Beyaz akıntı

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
644
345
26
Kızlar evlendiğimden beri bitmek bilmeyen beyaz akıntım varrr. Üç dört kere doktora göründüm bir kere mantar olabilir dedi fitil verdi. Başlarda kasiniyodu ama suan yok. Daha sonra gittiğimde hiç bi sıkıntı olmadığını söyledi ama bitmek bilmiyorr gerçekten artık sıkıldımm bazen kaşıntı oluyor kokulu oluyor afedersiniz bazen kokusuz ve vajinam sürekli ıslak gibi. Geçen ay gebe kaldım ama düşük yaptım bu ay da aşırı beyaz akıntım var acaba gebe miyim. Yasayanlar var ki nasıl kurtulucam birden geliyor artık iç çamaşırı değiştirmeden gına geldi. Cinsel ilişkiden sonra da bazen kokulu oluyor bu durum canımı sıkmaya başladı.

merhba rahim agzi yarasi olabilir smear yaptirin mutlaka.ne kadarlik evlisiniz?vbirde vajinal kultur ile bakterilere baktirin bir bakteri uremis olabilir

Benimde öyleydi senelerce sürdü. Bende salmıştım demek ordaki flora bu diye. Doğumdan sonra düzeldi.

Ya hiç geçmiyor adett öncesi adet sonrasi birden geliyor. Hele geçen ay hamileyken hiç anlatamamm
Benimde öyle. Kalıp gibi olurdu iç çamaşırım. Günlük ped mantar yapıyor bende kullanamıyorum. Bide kendine has bi kokusu var. Bacaklarım kapalı otururdum bazen gittiğim yerlerde falan. O değişik koku gitmedi hala var. Ama o beyaz kıvam yok. Seyreldi azaldı doğumdan sonra.

merhba rahim agzi yarasi olabilir smear yaptirin mutlaka.ne kadarlik evlisiniz?vbirde vajinal kultur ile bakterilere baktirin bir bakteri uremis olabilir
İkisininde yaptırdım canım. Akıntı kültürü de. Normal genital flora uredi sonuçlarım. 6 aylık evliyim. Bekarken de vardı mantar ama evlendikden sonra bir türlü kurtulamadım evlendim korona oldum, hormonlarım mi alışmadi ne biliyim.

Benimde öyle. Kalıp gibi olurdu iç çamaşırım. Günlük ped mantar yapıyor bende kullanamıyorum. Bide kendine has bi kokusu var. Bacaklarım kapalı otururdum bazen gittiğim yerlerde falan. O değişik koku gitmedi hala var. Ama o beyaz kıvam yok. Seyreldi azaldı doğumdan sonra.
Vallahi aynısı. Bide ben temiz bir insanım. Çok dikkat ederim. İç çamaşırım sürekli değiştiririm ıslaklık tan rahatsız olduğum için ara ara da kokudan. Bekarken annem iç çamaşırlarımi utuluyordu doktor öyle demişti :) şimdi evliyim valla üşeniyorum. Ama bu durum artık canımı sıktı kimsede yok çevremde herkese nadir oluyor

İkisininde yaptırdım canım. Akıntı kültürü de. Normal genital flora uredi sonuçlarım. 6 aylık evliyim. Bekarken de vardı mantar ama evlendikden sonra bir türlü kurtulamadım evlendim korona oldum, hormonlarım mi alışmadi ne biliyim.
bunlara bakilmasina ragmen devam ediyirsa bilemedim bende 🤷🏻‍♀️gecmis olsun

X