Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Beylikdüzün'de oyun grubu arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
hürsultan nerdesin canım ya yine kayboldun
şu saati bi kararlaştırsaydık
haber bekliyorum canımm

bizim oğlan da 18 aylık,ben de çekmece-beylikdüzü civarında oyun grubu araştırayım dedim ki sizler yazmışsınız.. şimdi baktım netten anneli oyun gruplarına , yarın da arayacağım size bilgi veririm.. beylikdüzünde uçan balon , ya-pa ve okyanus kolejinin varmış okuduklarıma göre.. bana cts öğleden sonra olmak üzere cts ve pzr tüm gün uygun..ücreti de önemli tabii, uygun olması tercihim.. benim oğlanın sosyal yaşama karışması gerek,memeye düşkünlüğü de azalır umudum var..
malum kış şartları devam edince parklara da sık çıkılamıyor.. bilgisi olan olursa bana da özel mesajla bildirebilir mi?tşk..konuya abone de olayım ki bu topicten de bildirimleri alabileyim..
artı oyun grubuna çocuklarımız uyum sağlayabilecek mi bu da çok önemli..

bugün aradıklarımı yazayım: uçan balonda yeterli sayı sağlanırsa açılacakmış,haftasonu haftada 1 gün 2 saat,çocuk gelişimi mezunu ve bir psikolog eşliğindeymiş,geçen yıl aylık 200 tl imiş, bunun altında olmazmış yeni oluşacak fiyatları da.. yapa pazar günü 1 saat sadece çocuk gelişimi mezunu biri ile aylık 250 tl.. okyanus koleji ise haftaiçiymiş,haftasonu grubu açmıyorlarmış,haftaiçi grupları da seanslar ve gittiği saatlere göre değişiyormuş,fiyatlar minimum 400-maximum 600 tl imiş aylık..2010 doğumluları eylülde kayda alacaklarmış ama tuvalet eğitimini almış çocukları alacaklarmış.. bu aradıklarım içinde ben şu an çalışmadığım için en mantıklısı uçan balon gibi fakat bayana da söyledim bu fiyat fazla..günlüğü 50 tlye geliyor 2 saat için.. fazla bu fiyat..ne var yani mantıklı bi fiyat söyleseler de daha çok çocuk katılsa..

neyse bu araştırmalarımdan sonraaaa ben şuna karar verdim.biraz uzak ama yenibosna airport avm de çok büyük bir çocuk alanı varmış (ben daha önce gittim ama sadece mağazalara bakmıştım oğluş daha doğmadan) ve günlük 10 tl sınırsızmış,ebeveynler de giriyorlarmış,çocuklar da bayılana kadar oyun oynuyorlarmış.gerçi başlarında eğitmen yok sonuçta sıradan avmlerde de böyle ama daha geniş olduğu için daha çok çocuk olur,onlarla da oynar diye düşündüm geçici çözüm olarak..bu hafta sonu götüreyim de bakalım beğenecek mi?aslında 3 yaş üstü bir yermiş sanırım ama olsun,ne yapalım.. bu da netteki bilgileri:

Çocuklar için oyun parkı ve Yaş grubu: Airport AVM'de çocuklar için İstanbul'un en büyük çocuk eğlence merkezi bulunuyor. Toplam 2 bin 500 metrekare.kapalı alan üzerine kurulu. Çocuk eğlence merkezinde Türkiye'nin en büyük top havuzu, bilgisayar oyunları, korku tünellerinden oluşan bir kompleks.
(Airport Alışveriş Merkezi içindeki oyun merkezi, 3-18 yaş arası tüm çocuklara ve kendini çocuk hisseden her yaştan insana hitap ediyor. )

Çocuk gözetim hizmeti: Bulunmuyor.

Bebek alt değiştirme odası: Mevcut

Bebek emzirme odası: Mevcut

Buz pateni: Mevcut. Buz pistinde görevli eğitmenler tarafından her yaş gurubuna özel buz pateni dersleri veriliyor.

Bowling salonu: 12 hatlı bir bowling salonu bulunuyor.

Çalışma saatleri: 10.00-22.00 Saatleri arasında hizmet veriyor.

Otopark: Mevcut ve ücretsiz.

Adres: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri / Bakırköy

bugün aradıklarımı yazayım: uçan balonda yeterli sayı sağlanırsa açılacakmış,haftasonu haftada 1 gün 2 saat,çocuk gelişimi mezunu ve bir psikolog eşliğindeymiş,geçen yıl aylık 200 tl imiş, bunun altında olmazmış yeni oluşacak fiyatları da.. yapa pazar günü 1 saat sadece çocuk gelişimi mezunu biri ile aylık 250 tl.. okyanus koleji ise haftaiçiymiş,haftasonu grubu açmıyorlarmış,haftaiçi grupları da seanslar ve gittiği saatlere göre değişiyormuş,fiyatlar minimum 400-maximum 600 tl imiş aylık..2010 doğumluları eylülde kayda alacaklarmış ama tuvalet eğitimini almış çocukları alacaklarmış.. bu aradıklarım içinde ben şu an çalışmadığım için en mantıklısı uçan balon gibi fakat bayana da söyledim bu fiyat fazla..günlüğü 50 tlye geliyor 2 saat için.. fazla bu fiyat..ne var yani mantıklı bi fiyat söyleseler de daha çok çocuk katılsa..

neyse bu araştırmalarımdan sonraaaa ben şuna karar verdim.biraz uzak ama yenibosna airport avm de çok büyük bir çocuk alanı varmış (ben daha önce gittim ama sadece mağazalara bakmıştım oğluş daha doğmadan) ve günlük 10 tl sınırsızmış,ebeveynler de giriyorlarmış,çocuklar da bayılana kadar oyun oynuyorlarmış.gerçi başlarında eğitmen yok sonuçta sıradan avmlerde de böyle ama daha geniş olduğu için daha çok çocuk olur,onlarla da oynar diye düşündüm geçici çözüm olarak..bu hafta sonu götüreyim de bakalım beğenecek mi?aslında 3 yaş üstü bir yermiş sanırım ama olsun,ne yapalım.. bu da netteki bilgileri:

Çocuklar için oyun parkı ve Yaş grubu: Airport AVM'de çocuklar için İstanbul'un en büyük çocuk eğlence merkezi bulunuyor. Toplam 2 bin 500 metrekare.kapalı alan üzerine kurulu. Çocuk eğlence merkezinde Türkiye'nin en büyük top havuzu, bilgisayar oyunları, korku tünellerinden oluşan bir kompleks.
(Airport Alışveriş Merkezi içindeki oyun merkezi, 3-18 yaş arası tüm çocuklara ve kendini çocuk hisseden her yaştan insana hitap ediyor. )

Çocuk gözetim hizmeti: Bulunmuyor.

Bebek alt değiştirme odası: Mevcut

Bebek emzirme odası: Mevcut

Buz pateni: Mevcut. Buz pistinde görevli eğitmenler tarafından her yaş gurubuna özel buz pateni dersleri veriliyor.

Bowling salonu: 12 hatlı bir bowling salonu bulunuyor.

Çalışma saatleri: 10.00-22.00 Saatleri arasında hizmet veriyor.

Otopark: Mevcut ve ücretsiz.

Adres: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri / Bakırköy

harikasın tatlım süper bi yazı olmuş:) çok güzel bilgiler vermişsin çok çokkkk mersi
ben daha önce ya-pa yı aradım banada 250 tl dediler haftada 1 gün ve 1 saat için.bende vaz geçtim.aradan zaman geçti bugün aradılar neden gelmediniz dediler fiyat yüksek geldi dedim.siz ne kadar düşünüyorsunuz dediler 100 tl dedim.arayan neşe hanım ben bi müdürle görişim size dönerim dedi.tekrar aradı 150den aşşağı inemiyoruz dedi.tatlım diyeceğim şu ki bu oyun gruplarını ticarete dökmüşler.250 den 150 kadar düştüler.ben yine olmaz dedim.biraz daha bekleyim bakalım bunlar gene arar beni.iyice araştır ve mutlaka pazarlık yap.minnoşuda öp yerime görüşürüz inş mucukka

Burcum naber canım yolladık annemi bugün umreye.arkadasın bahsettigi yeri merak ettim haftaici gitsek mı? Hem cocuklar eğlenir hem biz :KK9:

harikasın tatlım süper bi yazı olmuş:) çok güzel bilgiler vermişsin çok çokkkk mersi
ben daha önce ya-pa yı aradım banada 250 tl dediler haftada 1 gün ve 1 saat için.bende vaz geçtim.aradan zaman geçti bugün aradılar neden gelmediniz dediler fiyat yüksek geldi dedim.siz ne kadar düşünüyorsunuz dediler 100 tl dedim.arayan neşe hanım ben bi müdürle görişim size dönerim dedi.tekrar aradı 150den aşşağı inemiyoruz dedi.tatlım diyeceğim şu ki bu oyun gruplarını ticarete dökmüşler.250 den 150 kadar düştüler.ben yine olmaz dedim.biraz daha bekleyim bakalım bunlar gene arar beni.iyice araştır ve mutlaka pazarlık yap.minnoşuda öp yerime görüşürüz inş mucukka

teşekkür ederim canım :KK16: 50-100 tl olursa biz de düşünebiliriz.

Burcum naber canım yolladık annemi bugün umreye.arkadasın bahsettigi yeri merak ettim haftaici gitsek mı? Hem cocuklar eğlenir hem biz :KK9:

biz bu haftasonu niyetliyiz gitmeye, izlenimlerimi aktarırım :KK34:

bizim oğlan da 18 aylık,ben de çekmece-beylikdüzü civarında oyun grubu araştırayım dedim ki sizler yazmışsınız.. şimdi baktım netten anneli oyun gruplarına , yarın da arayacağım size bilgi veririm.. beylikdüzünde uçan balon , ya-pa ve okyanus kolejinin varmış okuduklarıma göre.. bana cts öğleden sonra olmak üzere cts ve pzr tüm gün uygun..ücreti de önemli tabii, uygun olması tercihim.. benim oğlanın sosyal yaşama karışması gerek,memeye düşkünlüğü de azalır umudum var..
malum kış şartları devam edince parklara da sık çıkılamıyor.. bilgisi olan olursa bana da özel mesajla bildirebilir mi?tşk..konuya abone de olayım ki bu topicten de bildirimleri alabileyim..
artı oyun grubuna çocuklarımız uyum sağlayabilecek mi bu da çok önemli..

Burcumla bana da pahalı geldi oyun grupları ben Fatih de oturuyorum ama fiyatlar aynı bizde cocuklarımızı beylicium oyun parkında buluşturduk çok eğlendiler hemde sudan ucuz fiyata.AirPortu merak ettim sen bı keşfet bakalım benim oğlumda 19 aylık küçük bebislere uygun olurmu acaba ? Ben haftasonu çok kalabalık oluyor diye tercih etmiyorum avm leri açık havaya çıkarıyorum bebisi

canım hadi Allah kavuştursun.airport avm uzak değil mi tatlım ya biz nasıl gideriz oraya havada iyi değil.bide üstünden 1000 kez uzak olsun çok fena grip oldum.bi iyileşim haberleşip bişeyler yaparız çok öptüm seni mucukkaaa

bugün airport avmye gittik, orayı herkes biliyormuş da bir biz bilmiyormuşuz sanki.. o kadar kalabalıktı ki çocuk alanı.. jetonlu oyuncakların,dönme dolapların vs olduğu bölüm ve bir de arka tarafta oyun alanı var.. bizim oğlanın yaşıtı çocuklar da oradaydı.. biz çok sevdik saatlerce kaldık,ailece girdik içeri,tek biletle girilebiliyor ufak olduğu için,oğluş epey yoruldu sonra da uyuyakaldı çıktıktan sonra bizimki.. ama açıkçası alan, 2-3 yaş ve üstü gruba daha çok hitap ediyor.. biraz daha büyüsün mutlaka çok sık gideceğimiz bir yer kısacası kesinlikle tavsiye ediyorum.. günlük sınırsız 10 tl idi,içerisinde 2-3 tane trombolin,salıncak,her yerde kaydıraklar,top havuzları,top oyun alanları,tırmanma yerleri,büyük legolar,piyano minderler vs.. olan 2 katlı bir eğlence alanı ..
o kadar beğendik, arkadaşlar da bulup oynadı ama çok kısa süreli oluyor tabii,büyük alan olduğu için her çocuk başka yere yöneliyor farklı yerlerde oyun oynamak için..yani oyun grubu gibi olamıyor elbette sosyalleşmeleri açısından..

bu arada oyun alanı demişken , bizim oğlanın en çok sevdiği şey, bakırköy capacitydeki en alt katındaki migrosun girişindeki tırtıl tren.. o taraflara yolu düşenlere de tavsiye ederim..

MERHABALAR

4,5 yaşında kızımla yeni bir yer keşfettik.Bize iyi geldi.Çocuk gelişim bölümü mezunu ablalar ile çocuklar eğleniyor.Salı ve perşembe İngilizce öğretmen geliyor(12-13 saatleri arasında).Doğum günü partileride yapılıyor haftasonu ve hafta içi 17 den sonra.

ilgilenenlere Yasemin Hanım var ,tel 0505 476 96 90 .

oyun grubu her gün 2 saat 200tl .

Abone olmazsanız yarım saati 5tl

sevgili anneler 18 aylık bi oğlum var ve oyun gurubu arıyorum.beylikdüzünde oturuyorum.bana tavsiye deceğiniz oyun grupları var mı? oglum çok yanlız.ist yeni olduğum için anaokulları hakkında pek bilgi sahibi değilim.oğlumu haftada 2 kere yada 3 kere oyun guruplarına götürmek istiyorum.internetten araştırıyorum ama deneyimli anneler bana tavsiyelerde bulunursa çok sevinirim.oyun guruplarına götürüpte memnun kalanlar varsa lütfen iletişime geçelim.haftada kaç kere gidiyorsunuz.ücretler ne kadar.saatlik ücret alan yerler varmı? acilen oğlumu bi yere yazdırmalıyım.evde çok sıkılıyor.avm lerdedi oyun yerlerine elimden geldiği kadar götürmeye çalışıyorum ama taktir edersiniz ki sürekli olmuyo.kendi yaşıtlarıyla gönlünce oynasın,paylaşmayı öğrensin istiyorum.yardımlarınıza ve tecrübelerinize çok acil ihtiyacım var.

merhaba burcum24.Eğer hala buradaysan tabii.Sen bu konuyu açalı 2 yıl olmuş ama benim de şu an ihtiyacım var Beylikdüzü'nde oyun grubuna.oğlum 5 yaşında. senin bana tavsiye edeceğin yerler var mı?

Merhabalar biraz eski bir postun altina yaziyorum dilerim gorursunuz..beylikduzunde oturuyorum 19 aylik bir kizim var..bu bolgede birlikte katilabilecegim bir oyun grubu aramaktayim..tavsiye edebilceginiz bir yer vardir umarim

X