Betül Görgen'in bebekleri

lunatc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2018
6
12
39
Arkadaşlar herkese merhaba.ben yeni katıldım aranıza.daha önce Kadıköyde oturuyordum.Uzun zaman bebek hasreti çektikten sonra tavsiye üzerine Dr.Betül Görgen'i buldum.Ve sayesinde 4 yaşında bir oğlum var.Şimdi Allahın mucizesi kendiliğimden gebe kaldım. Bu arada Beylikdüzüne taşındık.Çok üzülmüştüm ama şimdi nasıl mutluyum anlatamam :)))))Çünkü canım doktorumu burda buldum.Herkese tavsiye ediyorum.Betül Görgen harika bir doktor ve abla.Ben kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum.

azıcık tatlı serttir.bi de çok kilo alınca kızar biraz.ama nettir.sizi rahatlatır.endişelerde boğulmanızı önler.Kolan hastanesi için büyük şans.

Betül hanım nasıl kızlar beylikdüzü kolan da tavsiyeleriniz nedir.
ben kendisinden memnun kalmadım, tavrı hiç hoş değil. ozaman hamile değildim bana rahmin durumu kötü normal hamile kalamazsın vb dedi ve çok sert bir tavrı vardı. Şimdi fuat beye gidiyorum beylikdüzü kolanda. he bu arada normal yolla 5 aylık deneme sonrası hamileyim. Fuat bey de ciddi bir doktor ama ben kendisini seviyorum ve onda doğum yapan tanıdıklarım var.

ben kendisinden memnun kalmadım, tavrı hiç hoş değil. ozaman hamile değildim bana rahmin durumu kötü normal hamile kalamazsın vb dedi ve çok sert bir tavrı vardı. Şimdi fuat beye gidiyorum beylikdüzü kolanda. he bu arada normal yolla 5 aylık deneme sonrası hamileyim. Fuat bey de ciddi bir doktor ama ben kendisini seviyorum ve onda doğum yapan tanıdıklarım var.
evet gittim ilk baş ole konusuo ama biz ona seninle yolla devam etmek istyrz falan sizi övdüler diyince tarzı konusması değişti baya ayrıntılı detay verio kendisi ilk baş ole yapacagını daha once hastası olan kişi solemişti bu şekil konusursam tavrı değişir dedi hakkaten ole oldu ben pozitif enerjı gordum bakalm neler beklıcek bundan sonra

evet gittim ilk baş ole konusuo ama biz ona seninle yolla devam etmek istyrz falan sizi övdüler diyince tarzı konusması değişti baya ayrıntılı detay verio kendisi ilk baş ole yapacagını daha once hastası olan kişi solemişti bu şekil konusursam tavrı değişir dedi hakkaten ole oldu ben pozitif enerjı gordum bakalm neler beklıcek bundan sonra
inş memnun kalırsın canım, doktorla hasta elektriği denen birşey var oyüzden birinin beğenmediğini başkası beğenebilir.

inş memnun kalırsın canım, doktorla hasta elektriği denen birşey var oyüzden birinin beğenmediğini başkası beğenebilir.
evet canm aynen ole bakalm ilk gidişimizdi sonradan neler olur bilemem dediğin gibi farklı etki olabilio bakalm başladık neler oılacak

X