bı bakarmısınız!!!!!

YeniBahar27

kızım saglıkla gel annem
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
3.839
4
40
:kedi: kızlar bı sey dıcme ama garıp kacıcak bılıyorum ama tup bebek tedavısınden sonra sımdı 6+4 gunluk hamısım pzt gunu kalp atıslarını duyduk hersey guzel ama bız yaklasık 3 aydırda tedavıden dolayı ılıskıye gırmedık dun bırsey oldun ben ruyamda esımle ılıskıye gırdım sonra bırden ayıldım bısey olmusmudur bebegıme acaba yanı ne bılım dusmemıstır dımı orgazm oılmak sonucta rahımde kasılamalar yaratıyormus acaba bırsey olmusmudur

benim bildiğim o kasılmadan bişey olmaz, düşüğe sebep ilişki eş ile yani içeriye yapılan baskı ile olur biliyorum :eek: ay çokmu açık bi yorum oldu?

Canım benim bildiğim kadının ilişkiye girmesi değil orgazm olmaması önemli rahimde kasılma olduğu zaman ağrı olur zaten, ağrın sızın olmadıysa önemli değil Allahın izniyle bişey olmaz.

benim bildiğim o kasılmadan bişey olmaz, düşüğe sebep ilişki eş ile yani içeriye yapılan baskı ile olur biliyorum :eek: ay çokmu açık bi yorum oldu?

yok canım benım yazdıgım konu zaten benı yeterınce kızarttı sımdılık ıyıyım cok az kasık agrılarım var bakalım 22 de kontrol var zaten

demetcim yok olmaz öyle şey korma rahat ol sen kendini kastıkca bebeklerinde içerde kasılıyor bunu unutma banada ilşkiye girme dediler dr dedi ama biz girdik tabiki zorlu bişekilde değil ama çok şükür iyiyim
sakın kendini sıkma sen rüyanda olurmu böyle bişey hayatım yaaaaaa:eek:klava:

kız ne bılım valla nerden gorduysem neyse hayırlısı olsun buarada ıkızlerden bırıı gıttı artık ıkı melekle degıl tek melekle devam edıyorum nagıhancım

aaaaaaaaa neden çok üzüldüm allahım bunu sana bağışlasın hayırlıı olsun dr mu sonlandırdı kendimi düştü canım ay valla üzüldüm şimdi:çok üzgünüm:

canım takma kafana bişey olmamıştır olmaz yani çünkü o an sen mutlu oluyosun bebişdebundan olumllu etkilenir doktor bana kanama olmazsa yani leke falan gelmezse bişey olmaz demişti korkma Allaha emanet bebişlerimiz:)

X