Gebeliğe Hazırlık Bhc 17 den 12 ye düşmesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağolun peki herhangi bir tedavisi var mı
Aslında tam olarak gebelik olarak bile sayılmadığı için düşük kategorisine bile almıyorlar doktorlar. O sebeple bi tedavi bi işlem gerekmez vücut kanama yoluyla adet olur gibi atar. Ben de şu an aynı şeyi yaşadığım için biliyorum. Kürtaj falan diyen doktor olursa sakın inanmayın. Bana öyle dedi kötü niyetli pisliğin biri para için . Başka doktora gittim adet olacaksın dedi oldum hemen.

Aslında tam olarak gebelik olarak bile sayılmadığı için düşük kategorisine bile almıyorlar doktorlar. O sebeple bi tedavi bi işlem gerekmez vücut kanama yoluyla adet olur gibi atar. Ben de şu an aynı şeyi yaşadığım için biliyorum. Kürtaj falan diyen doktor olursa sakın inanmayın. Bana öyle dedi kötü niyetli pisliğin biri para için . Başka doktora gittim adet olacaksın dedi oldum hemen.
Anladım çok teşekkür ederim

aynı yeremi yaptırdınız testi ,

farklı merkezlerde farklı rakamlar çıkabiliyor

hakkında hayırlıs olsun

Sağolun peki herhangi bir tedavisi var mı
Hayir doktoruma sordum bir riski var mi diye. Hayir dedi. Kimyasal gebelik bebegin oluşumu sirasinda yasanan bir sorun nedeniyle rahmin bebegi reddetmesiymiş. Bu senin tüplerinin açik oldugunu gosterir dedi. Sevinmelisin dedi. Bu çok sık oluyor, hemen her kadın yasiyor, adet kanamasi zannediyor dedi. Korkmayın hiç. Allah tekrar nasip etsin en kisa zamanda.

Hayir doktoruma sordum bir riski var mi diye. Hayir dedi. Kimyasal gebelik bebegin oluşumu sirasinda yasanan bir sorun nedeniyle rahmin bebegi reddetmesiymiş. Bu senin tüplerinin açik oldugunu gosterir dedi. Sevinmelisin dedi. Bu çok sık oluyor, hemen her kadın yasiyor, adet kanamasi zannediyor dedi. Korkmayın hiç. Allah tekrar nasip etsin en kisa zamanda.
Amin inşallah Rabbım bana da olmayan nasip etsin inşallah

Arkadaşlar ben 9 mart da kan testi sonucum 17.98 çıktı 16 mart yapyrdm 12 düşmesi sizce nedir
Kimyasal gebelik canım geçen ay benimde öyle oldu kanaman var mı dr a git durması için hap versin benim öyle durdu

Kanamam cuma günü başladı cok gelmiyo salı günü bitti
O daha düşer benim de 18.91 den 18.26 ya 0.01 e kadar düştü sağlıklı gebelik olsa düşmezdi dedi dr bana arkasından normal gebelik kolay olur diyorlar bakalım benim bata 2 gün var

X