Bi akıl verirmisiniz

eşimin tarafından ( erkek olarak ) kim kayıtlı diye düşündüm de

babası ve küçük erkek kardeşi ,

rehberi ve kafanı bu kadar doldurma boşver

Okurken yoruldum gerçekten. Allh etrafınızdakilere sabır versin. Hayatı kendinize zorlaştırmak için elinizden geleni yapmışsınız. Böyle her olayı didikleyip her şeyde mana aramak yorucu değil mi? Ek olarak evli barklı kadınsınız hani bunu belli bir yaşınız var diye söylüyorum ergen gibi Watsaptan durum paylaşıp laf sokmak gerçekten komik duruyor.

Merhaba! Öncelikle kızlar bundan 2 hafta önce toplu cuma msjı atarken eşimin rehberinin az bi kısmı bende kayıtlıymış bunda halasının ogluda var neyse msj onada gitti bende abi toplu msj atarken sanada geldi oda tamam kaydedilen noyu yazmış neyse. Geçen gün eşimin halası yani o msj atagım kişinin annesi bizim İstanbul planı vardı oraya gitcektik oda benide ablama bırakırsınız dedi eşimde tamam demiş neyse. Ben daha sonra biz uçakla gitcez çocuklarla yolu çekmemm dedim Buda kulagına gitmiş halanın bizimi istemiyor demiş . Neyse o olaydan bir gün sonra ben vatsapta durum atıyordum durum derken hadis falan paylaşıyodum birde teyzem var biraz kavgasıyız arkamdan konuşmuş ona laf sokuyodum. Ama eşimin ailesinden gizledim halasından falan üzerlerine alınmasınlar diye .ama halasının oğlunu unutmusum neyse o uçak muhabbetinden sonra hala ogluyla ne konustuysa artık halanın oğlu durumlarıma bakmıyor ve bende görmüyorum onunkileri. Ne konuşmuş olabilirlerkş yanlış anlaşılmaktan korkuyırum eşim duysa yada başkalarının kulagına gitse saçma bir durum ne olucak bilmiyorum
Bide duzgun yazsaydiniz yardimci olurduk

X