Gebeliğe Hazırlık BETA HGC TESTİM 0,17 İDRAR TESTİM POZİTİF

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu testlerde pozitif yok gibi siz yinede kan testini tekrarlayin esinizede testler beni yaniltmis dersnz.insallah gönlüne gore olur❤️
teşekkür ederim hepinize bugün tekrarlıycam umarım şuan hepimiz yanılıyoruzdur ve hamileyimdir size dönüş yapmak isterim :)

İdrar çok damlatıldığı için testler bozulmuş muhtemelen 😕 bidaha ki ay olur inşallah bozmayın moralinizi hayırlısı olsun

2 katı yazıyor bazı yerlerde yani ne kadar olması lazım
Bazı testlerde 2nin altı negatif. Bazılarında 5in altı negatif. Yani sizin pozitif olmanız için bu değerin üstünde olması lazım. 1in bile altındaki bir değerin ikiye katlayıp 0,36 falan olması bir şey ifade etmez.

yani bir anlamı yok mu bugün test yaptırmamın
Hayır, negatif testin yine negatif çıkmasının bir anlamı yok. İlki 0,17 ile negatif, ikincisi 0,50 ile negatif olunca yine negatif oluyor. Hamile olmuyorsunuz o değer artmış diye. Onu demek istedim. Yaptirdiginiz testte refrans değerine göre pozitif 2nin üstü ise sonucunuz 2nin üstünde olmalı ki pozitif diyelim.

Hayır, negatif testin yine negatif çıkmasının bir anlamı yok. İlki 0,17 ile negatif, ikincisi 0,50 ile negatif olunca yine negatif oluyor. Hamile olmuyorsunuz o değer artmış diye. Onu demek istedim. Yaptirdiginiz testte refrans değerine göre pozitif 2nin üstü ise sonucunuz 2nin üstünde olmalı ki pozitif diyelim.
ama 0,50 çıkarsa ihtimal var demek değil midir ?

teşekkür ederim hepinize bugün tekrarlıycam umarım şuan hepimiz yanılıyoruzdur ve hamileyimdir size dönüş yapmak isterim :)
Sonuc ne olursa olsun yaz mutlaka ama negatif cikarsa da stres yapma üzülme her nasip vaktine esirdir rabbim hayirli saglikli bi evlat nasip etsin insallah

Aynen öyle zaten daha çok erken evleneli 1 ay olmamış bile şimdiden bu kadar üzmeyin siz kendinizi önümüzdeki ay denersiniz hem bir doktor kontrolünden geçin bir sıkıntınız varsa hemen halledersiniz…

X