Beyaz eşyada hangi markayı alalım kızlar

sezen0782

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
2.139
3.170
41
Kızlar beyaz eşyada aklımda bosh var ama tabi şans işide hangisini tavsiye edersiniz bide modelle beraber yazarsanız çok sevinirim 🥰

Kızlar beyaz eşyada aklımda bosh var ama tabi şans işide hangisini tavsiye edersiniz bide modelle beraber yazarsanız çok sevinirim 🥰
Beyaz eşya gerçekten şans işi canım. Ben ragal aldım eşimin amcasınin dükkanı vardı. Çok da memnunum çok şükür iki senedir hiç bir aksilik yaşamadım

Beyaz eşya gerçekten şans işi canım. Ben ragal aldım eşimin amcasınin dükkanı vardı. Çok da memnunum çok şükür iki senedir hiç bir aksilik yaşamadım
Haklısın şans işi kafamda kara listede olanlar var Aristo’n gibi onun dışında herseye açığım

İlk çamaşır makinem profilo,ilk bulaşık makinem Ariston idi.Ikisi de arıza verdi ve tamiratına o dönem neredeyse 0 makine parası istediler.Daha sonra ikisi içinde Altus marka tercih ettim ve canavar gibiler,çok memnunum.Buzdolabim profilo ve en dayanıklı beyaz eşyam o çıktı,o yüzden buzdolabı olarak profilo diyorum.Gerçi beyaz eşya tamamen şans işi.

Beni bulasik Mak. Arçelik diğerleri hepsi Bosch .. çok memnunum ..ama şans işi tamamen .. süpürgelerimin hepsi Fantom ondan ayrı memnunum mesela annemin ki Philips aşırı iyi ama kullanışlı gelmiyor bana bütçene de göre biraz

Benim beyaz eşyalarım komple Bosch, anneminkiler Siemens. İkimiz de çok memnunuz. Maalesef fiyatları uçtu gitti ama diğer markaları alıp servis/usta peşinde koşmaktansa, biraz daha fazla para verip uzun yıllar sorunsuzca kullanmak çok daha iyi.

Valla süpürgeme kadar bosch aldım çok memnunum bosha karar verirsen modelde gösteririm ama çok uçmuş piyasa

Miele, Samsung,Profilo en iyi olanları tabi beyaz eşya şans işi birazda. Ailemde bosh ve vestel ürün kullananların hepsi sorun yaşadı.
Benim buzdolabım Samsung çamaşır ve bulaşık makinem Profilo çok memnunum

Ben LG almıştım 8 yıldır severek kullanıyorum. Bir defa bulaşık makinam bozuldu, onda da çalışırken elektrik kesintisi yaşadık beyni yanmış, tamirden gelince eskisi gibi sıkıntısız çalıştı. Buzdolabı enine boyuna geniş, derinliği de güzel. Favorim çamaşır makinam çamaşırı hiç yipratmiyor. Tavsiye ederim. Birde eşya alacaklara tavsiyem beyaz eşya servislerine sorun, su girişine kireç önleyici kelepçe takıyorlar. Yıllardır kireç önleyici deterjan kullanmıyorum.

X