Yatak Odası Dekorasyonu beyaz lake yatak odası kullanan arkadaşlar memnunmusunuz

cerenayten

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
105
1
merhaba arkadaşlar;
beyaz yatak odaları çok hoşuma gidiyor benim yatak odam ceviz rengi hiç beğenmiyorum 6 senedir kullanıyorum çok sağlam o yüzden değiştiremedim boyatsam neredeyse yatak odası parası istiyorlar beyaz lake kullanan arkadaşlar acaba memnunlarmı sararma veya çatlama oldumu paylaşırsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum kızlar yorumlarınızı bekliyorum sevgiler...

merhaba.ben 3 aydir kullaniyorum.catlama, sararma olmadi.guzel ben memnunum renk olarak.tozlar cok belli olmuyor.ferah ferah.insanin ici aciliyor :)

Lake mobilya annem kullanıyor yaşam ünitesinde ve tv sehpasında, 1 seneyi geçti çok memununuz çatlama solma olmadı ayrıca tozuda belli etmiyor

yorumları okuyunca aynı şeyden bahsetmiyoruz galiba diye düşündüm. 1,5 senedir kullanıyorum sararma olmadı ama inanılmaz toz gösteriyo dolabın içine kıyafetlere kadar. altına bez sermek gerekebiliyor. şık görüntüsüne bişey diyemem ama :)

yorumları okuyunca aynı şeyden bahsetmiyoruz galiba diye düşündüm. 1,5 senedir kullanıyorum sararma olmadı ama inanılmaz toz gösteriyo dolabın içine kıyafetlere kadar. altına bez sermek gerekebiliyor. şık görüntüsüne bişey diyemem ama :)

benim evimde siyah olan tek şey var o da tv ünitesi.gunde 2 kere siliyorum.ama salonum, yatak odam beyaz.salonun bzen 1 hafta tozunu almadığım oluyor gene de çok belli olmuyor.benim evimde bu böyle.hele bir de beyaz parlak mobilya toz göstermiyor.

Son düzenleme:
bende haftaya taşınıcam beyaz lake dolap yaptırmayı düşünüyorum.acaba kenarlara başka renk kattırsammı ki. kenar çerçeveler mor olabirmi acaba.

bende haftaya taşınıcam beyaz lake dolap yaptırmayı düşünüyorum.acaba kenarlara başka renk kattırsammı ki. kenar çerçeveler mor olabirmi acaba.

mor değilde ince şeritler halinde ya da mesela 2 çekmeceli komidinde 1 çekmeceyi ahşap rengi yaptır ben öyle yaptırıyorum agt kapağın parlak beyazı ile Milano ceviz rengi oldu.mor olunca hayat boyu mor renge uyumlu eşyalar kullanıcaksın ama ahşap ve beyaz olursa perdeni ve yatak örtünü değiştiridinmi al sana yeni yatak odası :)

ben de beyaz mobilya istiyorum ama bu konu kafamı kurcalıyor. biri çok toz gösteriyor diyor biri hiç göstermiyor diyor bana da:26::26:

beyazın da toz belli ettiğini ilk defa duydum. o zaman siyahı hiç düşünmek bile istemiyorum.bence beyaz hem ideal bir renk hem ferah gösterir odayı. hemde beyazı her renkle kombinleyebilirsin.halı,perde,neverim olayı.

ben yazlık evimde bütün mobilyaları akçaağaç almıştım o bile hiç toz göstermiyordu ev tozun toprağın içindeydi sonuçta yazlık herzaman camlar kapılarda açıktı ne toz tutuyordu ne de toz gösteriyordu zaten o yüzden beyaz yaptırıyorum.şuan koyu ahşap sil sil arkandan yine toz oluyor.ablam siyah kullandı o mobilyaları evden atana kadar canı çıktı :)) sen beyazdan vazgeçme diğer arkadaşın dediği gibi her renge uyar.

kızlar bende nişanlyım ve yatak odamı,tv ünitemi ve masamı parlak capiçino lake düşünüyorum
nasıl olur sizce acaba ve kullanışlı olur mu

kesinlikle tavsiye ederim, benim yatak odam lake çok şık gösterişli
hiçte toz tutmuyor
hamileliğimin ilk dönemleri çok zordu
haftada 1 toz alıyordum yinede bişi çıkmıyordu

Beyaz lakeden tv ünitem ,masam ve sephalarım var.Çok yakından bakmayınca tozu çok göstermiyor.
Temizliğide çok basit,önce hafif nemli bir bez üstünden de yumuşak kuru bezle geçerseniz iz de kalmıyor.

Evinize Layk Amiral Avangarde Yatak Odas,
Bende burdaki gibi kremleri beğeniyorum.

benim yatak odam beyaz ama mesela makyaj masasının üstü beyaz.altındaki çekmeceler siyah.gardrobun da kenarlarında siyah şeritler var.yatak başlığında da siyah deri var.hareket katıyor hoş duruyor ama morla nasıl olur bilemedim ben de şimdi.güzel duracağı kesin de arkadaşın dediği gibi her şeyi mora uydurma durumun olabilir.ha benim gibi renkli biriysen zıtlık uyumları yaratırsın.benim evde ne renk ararsan var :)))

Lake mobilya annem kullanıyor yaşam ünitesinde ve tv sehpasında, 1 seneyi geçti çok memununuz çatlama solma olmadı ayrıca tozuda belli etmiyor
[/QUOTE merhabalar peki eviniz guneş aliyor mu,yani tv sehpasina gunes isigi geliyor mu.. lakeler gunes isigi alinca sarariyor diyorlar

X