Bhcg düşüp, sonra tekrar düzensiz yükselmesi

nurrellaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016
22
24
35
Selam kızlar. Şimdi ben yaşadığım şeyi anlatacağım. Biraz garip. En son adet olmam gereken tarih 21 Temmuz'du. 20 Temmuz'da önce kan testinde bhcg 21 çıktı. Sonrasında;
23 temmuz (adetten 2 gün sonra, kanama da başladı): 53
25 temmuz: 90
27 temmuz:38
Kimyasal gebelik denildi. Zaten kanamam da devam ettiği için düşük yaptığım söylendi. Sonra ben tamamen düşüp düşmediğini kontrol amacıyla 2 Ağustos'ta tekrar kan verdim. Sonuç 97
4 Ağustos:162
6 Ağustos:206
Kanama 23 Temmuz'dan beri 3 gün yoğun devamında kırmızı ama yoğun olmayan kanama ve 4-5 gündür de kahverengi lekelenme olarak devam ediyor. Dış gebelik mi şu anda olan? Böyle saçma bir durum yaşayan oldu mu daha önce?

Doktora gidin acilen . Belirtileriniz dış gebelik gibi .. 21 temmuzdan 4 Ağustos'a kadar değerin çok yüksek çıkması gerekirdi.

dr a gittiniz mi ? iyi ki kontrol amacli test yaptirmissiniz . ins kotu bisey degildir

Doktora gidin acilen . Belirtileriniz dış gebelik gibi .. 21 temmuzdan 4 Ağustos'a kadar değerin çok yüksek çıkması gerekirdi.
Doktor kontrolündeyim zaten. Kendi doktorum önce kürtaj sonra yine düşmezse metotreksat yapacağız dedi. Bir doktora daha görüneceğim. Bu değerlerle bu kadarına gerek yok gibi geldi.

X