Beyaz saçlarım

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Kızlar bir konu var kaç gün oldu ama hala canım sıkkın konu şu;
Benim saçlarımda 16-17 yaşından beri beyazlar var genetik bişey olsa gerek (tabi o zamanlar azdı şimdi çok çok fazla) sürekli boyuyorum saçlarımı ama naparsam yapayım bir şekilde saçlarımdaki beyazlar görünüyor.(şimdi 32 yaşındayım bu arada)
Geçenlerde yengemlerde oturuyoruz, yengem boğazım ağrıyor çörekotu yağı boğaza iyi geliyor diyorlar, çarşıya çıkınca alayım en iyisi dedi. Bende yenge ben internetten istemiştim 3 şişe geldi birini sana vereyim dedim, tamam dedi. Kuzenim sizde için corekotu yağı çok faydalıymış dedi. Ben de ben içmiyorum ama saçlarıma sürüyorum saçları besliyor dedim. Yengemdeki tavır aynen şu oldu "beyaz saç için şeyi kullanıyorlar ........ (biraz bekledi burda çünkü uyduracak) bebek şampuanı beyaz saçı döküp siyah çıkarıyormuş" dedi Öyle bişey olamaz yenge falan filan diyebildim sadece. (Yengemin vermek istediği mesaj 32 yaşındasın bekarsin ve saçlarında bembeyaz oldu) bişey diyememek gücüme gitti arada böyle sacmalayanlar oluyor sanki benim elimde bişey bu, ben beyazlatıyorum sanki . Buna benzer cümleleri sık sık söylüyor bu yenge denilen şahıs öyle bişey demek istiyorum ki ağzını bir daha açamasın bu konuda ?

laftan filan anlamaz bu tip insanlar.

ama belki uydurmamıştır. iyi niyetle söylemiştir. he de geç.

lise sondan beri bende de beyazlar var.

Benim saçlarımda 16-17 yaşından beri beyazlar var genetik bişey olsa gerek (tabi o zamanlar azdı şimdi çok çok fazla) sürekli boyuyorum saçlarımı ama naparsam yapayım bir şekilde saçlarımdaki beyazlar görünüyor.(şimdi 32 yaşındayım bu arada)
Geçenlerde yengemlerde oturuyoruz, yengem boğazım ağrıyor çörekotu yağı boğaza iyi geliyor diyorlar, çarşıya çıkınca alayım en iyisi dedi. Bende yenge ben internetten istemiştim 3 şişe geldi birini sana vereyim dedim, tamam dedi. Kuzenim sizde için corekotu yağı çok faydalıymış dedi. Ben de ben içmiyorum ama saçlarıma sürüyorum saçları besliyor dedim. Yengemdeki tavır aynen şu oldu "beyaz saç için şeyi kullanıyorlar ........ (biraz bekledi burda çünkü uyduracak) bebek şampuanı beyaz saçı döküp siyah çıkarıyormuş" dedi Öyle bişey olamaz yenge falan filan diyebildim sadece. (Yengemin vermek istediği mesaj 32 yaşındasın bekarsin ve saçlarında bembeyaz oldu) bişey diyememek gücüme gitti arada böyle sacmalayanlar oluyor sanki benim elimde bişey bu, ben beyazlatıyorum sanki . Buna benzer cümleleri sık sık söylüyor bu yenge denilen şahıs öyle bişey demek istiyorum ki ağzını bir daha açamasın bu konuda ?
millet saclarini kasten gidip beyaza boyatiyor son 3 yildir, butun moda dergilerinin editorlerinin saci beyaz. niye? moda cunku.
yengenize kibarca bunu vurgularsiniz.

beyazlarınızla barışırsanız kimse laf etmez, etse de sizin umrunuzda olmayacağı için bahsi geçmeyecektir bir süre sonra.
bende de beyaz çok üniversitede beyazladı saçlarım. sarı röfle yaptırdım aralarda kayboldu

Takmayın hiç bende liseden beri boyuyorum beyazlar yüzünden.
Bazı insanlarda ırsi oluyor erken başladı bende de.

Cidden kötü niyetle böyle söylediğinden eminseniz ve karşılık vermekte ısrarlıysanız, direkt zekasına saldırın.
İnsanları alaya alındığında en çok bozan şeylerden birisi, genelde, zekası üzerine yapılan esprilerdir.
Bozulduğunda da "Aaa şaka yaptım, espriden de hiç anlamıyosun yengeaa" dersiniz.

Ve beyazlara da takılmayın, bende de liseden bu yana beyazlar var. Dökülmesin de varsın beyaz olsun. Nasıl olsa boyanıyor. :)

Ay o bende var ciddi anlamda beyaz sen hiç yılma boya ben öyle yapıyorum barışık ol evliyim şu an kapaliyim bu aralar boyadım ama hiç onun ezikliğini yaşamıyorum sen dile getirdikce millet laf söyler ben hic dile gietirmem bende yeni evlendim ve çok mutluyum yani inanın siyah saçlar Ella sayılacak kadar :))) o konu ile muhsttap olma kimse ile sen öyle sev kendini

Bak belki seni uyarmak için söylemiştir hani boyatman ya da başka bir çare bulman amacıyla.Bekarsın saçların da beyazlamış fikri sizin hüsnü kuruntunuz olabilir.Ayrıca beyaz saçlarla neden dolaşıyorsun boyatsana saçlarını!!!

26ıma gireceğim benim de saçlarımın ön kısımlarında beyazlar var. Dert etmeyin. Saçlarımı hiç boyatmadım.

Yengen konusunda bir sey diyemeyecegim fakat beyaz saclarin icin silver shampoo var. Olan beyazlari daha parlaklastiriyor kül rengine dönüyor boyali gibi tavsiye ederim :KK66:

26 yaşındayım yaklaşık 13 yasimdan beri beyazdır saçlarım arada bir boyuyorum kimse laf edemez ederse cevabını alır napiyim ayol benmi beyazlattim saçlarımı

Bak belki seni uyarmak için söylemiştir hani boyatman ya da başka bir çare bulman amacıyla.Bekarsın saçların da beyazlamış fikri sizin hüsnü kuruntunuz olabilir.Ayrıca beyaz saçlarla neden dolaşıyorsun boyatsana saçlarını!!!
Canım zaten beyaz saçlarla gezinmiyorum : ) Her zaman boyuyorum yani öyle bakımsız bakımsız gezmiyorum ama 20 günde bir dahi boyasam hafiften belli oluyor o zamanda böyle laflar duyuyorum

X