziran buna göre 3 hafta 5 günlük hamileyim beta hcg değerim 162 normalde 3 haftalikta bu kadar yüksek çıkmaması gerekirmiş tekrar kan vermeye cumartesi gidicem hamile olduğuma sevinemedim bile ters giden birsey mi var diye çok mu takıyorum sizce ?

Eklentiler

• Screenshot_20210706-220917_BHT CLINIC.jpg
    Screenshot_20210706-220917_BHT CLINIC.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 135
Betanin yüksek olmasi sorun değildir ki en fazla çoğul gebelik ihtimalini dusundurur. Y harfi yüksek degilde baska bir anlamdadir belki

Kızlar merhaba 2 gün önce test verdim fakat sonucu evden kontrol edeyim diye doktora göstermek için beklemedim sonuç pozitif fakat durum(y) koymuşlar anladığım kadarı ile yüksek en son adet olma tarihim 12 haziran buna göre 3 hafta 5 günlük hamileyim beta hcg değerim 162 normalde 3 haftalikta bu kadar yüksek çıkmaması gerekirmiş tekrar kan vermeye cumartesi gidicem hamile olduğuma sevinemedim bile ters giden birsey mi var diye çok mu takıyorum sizce ?
nıye ters gıtsın :) dusundugunden daha erken zamanda yumurtlama olmus olabılır. 48 saate tekrarlarsın testı :) artıs onemlı:) 162 adet gunu de cıkar yanı 4+0:) nolcak 2 gun az yada cok :))

Ay Tesekkurler içime su serptiniz gece bununla yatıp gündüz bununla uyanıyorum takıntı yaptım:)
degerın artısı katlanması onemlı herkeste bır olmuyo bazısı cok dusuk bhcg le baslar bazısı 3 e katlaya katlaya gıder:)) her hamılelıgınde de degısır resmn:)) hayırlısıyla saglıkla ılerlesın ınsallah

Ben adete 5 gün kala 1570 ile öğrendim sizinkisi yüksek değilki normal korkmayın 🙏🏽 sağlıkla gelsin bebeğiniz
Çok teşekkürler amin cümlemizinki sağlıkla gelsin insaAllah :) 2 gün önce yine kan vermiştim 11250 çıktı yarin tam 5 haftalik olacak bugün doktora gittim keseyi gördü fakat bebek gözükmedi insaAllah 2 hafta sonra görürüm ne zor şeymiş bu hamilelik korku panik heyecan :)

Çok teşekkürler amin cümlemizinki sağlıkla gelsin insaAllah :) 2 gün önce yine kan vermiştim 11250 çıktı yarin tam 5 haftalik olacak bugün doktora gittim keseyi gördü fakat bebek gözükmedi insaAllah 2 hafta sonra görürüm ne zor şeymiş bu hamilelik korku panik heyecan :)
Sonra kalp atışı sonra hep bir sonra var oyüzden doğana kadar aklımızda hep bir soru işareti olacak🤭✔️

X