Beta hcg

Hulya4727

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
28
7
35
Merhabalar. Ben en son 24 mart da regl oldum. Ve 2 mayista adetimin gecikmesinin 7. gününde idrar testi yaptim.sonuc cift cizgi ama silik. Ayni gün 16:00 da kan testi yaptırdım.HCG degeri 99 cikti. Bugun tekrar sabah 09:20 de kan testi yaptim ve sonuc 98 doktorum iki gun sonraya tekrar kan testi yapmami istedi. Dis gebelik yuksek ihtimal dedi. Artik cocuk sahibi olmak istiyorum. Yas 32. :KK43:( sizce HCG yukselir mi normal hamilelik olur mu. 2. Kan testim ile 1. Arasinda 48 saat yok ondan artmamis olabilir mi ya da gec döllenmeden dolayi. Kanama da yok daha. Lutfen yardimci olur musunuz

Merhabalar. Ben en son 24 mart da regl oldum. Ve 2 mayista adetimin gecikmesinin 7. gününde idrar testi yaptim.sonuc cift cizgi ama silik. Ayni gün 16:00 da kan testi yaptırdım.HCG degeri 99 cikti. Bugun tekrar sabah 09:20 de kan testi yaptim ve sonuc 98 doktorum iki gun sonraya tekrar kan testi yapmami istedi. Dis gebelik yuksek ihtimal dedi. Artik cocuk sahibi olmak istiyorum. Yas 32. :KK43:( sizce HCG yukselir mi normal hamilelik olur mu. 2. Kan testim ile 1. Arasinda 48 saat yok ondan artmamis olabilir mi ya da gec döllenmeden dolayi. Kanama da yok daha. Lutfen yardimci olur musunuz
aynı yerdemı yaptırdınız pekı??yanı 48 saat olmasa bıle yıne de artıs olması beklenır aynı yerde degılse kıyaslamak ıcın aynı yerde yaptırın mutlaka degılde beklemekten başka bır yol yok umarım saglıklı gebelıktır🤲

Merhaba. Inşallah sağlıklı ilerler gebeliğiniz. Hepimiz bu sıkıntıları yaşıyoruz maalesef. Doktorunuzun dediği gibi muhtemelen çünkü değeriniz düşüşe geçmiş. Yoksa diğer türlü 2 katı olmasa da buna yakın artma olurdu.

Ayni yerde yaptirmistim.persembe gunu bakalim ne olacak. İnsallah saglikli olur ama kestim umidimi artik. Ben daha oncesinde 2 senedir uğraşıyordum cocuk icin olmuyordu. Bende gittim esimde gitti bir problem cikmadi. Sonra ben hsg filmi cektirdim yine sorun cikmadi. En son gittiğim muayenede doktorum kilo ver dedi. Ve ben diyetisyene gittim. 3-4 kilo verdim ve su an ki yasadigim olayla karşılaştım. İnanın bunun heyecanı bile beni cok ama cok mutlu etti. Su an icin boyle üzücü bir sonuc olsada demek ki hamile kalmam da bir sorun yok tedavilik bir durumum yok galiba. İnsallah bir dahakinde saglikli gebeligim olur ve sağlıkla kucagima alirim. İnsallah benim gibi her anne olmak isteyen kadinlar saglikli cocuklar getirirler dunyaya.

Geçen ay bende aynı şeyi yaşadım canım kimyasal gebelik dedi doktor.degerim bir hafta içinde kendiliğinden sıfırlandı . Ama bu durumu kötü olarak değerlendirme kimyasal sonrası hamile kalma ihtimalin artıyor demişti doktor ve korunmaya gerek yok demişti Ben kimyasalı yaşadıktan bir adet dönemi sonrası hamile kaldığımi öğrendim

Geçen ay bende aynı şeyi yaşadım canım kimyasal gebelik dedi doktor.degerim bir hafta içinde kendiliğinden sıfırlandı . Ama bu durumu kötü olarak değerlendirme kimyasal sonrası hamile kalma ihtimalin artıyor demişti doktor ve korunmaya gerek yok demişti Ben kimyasalı yaşadıktan bir adet dönemi sonrası hamile kaldığımi öğrendim
Peki bu gebelik kimyasal degilde dia gebelik ise durum kötü olur mu? Sonrasi icin hamile kalma sansi duser mi??

Merhabalar. Dun bende vajinal kanama basladi ve parçalar gelmeye başladı. Bu arada agrimda inanılmazdı. Doktorumu aradim ve kanamanın yoğunluğu adet gibiyse endiselenme dusuk oluyordur dedi. Ama şakır şakır akiyorsa acile gitmemi ve müdahale edilmesi gerektiğini soyledi.su an da da kanama miktarı azaldi parçalar da dunku gibi buyuk degil agrim da azaldi
.bugun HCG icin kan vericem. Umarim 0 lanmıştır. Ve tuplere bi zarar gelmemistir. Sizce dusuk mudur bu?

Baska ihtimal yoktur heralde canım büyük geçmiş olsun
Merhabalar. Dun bende vajinal kanama basladi ve parçalar gelmeye başladı. Bu arada agrimda inanılmazdı. Doktorumu aradim ve kanamanın yoğunluğu adet gibiyse endiselenme dusuk oluyordur dedi. Ama şakır şakır akiyorsa acile gitmemi ve müdahale edilmesi gerektiğini soyledi.su an da da kanama miktarı azaldi parçalar da dunku gibi buyuk degil agrim da azaldi
.bugun HCG icin kan vericem. Umarim 0 lanmıştır. Ve tuplere bi zarar gelmemistir. Sizce dusuk mudur bu?

X