Beyaz saçlarım

Canım biraz alınganlık yapmışsın bence ..Söylediğinde bozulacak birşey göremedim ben.

Sacin da beyaz var mi ? var neye alinganlik yapiyosun ki anlamadim

Loreal magic sprey al beyaz saclari sampuanlayana kadar kapatiyo dip boyan yapana kadar idare eder boylece takmazsin kafayi .

Buarada bekarlarin saci beyazlamiyo mu ? Teyzemin kocasi 60-65 yasinda 1tel beyazi yok teyzemin dogustan onde bir tutam beyazi var
Boya var sprey var basit isler bunlar

öküz altında buzağı aramışsınız,
der gibi baktı muhabbeti olmuş sizinki, verdiği öneri saçma geldiyse uygulamazsınız ama bana bebe şampuanı kullan dedi çünkü bekarsın saçın beyaz demek istedi düşüncesi biraz tuhaf değil mi sizce de?

Canım zaten beyaz saçlarla gezinmiyorum : ) Her zaman boyuyorum yani öyle bakımsız bakımsız gezmiyorum ama 20 günde bir dahi boyasam hafiften belli oluyor o zamanda böyle laflar duyuyorum
Böyle şeyleri takmayın kafanıza, genetiğe hiçbirimizin yapabileceği birşey yok maalesef, kimimiz 50'sine kadar beyaz saç nedir bilmez kimimiz 15'inde beyaz saçla uğraşır.
Sağlıklı yaşayalım da beyaz saçın çözümü var, teniniz uygunsa saçınızı açık renge boyatın, beyazlar açık renklerde araya karışıp gidiyorHoppa

Kızım 13 yaşında saçlarında nereden baksan 20-25 tel beyazları var. İlkokul 3. sınıfta başladı beyazlamaya, doktor keratin eksikliğinden olduğunu söyledi birazda genetik sanırım. Eşimin 40 yaşında saçlarının yarısından çoğu beyaz, abimin saçları da ilkokul 1'de bayazlamaya başlamıştı.

Valla benimde saclarimda beyazlamaya başladı ilk hamileyken olmaya başladı , simdi 32.5 yasindayim biraz çoğaldı en son 3.5 sene once boyatmistim sonra renk uyumsuzluklari vs yapmadım...bana kv hamileyken oldu deyince Yasinda az degil demisti:) 30 yasindaydim haha

Her neyse teniniz uygunsa acik renk kullanın renk kizarmasi olmaz

Siyah saçlı arada ya da daha sık olabilir beyazları olan kadınları çok beğeniyorum.
İnsanlar bilerek boyatmıyor ya da beyaza boyuyor dert etme boşuna

artık 8 yasında bir cocukta bile olusabiliyo gercekten yedıgımız içtiğimiz hersey hormonlu yada aılelerımızın bize mırası oluyor ulke bazında da stresli bir ulke oldugumzdan hepımızde tek tuk var bence çözümsüz seylere uzulmelıyız

Düş
Kızlar bir konu var kaç gün oldu ama hala canım sıkkın konu şu;
Benim saçlarımda 16-17 yaşından beri beyazlar var genetik bişey olsa gerek (tabi o zamanlar azdı şimdi çok çok fazla) sürekli boyuyorum saçlarımı ama naparsam yapayım bir şekilde saçlarımdaki beyazlar görünüyor.(şimdi 32 yaşındayım bu arada)
Geçenlerde yengemlerde oturuyoruz, yengem boğazım ağrıyor çörekotu yağı boğaza iyi geliyor diyorlar, çarşıya çıkınca alayım en iyisi dedi. Bende yenge ben internetten istemiştim 3 şişe geldi birini sana vereyim dedim, tamam dedi. Kuzenim sizde için corekotu yağı çok faydalıymış dedi. Ben de ben içmiyorum ama saçlarıma sürüyorum saçları besliyor dedim. Yengemdeki tavır aynen şu oldu "beyaz saç için şeyi kullanıyorlar ........ (biraz bekledi burda çünkü uyduracak) bebek şampuanı beyaz saçı döküp siyah çıkarıyormuş" dedi Öyle bişey olamaz yenge falan filan diyebildim sadece. (Yengemin vermek istediği mesaj 32 yaşındasın bekarsin ve saçlarında bembeyaz oldu) bişey diyememek gücüme gitti arada böyle sacmalayanlar oluyor sanki benim elimde bişey bu, ben beyazlatıyorum sanki . Buna benzer cümleleri sık sık söylüyor bu yenge denilen şahıs öyle bişey demek istiyorum ki ağzını bir daha açamasın bu konuda ?
Düşünebilen insanların kafasında beyaz çok olur yenge de

Benim saçlarımda 16-17 yaşından beri beyazlar var genetik bişey olsa gerek (tabi o zamanlar azdı şimdi çok çok fazla) sürekli boyuyorum saçlarımı ama naparsam yapayım bir şekilde saçlarımdaki beyazlar görünüyor.(şimdi 32 yaşındayım bu arada)
Geçenlerde yengemlerde oturuyoruz, yengem boğazım ağrıyor çörekotu yağı boğaza iyi geliyor diyorlar, çarşıya çıkınca alayım en iyisi dedi. Bende yenge ben internetten istemiştim 3 şişe geldi birini sana vereyim dedim, tamam dedi. Kuzenim sizde için corekotu yağı çok faydalıymış dedi. Ben de ben içmiyorum ama saçlarıma sürüyorum saçları besliyor dedim. Yengemdeki tavır aynen şu oldu "beyaz saç için şeyi kullanıyorlar ........ (biraz bekledi burda çünkü uyduracak) bebek şampuanı beyaz saçı döküp siyah çıkarıyormuş" dedi Öyle bişey olamaz yenge falan filan diyebildim sadece. (Yengemin vermek istediği mesaj 32 yaşındasın bekarsin ve saçlarında bembeyaz oldu) bişey diyememek gücüme gitti arada böyle sacmalayanlar oluyor sanki benim elimde bişey bu, ben beyazlatıyorum sanki . Buna benzer cümleleri sık sık söylüyor bu yenge denilen şahıs öyle bişey demek istiyorum ki ağzını bir daha açamasın bu konuda ?
boşver arkadaşım ağzı olan konuşur :) hem beyaz saç kadını daha güçlü gösteren birşey bence

Kesinkes eminsen art niyetten e kotu kalplerede iyi geliyormuymuss bari deyip yalandan gulme krizine girin. ardindanda ilahi yengem ya aksam aksam guldurdun patlatin olsun bitsin.O msji alir.
Not:cok cabuk oksitlenen bir yag sac beyazi icin kullanip artirdigini iddia eden kullanicilar var bir arastir derim bendede var erken basladi irsi saldim cayira Mevlam kayira boyamiyorum rofle gibi kullaniyorum nasilsa beyaz gri modasi var cikarandan Allah razi olsun:)

Biraz alingan misiniz.ben bu kadar buyutecek birsey goremedim.

Hay on bin sinsirella :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Bunlar değişmez tatlım değişmez ama ne olur Allah bir gün bu lafları onlara yutturur . Ben buna inanıyorum şahsen :KK66:

Bu arada ben saçımı griye boyamayı planlıyorum sende öyle yapabilirsin çok rahatsız oluyorsan hem beyazlar belli olmaz :)

Yada beyazları kesebilirsin :KK66:

Ben kafama çok takıyorumbu konuyu, birsürü şey var kafama taktığım aslında bu da onlardan biri moda bile olsa ben sevmiyorum beyazlarımı hele hele hafif çıktığı zaman insanların bakışları saçlarıma gidiyor yaaa : (

Hay on bin sinsirella :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Bunlar değişmez tatlım değişmez ama ne olur Allah bir gün bu lafları onlara yutturur . Ben buna inanıyorum şahsen :KK66:

Bu arada ben saçımı griye boyamayı planlıyorum sende öyle yapabilirsin çok rahatsız oluyorsan hem beyazlar belli olmaz :)

Yada beyazları kesebilirsin :KK66:
Kesebileceğim kadar az değil, annelerinizi düşünün bi onlarınki kadar çok beyazlarım : (

X