Bi bakarmısınız 😔

maviis55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
196
39
Merhabalar kızlar bu konuda kesinlikle Bi bilgim yok ama karnıma dokunduğum zaman kalp atışı hissediyorum ve dışarıdan belli oluyor hafif sallanıyo falan yani insanın kalp atışı göbeğinden hissedilir mi?

Merhabalar kızlar bu konuda kesinlikle Bi bilgim yok ama karnıma dokunduğum zaman kalp atışı hissediyorum ve dışarıdan belli oluyor hafif sallanıyo falan yani insanın kalp atışı göbeğinden hissedilir mi?
Göbeginin orada ve karnını aCitıyorsa göbegin3 düşmüş olabilir

Göbegin düşmüş olabilir ben bu derdi çok pis çekiyorum ağrın varmı bulantı halsizlik

Halsizlik var fakat acımıyo sadece kalp atıyormuş gibi atıyo arada baya atıyo ama
O atan şey aut damarı canım korkmuşta olabilirsin kimi insanında daha fazla atar benimkini görsen korkarsın ben çok kilo verdim bugün mide bulantısından oturdum ağladım

Anladım canım bende korktuğum için yazdım umarım en kısa zamanda düzelirsin yorumun için teşekkürler 😊

İçin rahatlamasi için doktora git istersen ama bana sürekli olur göbek deliğinin çevresinde atar hatta migdende bile

X